Naruto Tr
Naruto akippuden 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto akippuden 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto akippuden

+4
walker
ezgszr
XXNaRuToXX
asddsa123
8 posters

evet mi hayır mı?

Naruto akippuden Vote_lcap2100%Naruto akippuden Vote_rcap2 100% [ 8 ]
Naruto akippuden Vote_lcap20%Naruto akippuden Vote_rcap2 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 8

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Naruto akippuden Empty Naruto akippuden Çarş. Haz. 15, 2011 12:43 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Arkadaşlar ben narutonun 3.sezonunu yazıcam ama normal 1 anime gibi her gün 1 bölüm.. ve okumaya üşenenler fln olmasın diye önce size sorayım ayrıca özet ve ana konuyu yazayım... ANKETTE 5 EVET ALIRSAM HİKAYEYE BAŞLIYICAM

özet :
Naruto shippudende savaşın sonuna doğru sasuke ve naruto dövüş sonrsası sasuke ezer... narutoyu tobiye getirir ve tam verirken aklından eski anıları gelir ve yarı ölüü olan narutoyu vermeyi son anda reddeder.. bunun üzerine tobi sasukeyi evire çevire döver ki sasukede ztn ölü gibiydi... tam son darbeyi vurucakken sakura çıkar ve kendini feda eder :) sonrasında naruto bu olayı görür ve çıldırır... sasukede geri kalmaz tabiki... ve 2si muhteşem takım çalışmasıyla alt eder... ama şöyle bir durum vardır.. SASUKE SUÇLUDUR VE ÖLDÜRÜLMESİ GEREKİR... naruto ise sakuranın sasuke için kendisini feda ettiğini söyler ve eğer saskemi öldürürseniz sakura boşuna ölmüş olur! diye bağırışından sonra raikage, bee faktörü ile onu affeder ve sonra diğerleride affeder ve shippuden biter...

ARKADAŞLAR SASUKEYİ ÖLDÜRMEME SEBEBİM AKİPPUDENDE ANA KONUYA AŞIRI KATKIDA BULUNCAĞINDAN DOLAYIDIR VE AYRICA NARUTO VE SASUKENİN YANINA YENİ BİR ANA KARAKTER EKLENECEKTİR

ve ana konu:

yarım kalan ve sandaimenin ölümü ile sonuçlanan chuunin sınavı sembolik olarak tekrarlanacaktır... naruto ve sasuke hala genin olduğu için onlarda chuunin olabileceklerdir... ama bu sınavda batıdan gelen ve team 11in üyeleri olan kevın,terry,sam adlarında 1 grup ile tanışırlar ve onların hocası yeni jounin olmuş olan hayatodur... sasukenin rakibi yoroi önceden öldüğü için onun yerine şans faktörüde girerek yeni karakter kevın ile eşleşmiştir... kevın yakışıklı,kapkara şapkası olan mavi-beyaz giyinen bir genindir.. ve kendisinde naruto ile sasukeyi bağlayan süpriz bir güç vardır[ bunu görücez] ve sasukeye OROCHİ adlı bir grubun harekete geçtiğini, yagami kanı,yata aynası ve kusanagi kılıcını 1 araya toplayıp liderinin mühürlü gerçek gücünü ortaya çıkaracağını ve konohanın her an yok edilebileceğini söyler...ama şöyle durum vardır ki kılıç ve ayna 8er parçaya bölünmüş haldedir ve en güçlüden en güçsüze doğru sırasıyla toplanır.. yani sasukenin zamanı vardır... ayrıca gaara kevının gözlerinin eski gözlerimden BETER baktığını ve belli etmesede karanlığın içinde yaşadığını 1 nebze anlar...ilginç maceralar yaşanacaktır ve kevının amacı BİRÇOK KİŞİDEN İNTİKAM ALMAKTIR!!
eğer kabul ederseniz muhteşem bir eserimle karşı karşıya kalırsınız derim :P AYRICA 2 YENİ ELEMENT ORTAYA ÇIKACAKTIR!

2Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Çarş. Haz. 15, 2011 1:05 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Güzel Fikir Aslında Eğlenceli Olabilir

http://naruto-tr.forumnaruto.com

3Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Çarş. Haz. 15, 2011 1:25 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

bekleriz

4Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Çarş. Haz. 15, 2011 1:36 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

arkadaşlar söylemeyi unuttum naruto ile sasuke arasında yeni bir rekabet başlıyor ve bu rekabetin adı HOKAGELİK :D sasuke narutonun emri altına girceğime ölürüm daha iyi der ve rekabet başlar :D

5Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Çarş. Haz. 15, 2011 1:50 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

bu daha iyi

6Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Çarş. Haz. 15, 2011 2:44 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Yaz bakalım kanka umarım güzel bir hikaye çıkarırsın.

7Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Çarş. Haz. 15, 2011 8:10 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

2 evet sonra yazmaya başlarım.. günde 1 bölüm..

8Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Çarş. Haz. 15, 2011 11:03 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Günde 1 zor olmazmı ya , sen yazda ,haftada 1 yada 2 bölüm olsun, sorun değil.

9Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Perş. Haz. 16, 2011 7:07 am

konoha

konoha
Yeni Üye
Yeni Üye

evet aslında süper olur... sasuke_bayton

10Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Perş. Haz. 16, 2011 7:55 am

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

8er parçaya bölünme falan harry potterdaki Hortkuluklardan çalmışsın biraz (ama güzel olmuş)hmmmm1:

11Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Perş. Haz. 16, 2011 8:20 am

Killer-Bee

Killer-Bee
Missing-Nin
Missing-Nin

güzel olacak gibi gözüküyor

http://pokemon-tr.hareketforum.org

12Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Perş. Haz. 16, 2011 2:27 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

evet arkadaşlar hikaye yazmaya başlıyorum... [ 5 evet istedim 7 olmuş vay be :D]AYRICA ÖZETİ YAZDIM EN BAŞTA GENE YAZMICAM

BÖLÜM 1 : ESRARENGİZ NİNJA KEVIN
bu sene chuunin sınavları konohada başlamak üzereydi... birçok köyden birçok takımlar chuunin olmak için sınavlardan önce zihinsel ve bedensel antrenmanlar yapıyordu... tsunade ise sasuke,naruto ve diğer takım kaptanlarını yanına çağırmıştı... ve oradakilere şu mesajı verdi :

yarım kalan ve sandaimenin ölümü ile sonuçlanan turnuvayı gösteri amaçlı tekrar yapacağız.. ve ayrıca burada geninler chuunin olabilecekler...
Kakashi : Ama bu geninlere haksızlık olabilir... chuuninler için işler kolaylaşır ve geninler orada yenilip boşuna gelmiş olurlar...
Tsunade : Bununda çözümünü bulduk... öncelikle turları geçen geninler arasında ön eleme yapılacak ve sadece 6 veya 7 kişi alacağız...bunlarıda şu an katılamayacakların yerine koyacağız... mesela sasuke, yoroi yerine başkası ile karşılaşıcak.. veya shikamaru, kin yerine başka geninle karşılaşacak... güç konusuna gelirsek, CHUUNİNLERİN GÜCÜNÜ KISA SÜRELİ MÜHÜRLİYİCEK VE %20SİNİ KULLANABİLECEKLER...ayrıca naruto ve sasuke, siz hala geninsiniz... sizin güçlerinizi mühürlemeyeceğiz...
Naruto [hışımla] : Tsunade obaa-chan, bizimde güçlerimiz mühürlensin... eğer yapılmassa rezil oluruz...
Sasuke [böbürlenerek] : Mühürlensin.. en azından şu aptal ile [narutoyu kastediyor] aynı seviyeye koymayın koymayın beni...
Naruto : ne dedin sen!

ve arada tartışma çıkar... birbirlerine laf atarken tsunadenin tekmesiyle uçarlar ve kapı dışına çıkarlar...
Kakashi : of of... gerçekten ayrı bir uğraş..
Tsunade : tamam mühürleme olayını kabul ediyorum.. ama ciddiye alın ki sizin için gerçek bir gennin sınavı...

aradan 1 süre geçer ve ilk 2 sınav hallolur..sonrasında ise genninler arası ön elemelerde biter ve eskisi gibi kuralar çekilmeiş halde, tek fark olarak genninler eklenecektir..yanlız sakura yerine sai gelecektir...[team 7de sai sakuranın yerini almıştır çünkü]
ve kuralar maç anında çekilecektir..maçtan önce naruto konohamaruyu görür...pain savaşından sonra konohamaru favorilerdedir zaten..

Naruto : Hey konohamaru...elemeler nasıl geçti?
Konohamaru : Naruto nii-chan finale kadar geldim ama başaramadım... KEVIN ADLI ÇOCUĞA DİKKAT EDİN!O SIRADAN BİR GENNİN DEĞİL! TEK TEKMESİYLE TURLARI GEÇTİ VE BENİ AYNI ŞEKİLDE YENDİ!
Naruto : eğlenceli olacak...

gösteri için yapılmış ön elemelerde bazı kuralar bellidir... mesela naruto vs kiba,gaara vs rock lee,tenten vs temari,neji vs hinata gibi...

ilk maç sasuke ile rastgele bir genin ile kapışacaktı... kuralar sonucunda sasukeye kevın çıktı...naruto sasukeye duyduklalrını anlattı ve sasuke hafiften sırıttı..ama sırıtan bir başka kişi ise kevın'dı...kevın,terry,sam ve yeni jounin olmuş wakabayashi team 11i oluşturuyordu...2side dövüş alanına geldiler... 2side mutlu gözüküyorlardı... sasukenin yakışıklı olduğu kadar kevın da yakışıklıydı... turkuaz 1 t-shirt ve beyaz 1 pantolon.. uyumlu ve zevkli giyinmişti.. ama kapkara 1 şapkası vardı ve onu hep takıyordu.. kimse anlam veremedi ama hayran kalanlar da oldu...
Kevın [gülerek] : hahahahaha! çok ilginç... sasuke ve naruto ile dövüşmek istiyordum ki.. 2side sırası ile gelecek... çok eğlenceli olacak...
Naruto team 11in yanına gider ve kevının nasıl 1i olduğunu sorar...
Terry : sasuke yenilince anlarsın...
ve kevın sasukeye ilginç şeyler söylemeye başlar...
''Sana çok güzel haberlerim var... TEK YAŞAYAN UCHİHA SEN DEĞİLSİN'' der ve sharinganı açar...
Sasuke şaşkınlık geçirmiştir ve sorar : KİMSİN SEN!
Kevın : Ben kevın...batıdan geliyorum... clanının kurallarını bozan ve 1 uchiha ile evlenmeyen uchiha tadashinin torunuyum...ve babam : NAMİZAKE MİNATO'NUN TAKIM ARKADAŞI AORİO NİİRO'DUR...ama ben clan isimlerinden haz etmem...sadece kevın deyin yeter... herkes şaşırmıştır...
Tsunade : SEN ONUN OĞLUMUSUN!
Kevın : evet..malesef şu an yaşayan tek fert ben ve üvey kardeşim sam'dir...tüm ailem AORİO HANZO tarafından katledildi...
Tsunade: Sen karanlık kralını nerden biliyorsun!
Kevın [sahte gülümseme yaparak] : o benim öldüreceğim küçük amcam... aorio köyünün kralı şu an o...beni öldürecekti ama bilincimi kaybedşp ''o'' gücü kullanınca etkilendi ve benimle yeniden dövüşmek istedi..bu yüzden yaşıyorum [kana susamış gibi bakarak] ve onu öldürücem...her neyse.. başlayalım..ama söyliyim %20 BENİM İÇİN HİÇ!sizi sadece 2. ELEMENTİMLE YENİCEM!
Sasuke :''o güç'' dediğin nedir?
Kevın : orochimaru eziği yüzünden senin peşinde olan ve gelecekte öldürecek 1 grrubun gücü OROCHİ GÜCÜmaç sonu anlatıcağım...

ve maç başlar.. sasuke rahatça haraket edemez ve yoroi ile kapıştığı seviyenin aynısı olur.. tek farkı ek teknikler bilmesidir...kevın hızlı hareket eder ama sasuke gölge dansı yapıp lion comboya gider... kevının ağzından biraz kan akar ve : SENİN TEKMEN BU KADARCIK MI?en güçlü tekmeme değmessin!
sonra kevın çok hızlı saldırı ile 1 tekme atar.. sasuke kolu ile durdurayım derken yapamaz ve duvara uçar... herkes şaşar
Terry : dayanıklılığı bu kadar ise DRAGON KİCK'i yediğinde yaşar mı acaba der..sonra 2si birden katon : goukakyuu no jutsu yapar... sonra kevın zıplar ve katon : housenka no jutsu yapar... ama alevlerin içine shurikende atar... sasuke kaçar ama shurikenin ipi sayesinde kevın kontrol eder ve hepsini sasukeye çarptırır... sasuke zor durumdadır ama kevın zıpladığı yeren yere düşer.. çünkü havada kim durabilir ki?...kafası şişer ve şu sözleri söyler:
sadece 2.element kullanarak yenmek zor olacak..alışamıyorum...bir an önce bitireceğim!
ve inanılması güç bir hızla gider... cole çekermiş gibi hal alır...
Sam : bitti...
kevın tek eli ile kagebunshin yapar ve kagebunshini sasukeye çelme takar... sasuke havada iken suratına çok güçlü 1 vole tekmesi yer... DRAGON KİCK! ama kevın bu tekmeyi atarken ayağı sapsarı parlar.. kimse anlam veremez... sasuke duvara gömülür ve izi çıkar... maç bitmiştir... ve kevın der ki :
Artık tehlikeyi anlatmaya başlıyayım...

SON!
Sonraki bölüm:AKATSUKİDEN BİLE TEHLİKELİ OROCHİ ÖRGÜTÜ!

13Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Perş. Haz. 16, 2011 2:34 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

asddsa123 bu hikayeleri yeni başlık açarak yaparsan daha çok ilgi görür ve daha hoş gözükür...lütfen bunu buradan sil ve yeni konu aç... kakashi:ş

http://naruto-tr.forumnaruto.com

14Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Perş. Haz. 16, 2011 2:44 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

XXNaRuToXX demiş ki:asddsa123 bu hikayeleri yeni başlık açarak yaparsan daha çok ilgi görür ve daha hoş gözükür...lütfen bunu buradan sil ve yeni konu aç... kakashi:ş

ilk hikayeyi yazdım zaten :D sn konuyu naruto animeye veya mangaya fln belki taşırsın :D böylece daha çok gören olur :=

ayrıca ilk bölüm biraz düzensiz ve uzun oldu.. 2.bölümde bölümü kısaltacağım ve konuşma başlıklarını renkli yapacağım... ilk bölümü hemen yaptığım için düzensiz oldu üzgünüm := ayrıca yeni ana karakterimizin son yaptığı haraketteki parlama 2 elementten 1inin sinyalini verdi := elementler 2.bölümde açıklanacak ve bu 2 element 7.bölüme ulaşmadan dövüştürülecek :=

AYRICA PERŞEMBE VE PAZARTESİ GÜNLERİ YAZICAM..BUGÜN ACELE İLE HALLETTİĞİM İÇİN KÖTÜ OLDU...DÜZENLİ BİÇİMDE HER GÜN YAZAMAM...AYRICA YAZAMAYACAĞIM VE MEŞGUL OLACAĞIM GÜNLER GELEBİLİR...YAZAMASSAM SÖVMEYİN YANİ :D

En son asddsa123 tarafından Perş. Haz. 16, 2011 2:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

15Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Perş. Haz. 16, 2011 2:49 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

bencede

16Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Perş. Haz. 16, 2011 10:10 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Güzel olmuş ve biri harry potterdeki horluk mu ne demiş ordaki parçalar normal eşyalar ama burda anlatmak istediği tamamen kırılıp parçalanmış :D bide 7 parça değil 8 parça yani harrye cok benzemiyo ;)

https://www.facebook.com/uchihassasuke

17Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Cuma Haz. 17, 2011 3:26 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

ayrıca öle harry potter hayranı değilimdir... bu hikayeyi KoF oyunundan esinlenerek yazıyoum :)

18Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Cuma Haz. 17, 2011 3:28 pm

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Kof diye oyun mu var?

19Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Cuma Haz. 17, 2011 3:52 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

KoF = King of Fighters... dövüş oyunudur.. neyse bu konu artık gereksiz... KİTLENİRSE ÇOK GÜZEL OLUR [zaten hikayesinin 1 konusu var]

20Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Cuma Haz. 17, 2011 6:38 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Kanka Sen devam et iyi gidion :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

21Naruto akippuden Empty Geri: Naruto akippuden Cuma Haz. 17, 2011 6:49 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

edicem ztn :D konu dağılmasın ve kitlensin lütfen... yazacaklar naruto akippuden [hikayesi] başlığına yazsın...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]