Naruto Tr
Naruto akippuden [hikayesi] 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto akippuden [hikayesi] 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto akippuden [hikayesi]

+3
Sasuke
Naruto
asddsa123
7 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Naruto akippuden [hikayesi] Empty Naruto akippuden [hikayesi] Perş. Haz. 16, 2011 3:19 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

evet arkadaşlar hikaye yazmaya başlıyorum... [ 5 evet istedim 7 olmuş vay be ]AYRICA ÖZETİ YAZDIM OYLAMA BÖLÜMÜNDE GENE YAZMICAM

BÖLÜM 1 : ESRARENGİZ NİNJA KEVIN
bu sene chuunin sınavları konohada başlamak üzereydi... birçok köyden birçok takımlar chuunin olmak için sınavlardan önce zihinsel ve bedensel antrenmanlar yapıyordu... tsunade ise sasuke,naruto ve diğer takım kaptanlarını yanına çağırmıştı... ve oradakilere şu mesajı verdi :

yarım kalan ve sandaimenin ölümü ile sonuçlanan turnuvayı gösteri amaçlı tekrar yapacağız.. ve ayrıca burada geninler chuunin olabilecekler...
Kakashi : Ama bu geninlere haksızlık olabilir... chuuninler için işler kolaylaşır ve geninler orada yenilip boşuna gelmiş olurlar...
Tsunade : Bununda çözümünü bulduk... öncelikle turları geçen geninler arasında ön eleme yapılacak ve sadece 6 veya 7 kişi alacağız...bunlarıda şu an katılamayacakların yerine koyacağız... mesela sasuke, yoroi yerine başkası ile karşılaşıcak.. veya shikamaru, kin yerine başka geninle karşılaşacak... güç konusuna gelirsek, CHUUNİNLERİN GÜCÜNÜ KISA SÜRELİ MÜHÜRLİYİCEK VE %20SİNİ KULLANABİLECEKLER...ayrıca naruto ve sasuke, siz hala geninsiniz... sizin güçlerinizi mühürlemeyeceğiz...
Naruto [hışımla] : Tsunade obaa-chan, bizimde güçlerimiz mühürlensin... eğer yapılmassa rezil oluruz...
Sasuke [böbürlenerek] : Mühürlensin.. en azından şu aptal ile [narutoyu kastediyor] aynı seviyeye koymayın koymayın beni...
Naruto : ne dedin sen!

ve arada tartışma çıkar... birbirlerine laf atarken tsunadenin tekmesiyle uçarlar ve kapı dışına çıkarlar...
Kakashi : of of... gerçekten ayrı bir uğraş..
Tsunade : tamam mühürleme olayını kabul ediyorum.. ama ciddiye alın ki sizin için gerçek bir gennin sınavı...

aradan 1 süre geçer ve ilk 2 sınav hallolur..sonrasında ise genninler arası ön elemelerde biter ve eskisi gibi kuralar çekilmeiş halde, tek fark olarak genninler eklenecektir..yanlız sakura yerine sai gelecektir...[team 7de sai sakuranın yerini almıştır çünkü]
ve kuralar maç anında çekilecektir..maçtan önce naruto konohamaruyu görür...pain savaşından sonra konohamaru favorilerdedir zaten..

Naruto : Hey konohamaru...elemeler nasıl geçti?
Konohamaru : Naruto nii-chan finale kadar geldim ama başaramadım... KEVIN ADLI ÇOCUĞA DİKKAT EDİN!O SIRADAN BİR GENNİN DEĞİL! TEK TEKMESİYLE TURLARI GEÇTİ VE BENİ AYNI ŞEKİLDE YENDİ!
Naruto : eğlenceli olacak...

gösteri için yapılmış ön elemelerde bazı kuralar bellidir... mesela naruto vs kiba,gaara vs rock lee,tenten vs temari,neji vs hinata gibi...

ilk maç sasuke ile rastgele bir genin ile kapışacaktı... kuralar sonucunda sasukeye kevın çıktı...naruto sasukeye duyduklalrını anlattı ve sasuke hafiften sırıttı..ama sırıtan bir başka kişi ise kevın'dı...kevın,terry,sam ve yeni jounin olmuş hayato team 11i oluşturuyordu...2side dövüş alanına geldiler... 2side mutlu gözüküyorlardı... sasukenin yakışıklı olduğu kadar kevın da yakışıklıydı... turkuaz 1 t-shirt ve beyaz 1 pantolon.. uyumlu ve zevkli giyinmişti.. ama kapkara 1 şapkası vardı ve onu hep takıyordu.. kimse anlam veremedi ama hayran kalanlar da oldu...
Kevın [gülerek] : hahahahaha! çok ilginç... sasuke ve naruto ile dövüşmek istiyordum ki.. 2side sırası ile gelecek... çok eğlenceli olacak...
Naruto team 11in yanına gider ve kevının nasıl 1i olduğunu sorar...
Terry : sasuke yenilince anlarsın...
ve kevın sasukeye ilginç şeyler söylemeye başlar...
''Sana çok güzel haberlerim var... TEK YAŞAYAN UCHİHA SEN DEĞİLSİN'' der ve sharinganı açar...
Sasuke şaşkınlık geçirmiştir ve sorar : KİMSİN SEN!
Kevın : Ben kevın...batıdan geliyorum... clanının kurallarını bozan ve 1 uchiha ile evlenmeyen uchiha tadashinin torunuyum...ve babam : NAMİZAKE MİNATO'NUN TAKIM ARKADAŞI AORİO NİİRO'DUR...ama ben clan isimlerinden haz etmem...sadece kevın deyin yeter... herkes şaşırmıştır...
Tsunade : SEN ONUN OĞLUMUSUN!
Kevın : evet..malesef şu an yaşayan tek fert ben ve üvey kardeşim sam'dir...tüm ailem AORİO HANZO tarafından katledildi...
Tsunade: Sen karanlık kralını nerden biliyorsun!
Kevın [sahte gülümseme yaparak] : o benim öldüreceğim küçük amcam... aorio köyünün kralı şu an o...beni öldürecekti ama bilincimi kaybedşp ''o'' gücü kullanınca etkilendi ve benimle yeniden dövüşmek istedi..bu yüzden yaşıyorum [kana susamış gibi bakarak] ve onu öldürücem...her neyse.. başlayalım..ama söyliyim %20 BENİM İÇİN HİÇ!sizi sadece 2. ELEMENTİMLE YENİCEM!
Sasuke :''o güç'' dediğin nedir?
Kevın : orochimaru eziği yüzünden senin peşinde olan ve gelecekte öldürecek 1 grrubun gücü OROCHİ GÜCÜ maç sonu anlatıcağım...

ve maç başlar.. sasuke rahatça haraket edemez ve yoroi ile kapıştığı seviyenin aynısı olur.. tek farkı ek teknikler bilmesidir...kevın hızlı hareket eder ama sasuke gölge dansı yapıp lion comboya gider... kevının ağzından biraz kan akar ve : SENİN TEKMEN BU KADARCIK MI?en güçlü tekmeme değmessin!
sonra kevın çok hızlı saldırı ile 1 tekme atar.. sasuke kolu ile durdurayım derken yapamaz ve duvara uçar... herkes şaşar
Terry : dayanıklılığı bu kadar ise DRAGON KİCK'i yediğinde yaşar mı acaba der..sonra 2si birden katon : goukakyuu no jutsu yapar... sonra kevın zıplar ve katon : housenka no jutsu yapar... ama alevlerin içine shurikende atar... sasuke kaçar ama shurikenin ipi sayesinde kevın kontrol eder ve hepsini sasukeye çarptırır... sasuke zor durumdadır ama kevın zıpladığı yeren yere düşer.. çünkü havada kim durabilir ki?...kafası şişer ve şu sözleri söyler:
sadece 2.element kullanarak yenmek zor olacak..alışamıyorum...bir an önce bitireceğim!
ve inanılması güç bir hızla gider... cole çekermiş gibi hal alır...
Sam : bitti...
kevın tek eli ile kagebunshin yapar ve kagebunshini sasukeye çelme takar... sasuke havada iken suratına çok güçlü 1 vole tekmesi yer... DRAGON KİCK! ama kevın bu tekmeyi atarken ayağı sapsarı parlar.. kimse anlam veremez... sasuke duvara gömülür ve izi çıkar... maç bitmiştir... ve kevın der ki :
Artık tehlikeyi anlatmaya başlıyayım...

SON!
Sonraki bölüm:AKATSUKİDEN BİLE TEHLİKELİ OROCHİ ÖRGÜTÜNÜN DOĞUŞU!

En son asddsa123 tarafından Perş. Haz. 16, 2011 9:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

2Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Perş. Haz. 16, 2011 3:26 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

arkadaşlar ilk bölüm biraz düzensiz ve uzun oldu.. 2.bölümde bölümü kısaltacağım ve konuşma başlıklarını renkli yapacağım... ilk bölümü hemen yaptığım için düzensiz oldu üzgünüm := ayrıca yeni ana karakterimizin son yaptığı haraketteki parlama 2 elementten 1inin sinyalini verdi := 3.bölümde elementler ortaya çıkacak ve ilk 15 bölüm içerisinde 2 elementin muhteşem dövüşünü gereceğiz :=

AYRICA PERŞEMBE VE PAZARTESİ GÜNLERİ YAZICAM..BUGÜN ACELE İLE HALLETTİĞİM İÇİN KÖTÜ OLDU...DÜZENLİ BİÇİMDE HER GÜN YAZAMAM...AYRICA YAZAMAYACAĞIM VE MEŞGUL OLACAĞIM GÜNLER GELEBİLİR...YAZAMASSAM SÖVMEYİN YANİ :D :D

3Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Perş. Haz. 16, 2011 7:24 pm

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

BEnce güzel olmuş

4Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Perş. Haz. 16, 2011 8:41 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Aslında karakter tanıtımı için dandik 1 bölüm yapılması gerekirdi... ilk bölümü kısa süren 1 dövüş ile tamamladım... ilerki bölümler daha güzel olabilir :=[ yani ben tasarladığım bu bölümü beğenmedim :D]

5Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Perş. Haz. 16, 2011 10:12 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Merak etme zamanla düzelirsin :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

6Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Cuma Haz. 17, 2011 5:12 am

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

hmm...güzel ve temiz bir çalışma olmuş... Naruto akippuden [hikayesi] 530747

http://naruto-tr.forumnaruto.com

7Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Cuma Haz. 17, 2011 6:17 am

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Hikayenin başlangıcı iyi olmuş, umarım devamıda güzel olur eline sağlık kakashi:ş

8Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Cuma Haz. 17, 2011 8:46 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Heyecan güzel bağlıyo bak kishi kadar olmazsa iyi değilmi knk :D

9Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Cuma Haz. 17, 2011 12:02 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Kankaa 2.ye söylettirion :D ilk bölümler her zmn SIKICI OLUR Kİ BU DA ÖYLE OLDU GİBİ... ilk başta dikkat çekmek için orta düzeyde 1 bölüm yazılır.. snra konunun ana tabanını oluşturan eski olaylar yazılır... 2. ve 3. bölüm malesef öyle olmak zorunda ki konunun ana tabanı oluşsun... mesela narutonun başlangıcında naruto vs mizuki olmuştu.. o misal... yani her zmn ilk 3 veya ilk 4 bölüm sıkıcı geçer... AMA BU BÖLÜMLERDEN SONRA ESAS HEYECAN BAŞLIYOR:0aD

10Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Cuma Haz. 17, 2011 3:14 pm

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

İnşallah sende Kishi gibi Filler yapmassın:D

11Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Cuma Haz. 17, 2011 3:22 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

yok... fillerlerin amacı zaten PARA KAZANMAK... benim öyle 1 amacım olmadığına göre? :D ayrıca ben halktanım agaaa sizin durumu anlıyorum yani [kısacası NO FİLLER :D]

12Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Cuma Haz. 17, 2011 6:37 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Kanka sen bizdensin yardım isteyebilirsin yakında bu işi çizime dökeriz :D

13Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Cuma Haz. 17, 2011 6:47 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

bak çizim bakımından her türlü yardım alırım... ama yazarlık bakımından kimseden yardım istemiyorum... [şimdilik :D] ulan harbiden BAKUMAN animesine çevirdik olayı ahahaha :D

14Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Cuma Haz. 17, 2011 6:53 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

valla o animeyi bilmiomda dandik bile olsa çizim yapalım süper olur :D

15Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Cuma Haz. 17, 2011 6:58 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

2 kişi yürütür... hatta 4 kişi... [1 kişi yazar, 3 kişi resimde arkaplandı bilmemneydi uzun iş anlıcaaan ve ayrıca CİNALİ çizmek yok :D]

16Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Paz Haz. 19, 2011 6:44 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Beyler bu sefer bölüm erken yayınlanacak... bu bölümden başlayarak 3. veya 4. bölüme kdr alt taban oluşacak...YANİ PEK HEYECANLI BÖLÜMLER OLAMAYACAK...

AKATSUKİDEN TEHLİKELİ OROCHİ ÖRGÜTÜNÜN DOĞUŞU

Kevın tehlikeyi anlatmaya başlar...
Tehlikeli örgütün adı OROCHİ.. hatta örgüt demeyelim AİLE diyelim... çünkü herbiri orochi kanı ile doğmuştur... herneyse...hikayeye geçelim :

eski zamanlarda,juubi olayından 15 yıl sonra başka bir canavar ortaya çıkar... bu canavarın adı OROCHİDİR...kendisi 8 başlı ejderhadır... o zamanlar herkes barış içinde yaşardı... ve orochi adlı aptal 8 köye saldırır,yağmalar fetheder... ve her 8 köyün en güzel kızları onu eğlendirmesini ister yoksa heryeri yıkacaktır... bu kadar aptal bir ejderhadır işte...onu çok pis öldüresim geldi...

Sam : Hey seni ezme yorumunu sonraya sakla!
Kevın: Kes sesini seni ezik! yoksa seni öldürürüm!
Sam : hıh.. sadece öldürürüm öldürürüm.. sözle olmaz!
Kevın: sana 1 şey sorabilir miyim?
Sam : sor sor...
Kevın : neden?
Sam : ne demek neden?
Kevın : neden bu kadar ölmek istiyorsun?
Sasuke : yeter artık! anlatcaksan anlat!
Kevın : tamam tamam anlatıyoz işte... bu ejderhayı hergün aynı kızlar eğlendirirmiş...ama bu kızların sevgilileri bu duruma çok kızarmış... ve birgün 3 büyük köyün liderlerine şikayet etmiş... bunlar ise kusanagi,yasagani ve kagura clanlarıymış... ve sonra birgün orochi sarhoşken yasagani clanı onu tutup oyalamaya çalışmış,kusanagi ise kusanagi kılıcı ile 8 kafanın 7 kafasını kesebilmiş...8de 1i kadar gücü kalan orochi küfürler edip duruyormuş... ve son olarak kagura gücünü kitlemiş ve onu alev haline getirmiş... ve sonrasında yasagani ile kusanagi çok yakın arkadaş olmuşlar...tekniklerini paylasıp,yardımlasıp muhteşem tekinkler elde etmişler... günün birinde bu 2 clan birleşecekmiş.. ve lider olarak kusanagi seçilmiş... yasagani bu işe sinirlenmiş ama arkadaşına söylemek istememiş... ve günün birinde orochi mührünün bekçilerinin çoğu ölmüş...1 tanesi kusanagiye gitmiş ve şöyle demiş : YASAGANİ tüm bekçileri öldürüp mührü kırdı! kusanagi hemen koşmuş ve vahim durumu görmüş... hemen orochi mührünü yeniletip yasanagiye neden yaptın bunu diye sormuş... yasanagi ise şöyle cevap vermiş : DAHA GÜÇLÜ OLABİLMEK İÇİN... bu durum sonrasında üzülerek yasanagiyi 1 hücreye kapatmış... ama iş işten geçmiştir çünkü orochi alevinden 1az da olsun tatmıştır yasanagi... bunun üzerine orochi alevi değişik 1 şekil alır ve şu soruyu sorar : DAHA GÜÇLÜ OLMAK İSTİYOR MUSUN? yasanagi cevap verir : EVET! ve sonrasında orochi der ki : EĞER SENİNLE KAN ANLAŞMASI YAPARSAK GÜCÜN 2-3 KATINA ÇIKABİLECEK...AMA 2 ŞARTIM VAR:
1- KUSANAGİ İLE KAGURAYI ÖLDÜRECEKSİN!
2- BUNDAN SONRA YASANAGİ DEĞİL,YAGAMİ OLACAKSIN!
yagami bu teklifi kabul eder sonra af dileyip çıkmak ister ve kimse duymasın der... kusanagi ise arkadaşının teklifini kabul eder... ve yagami çoluk çocuğa karışır,dede olur..ama niyeti farklıdır... HER ÇOCUĞUNDA VE TORUNUNDA OROCHİ KANI VARDIR! ve yagami tüm gücü ile kusanagiyi ve kagurayı öldürmeye çalışır... ama kusanagi karşısında ölür... ve hep böyle devam eder... bir süre sonra bu klanlar gruplara ayrılır ve herbiri değişik isimler alır... mesela aorio klanı yagaminin eseri,kozan clanı kusanagi,uzumaki ise kaguranın eseridir... herkes şaşkındır çünkü naruto UZUMAKİ'DİR... ve sözlerine devam eder:
kaguranın son toplu clanı olan uzumaki clanı orochi grubunun saldırıları yüzünden öldüler... kimileri ise dağıldı... clan yıkıldı... yani kagura gücüne sahip sınırlı sayıda kişiler var... ve bu olaylar sebebi ile kusanagilerin kusanagi kılıcı,yasanagilerin yagami kanı,kaguraların ise yata aynaları lazımdır... nedenleri ise şunlardır:
Kusanagi kılıcını ele geçirerek kolay kolay yenilemeyecekler,
yata aynası sayesinde tüm mühür kırılabilecek,
ve yagami kanına uygun güçlü kişinin vücudunu orochi ele geçirip insan formu ile tüm dünyayı ele geçirecek...

SON

SONRAKİ BÖLÜM : 7 ELEMENT VE OROCHİ ÖRGÜTÜ

17Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Paz Haz. 19, 2011 7:56 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Müthiş Yazıyorsun ... Devamını Heyecanla Bekliyorum... ucankafa

http://naruto-tr.forumnaruto.com

18Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Paz Haz. 19, 2011 8:14 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

hahahaha :D kendi yazmıı begenmiyorum ama begendiriyorum :D tşkr...

19Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Paz Haz. 19, 2011 9:13 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

kanka güzel ama bunda biraz komedi yazmışsın ve yagami death note :D ama iyi olmuş devamını bekliyoruz ya sen kısa yaz ama gereksiz şeyler katma :D

20Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Paz Haz. 19, 2011 10:18 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Karşılıklı konuşmalar sanki uymamış gibi geldi kanka bir kopukluk yapmış gibi ama onun dışında gerçekten iyi olmuş kanka ,bozmadan böyle devam et , takipteyiz kakashi:ş

21Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Ptsi Haz. 20, 2011 6:58 am

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

karsılıklı konusaları en son ekledim..[1 bölüm boyunca tek adam konuşmamalı..ayrıca eğer anime olarak görseydiniz BELİ komik gelebilirdi...3.bölümde sorular,cevaplar ve 2 yeni element var...]

22Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Ptsi Haz. 20, 2011 3:24 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Beklioz perşembe gününü :D

23Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Ptsi Haz. 20, 2011 4:12 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Arkadaşlar ablam bugün afyondan geliyor ve pc hastası.. sabahtan sabaha hiç sıkılmadan kalkmıyor... ayıca bu aralar ekran klavyesi kullanıom yazmak zor oluyor...PERSEMBE GÜNÜ GECİKEBİLİR :S

24Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Ptsi Haz. 20, 2011 4:42 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

La olm benim ablam evlenmeden önce ben günde 1 saat izin veriodum :D daha fazla izin vermiodum giremiodu :D

25Naruto akippuden [hikayesi] Empty Geri: Naruto akippuden [hikayesi] Ptsi Haz. 20, 2011 5:44 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

her insan aynı deil agaaaa :D

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki