Naruto Tr
Naruto akippuden episode 6-7!  38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto akippuden episode 6-7!  38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto akippuden episode 6-7!

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Naruto akippuden episode 6-7!  Empty Naruto akippuden episode 6-7! Perş. Tem. 07, 2011 11:22 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

ARKADAŞLAR GEÇEN GÜN BÖLÜMÜ VEREMEDİM ÜZGÜNÜM.. BUYÜZDEN BUGÜN 2 BÖLÜM BİRDEN VERİYORUM...AYRICA EĞER AHMET KABUL EDERSE 7.BÖLÜMDEN SONRA BEN YAZACAĞIM VE AHMET[WALKER] RENKLENDİRİP PAYLAŞACAK... BU ARADA BÖLÜMLER ARTIK DAHA KISA OLSUN Kİ MİLLET SIKILMASIN DEDİM OLDU :D

KAYIP BİR PRENS

Terry : Hey hey... bendemi anlatmak zorundayım ki? yare yare...[ burada ofluyor adamımız...] her neyse... anlatmaya başlıyalım bakalım... öncelikle söylemeliyim ki orochinin saldırdığı bu 8 köyde 8 ayrı element varmış... ve bu köylerden 1i yok edilmiş ve soyları tükenmiş...[bundan güzel filler arc olur :D] ve diğer 7 köyden 1i hattori krallığıdır... savaş bakımından ordusu en güçlü 3. köydür ki bazıları krallık der... şu an kralı ise hattori hanamichidir... karanlıkların kralı lakaplı kişinin sol koludur... aorio köyü ile dosttur bu sebeple... gerçi onlara düşman olmak deliliktir çoğu kişi için... OROCHİ'NİN 1 KÖYÜ DAKİKALAR İÇERİSİNDE YOK EDEBİLECEK ORDUSU İLE KAFA KAFAYA ÇARPIŞABİLECEK TEK KÖYDÜR...[ HİKTONLU TİPLERDEN BİLE GÜÇLÜ KÖY... DEZAVANTAJLI ELEMENT OLMASINA REĞMEN EN GÜÇLÜ OLMAK... GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN YAW] herneyse... işte bu köyde hanamichinin oğlu olarak dünyaya geldim... 4 kardeşten en küçük ve zayıf olanıydım... tam bir süt çocuğu olup prens olduğum halde hizmetçiden farkım yoktu... yaş bakımından 2,güç bakımından 3.kardeşim benimaru dışında bana iyi davranan pek olmazdı... bir gün babam turnuva düzenliyordu... herkesin katılabileceği ve bizi test edebileceği bir turnuva... ama benim ne kadar güçsüz olduğumu görünce beni küçük abimle birlikte dövüp dışladılar ve sonra babam beni kovdu... turnuva zamanı ise kaçtığımı ve kaybolduğunu söylemiş herkese ve kendisini kurtarmıştı..kazanan shermie ablam olmuş...herneyse...hayatım kötü gidiyordu ve yemek ile su sıkıntım vardı...birgün bayılmak üzreyken wakabayashi-san beni buldu ve yurda koydu...
Naruto : Wakabayashi-san?
Terry : Evet...kendisi hayato-san ve bizim senseimizdir...yurda konduktan bir süre sonra kevın ile karşılaştım
.......[ bu bölümü atlıyorum ki ileride anlatabileyim..]
Kevın isimlerimizi değiştirmemizi söyledi sonrasında ise isimlerimizi değiştirdik ve bu batılı isimleri aldık... clan adlarımızı kullanmıyoruz...onlar şuan umrumuzda değil...şuan istediğimiz şey İNTİKAM!!! shermie ve hanamichiyi öldüreceğim... ve kendimi kanıtlayıp,hattori clanının başı olacağım...sonra normal hayatıma devam edebileceğim... bunun için kevın ile sam'in kesinlikle yardımı lazım...onlarla bunun için bir oldum...ama şuan gene bu 2siyle mutluyum...eski güzel hayatımadan kat kat mutluyum...herneyse...sonuçta kral olup 2sini birden öldüreceğim...diğerini ise kevın öldürecek...[ nedeni o atlanmış bölümde...yani yurt olayları sonra açıklanacak]neyse benden bu kadar....

''TEK ŞANSIN VAR!''
TEMARİ VS TENTEN
Sıradaki maç Tenten vs Temari'dir...
Kevın : Hey Tenten! en şanssız kişi sen çıktın sanırım seni ezik ahahahahhaha.... ama sana şunu söylemeliyim ki Temariyi YENMEK İÇİN TEK ŞANSIN VAR! Yapabilirsen yap... sana ipucu vereyim....
Sonra Kevın Tenten'in kulağına birşeyler fısıldar ve Tenten şaşar kalır...
Tenten : Çok teşekkür ederim... sayende bir şansım var... bu borcu ödemek için ne yapabilirim acaba?
Kevın : Sadece dövüşünüz eğlenceli olsun yeter... zaten bu sebeple söyledim bunları...
Ve vs başlar...
Temari : Gene hemen yenileceksin...
Tenten 5 tane kunai atar ve temari bunu karşılar... tenten yere düştükten sonra plana başlar...
Terry : Ona gaz mı verdin yoksa gerçekten sıkıcı maçı ilginç mi yapmaya çalışıyorsun... yani ne dedin?
Kevın : Hiç... SADECE KATON FUUTONDAN ÜSTÜNDÜR DEDİM.... ayrıca başladığı işi bitirmesini söyledim...
Sam : Gerçekten ilginç bir maç... eğlenebiliriz...
Tenten exp. silahları atmaya başlar...[ exp. = patlayıcı] temari tabi kaçmaya başlar ve aniden tenten temariye değilde önüne atar ve temari bir süre birşey göremez... sonrasında ise
SHORYUU TENSAKAİ!
Ve muhteşem ardı ardına silahlar gelir... ama tek akıllı kevın değildir tabiki...
Temari : Çaldığın plan harika ama sende yetenek yok... kaybol! FUUTON : KAMAİTACHİ
Ve sonunda yine tenten kaybeder.. ama bu sefer bi an için kazanmak üzre olmuştur...
Sıradaki maç ise Sam vs Nara Shikamaru...

Sonraki bölüm : BİR DAHİ İLE BİR APTALIN SAVAŞI

2Naruto akippuden episode 6-7!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 6-7! Cuma Tem. 08, 2011 8:29 am

konoha

konoha
Yeni Üye
Yeni Üye

harika...~~SUPER OLMUS :-) Devamını beklhyoruz :-)

3Naruto akippuden episode 6-7!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 6-7! Cuma Tem. 08, 2011 4:22 pm

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Gerçekten güzel olmuş devamını bekliyorum Bence Shikamaru yenebilir sana bağlı

4Naruto akippuden episode 6-7!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 6-7! Cuma Tem. 08, 2011 7:16 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Öncelikle yorumlar için tşk...shikamaru konusuna gelince... dedigim gibi ''1 APTAL İLE 1 DAHİNİN SAVAŞI :=[AMA BU APTAL DEDİGİMİZ KİŞİ KEVININ YANDAŞLARINDAN... YANİ NE KADAR KISA SÜREDE KEVIN VE TERRY YENDİYSE BU TİPTE YENEBİLİR... AMA APTAL BU GARANTİ :D]

5Naruto akippuden episode 6-7!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 6-7! Çarş. Tem. 27, 2011 1:30 pm

Sarı_Yıldırım

Sarı_Yıldırım
Yeni Üye
Yeni Üye

çok güzel olmuş devamını bekliyorum guy:
not:pm'e cevap veremiyorum direk mesaj sayısına ulaşmamışım :D

6Naruto akippuden episode 6-7!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 6-7! Çarş. Tem. 27, 2011 3:32 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Hadiii :D O zaman sen en iyisi bi msn yaz... sonra silersin

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]