Naruto Tr
Naruto akippuden episode 3!  38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto akippuden episode 3!  38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto akippuden episode 3!

+3
konoha
Killer-Bee
asddsa123
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Naruto akippuden episode 3!  Empty Naruto akippuden episode 3! Salı Haz. 21, 2011 11:35 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

ARKADAŞLAR BÖLÜM UZUN OLDU VE RENKLENDİRME YAPAMADIM.. ZAMAN KONUSUNDA SIRF SİZİN İÇİN GECELERİ UGRASTIM VE ERKENDEN VERDİM... SİZDEN SADECE 2 ŞEY İSTİYORUM..

1- EMEGE SAYGI...BEĞENMESENİZ BİLE NEBİÇİM YAZIYON HİÇ YAZMA DAHA İYİ DEMEYİN...

BUNU YAPARSANIZ ÇOK ÇOK SEVİNİRİM.. EĞER BEN YOKMUŞUM GİBİ DAVRANIP BİR SONRAKİ BÖLÜMLE İLGİLİ TAHMİNLERİ YAZARSANIZ BEN HEYECANLANIR,GAZA GELİR VE SİZİN YARDIMINIZDAN BELKİ DAHA İYİ YAZARIM...

7 ELEMENT VE OROCHİ ÖRGÜTÜ

Kevın anlatmaya devam eder :
Senin aslında şükretmen lazım... eğer itachiden yata aynası ve totsuka kılıcını almasaydın... itachinin mezarını kazar,ölüsüne bile rahat ettirmezlerdi...tam bilmiyorum ama baya parçalara bölünmüş kusanagi kılıcı ile yata aynası en sonunda 8 parçaya kadar geldiler ve sonrasında savaşlar sona ermek zorunda kaldı.. eğer böyle devam etseydi kusanagi kılıcı tek parça olur,orochi örgütü direk onu çalar ve emellerine ulaşırdı... en güçsüzden en güçlüye veya tam tersi şeklinde sıralanıyor... ve senin kılıcın 6,aynan ise 4.sırada... yani her halukarda 4.hedefleri SEN OLACAKSIN...
TERRY : tabiki eğer 7 ELEMENTTE 2 ELEMENTE SAHİPSEN İLK ELEMENTİNİZİ 2.SEVİYEYE ÇIKARSANIZ BELKİ KÖYÜ VE KILICI KURTARABİLİRSİNİZ... ayrıca burada arkadaşınız için kılıcı direk verirseniz, TÜM DÜNYAYI DÜŞMAN BELLERSİNİZ VE OROCHİ ÖRGÜTÜ EMELLERİNE ULAŞTIĞINDA VİCDAN AZABI ÇEKERSİNİZ!!! yani 1 kişi için tüm dünya...
SASUKE : 3 sorum olacak...
1- bu orochi örgütü nasıl 1 düzene sahip bir bilginiz varmı? mesela akatsuki 2 kişilik gruplar halinde dolaşırdı...
2- bu 7 ELEMENT DERKEN 5 ELEMENTİN DIŞINDAKİLERİ NE OLARAK KASTEDTTİN?
3- ilk seviye ve 2.seviye ne demek? ayrıca elementimin hangisi 1. elementim nasıl anlıyacağım?
KEVIN : öncelikle soru sayısı 4 etti seni gerizekalı... neyse cevaplara gelecek olursak
1- bu örgüt başta orochi ve kendi adamları olmak üzre doğu ve batı kanadına ayrılıyor... 2 kanatta birbirinin simetrisi rütbe bakımından... bu kanatlarda liderler 2.LER VE ADAMLARIDIR... hatta burada doğu kanadındaki adamın adı MUNACHİ'ymiş...ama bu ad orochinin kardeşinin adımıymış neymiş.. yani özentinin tekiymiş bu salak... sonra 3.LER VE ADAMLARI GELİR... buradakinin adı DARK SOUL'dur... sonra ise 10 LİDER DİYE TABİR ETTİĞİMİZ TİPLEMELER VARDIR... 5i normal 5 elementte uzman olan en iyi orochilerdir.. diğer 5i ise kendi elementlerinde ustalaşmışlardır ki bu elementi 3.soruyu açıklarken söyliyicem.. heyecan olsun :) tabi bunlarında adamları vardır... en fazla 3 tanedir her kişinin adamı... sonrasında ise diğerleri gelir... askerler yani... ayrıca KAŞİFLER,MEDİCALLER,İLETİCİLER diye 3e ayrılır ek grup...
1- KAŞİFLER : bu grubun özelliği kuchiyose no jutsusu çok güçlü olan efsanevi yaratıkları çağırır... ejderha çağıranlar bile olur... Medicaller ve ileticileri ; doktorlar ve postacılar diye adlandırabiliriz...
2.SORUNUN CEVABINI 3TE VERİCEM DEDİĞİM GİBİ...
3- ELEMENTİN 2.SEVİYESİ... siz sanırım sadece İLK SEVİYESİNİ biliyorsunuz... 1.seviyesi BÜKMEKTİR... o elementin jutsularını kullanabilirsiniz... 2.si ise HÜKMETMEKTİR... elementiniz alev haline gelir... hepsinin karları ve kişilik zararlarını açıklıyacam...

1-KATON [ATEŞ] : eğer bu elementi 2.seviyeye getirirseniz en güçlü 2.ELEMENT YAPARSINIZ... ateş alevin kendisidir ve diğer 5 elementin gücünde az da olsa faydalanabilir... ayrıca senin ilk yaptığın element jutsusu hangisi ise o senin ilk elementindir.. ona hükmetmen lazım... tabi bunun zararlı yöü ise şöyledir...
eğer ateşe hükmederseniz tam bir APTAL,GERİZEKALI vb. tiplerden olursunuz... sizin için sadece güç önemli olur ve diğerleri gereksiz olur...
2- FUUTON [RÜZGAR] : bu elemente hükmederseniz çok güçlü olursunuz... alev rengi ateş gibi normal kırmızı değil, YEŞİLDİR... fuuton raitondan güçlü olduğu için eğer hükmederseniz GÖKYÜZÜ SİZİN OLACAKTIR...CHAKRA SIKINTISI YAŞAMASSINIZ PEK....
ZARARI İSE kendini beğenmişliktir...çok bilmişliği oynayıp aptalın teki olursunuz ve olur olmadık yerde kolayca bir anda yenilirsiniz..
3-RAİTON [YILDIRIM] : bu elemente hükmederseniz critical vuruşlarınız hat safhada olur... çünkü yıldırım saniyelik,aniden çarpan yıkıcı güçtür.. alev rengi MAVİ olur...
ZARARI ASLINDA YOKTUR! sadece çok detaycı olursunuz ve bu pek birşey kaybettirmez...
4-DOTON [TOPRAK] : bu elemente sahip olanların çoğunluğu salaktır zaten... ama dikkat ederseniz ; BU ELEMENTTE USTALAŞANLAR ÇOK ÖNEMLİ KİŞİLERDİR... alev rengi kum rengidir... zararlarına gerek yok çünkü hep salaklardır.. ve dayanıklılığa önem verirler...
5-SUİTON [SU] : bu elemente sahip olanlar genellikle kadınlardır... çünkü duygusal tiplerde görülür... rengi TURKUAZDIR...
ZARARLARI İSE fazla duygusallıktır.. kardeşine veya arkadaşına karşı dövüşmesi imkansızdır...
ve diğer 2 elemente geçelim...
6-MEİTON [KARANLIK] : bu elementi orochiler üretmiştir...diğer 5 elementi emer ve kötülük olarak en güçlüsüdür...bu sayede teknikleri emer ve 2-3 katında geri yollayabilirler.. elemente hükmeden maden bulmuş diyebiliriz.. rengi SİYAHTIR...ve ZAYIF YÖNÜ YOKTUR... ama birtek OROCHİ KANI TAŞIYANDA VARDIR... Kevın elini açar ve KAPKARA ALEVLERİ GÖSTEREREK :

EĞER BU ALEVLERLE KARŞILAŞIRSANIZ O KİŞİDE MUTLAKA OROCHİ KANI VARDIR.. DİĞER BİR DEYİŞLE OROCHİ OLMA İHTİMALİ YÜKSEKTİR!!
SON!
SONRAKİ BÖLÜM : KARANLIK VE IŞIK

2Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Çarş. Haz. 22, 2011 6:28 am

Killer-Bee

Killer-Bee
Missing-Nin
Missing-Nin

waaww...müthişmiş beaaahhh..

http://pokemon-tr.hareketforum.org

3Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Çarş. Haz. 22, 2011 6:31 am

konoha

konoha
Yeni Üye
Yeni Üye

Gerçektende Fena Olmamış Ben Öyle Herşeyi Okuyan Biri Değilimdir Ama Bunu Okudum Ve Beğendim...

4Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Çarş. Haz. 22, 2011 6:31 am

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Gerçekten güzel yazıyorsun okumak eğlendiriyor insanı :D kakanaru::

http://naruto-tr.forumnaruto.com

5Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Çarş. Haz. 22, 2011 8:13 am

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

7.elementi açıklıyıcaktım ama burda bırakmak daha güzel oldu :D neyse.. sizce sonraki bölümler nasıl olur? :D

arkadaşlar lütfen biriniz chuunin examsdaki dövüşlerin sırasını yazsın... kopukluk oluyor yahu :S [ youtubeden bakam dedim olmadı.sırasına göre sölerseniz çok makbule geçer :=]

6Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Perş. Haz. 23, 2011 10:32 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Kanka harbi diyom okumayı direk kestim! bu kadar salakça olmaz yani :S hani sen eleştirme diyonda sasukenin konuşmasında hem 3 tane sorum olacak diyon hemde 4 tane yapıon hemde ona salak dedirtiyon şimdi bu ne biçim şey anlamadım... Yani böyle taraflı anime yazılmaz... Kishiye bak taraflı davranıyor mu ??

https://www.facebook.com/uchihassasuke

7Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Perş. Haz. 23, 2011 2:44 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

amaan sende :D olm bn hala tarafsızlığımı koruyorum.. eğer taraflı olsaydım SENCE SASUKE YAŞAR MIYDI? 1 kere aptallık yaptırdık die taraflı olunmaz... eğer öyle olsaydım sasukeyi narutodan ön planda tutmazdım! eğer 1 kişi için anime/manga takip ediyorsan HARCADIĞIN ZAMANA YAZIK! derim....

8Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Perş. Haz. 23, 2011 3:18 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Ben 1 kişi için seyretmiyorum eğer 1 kişi için olsaydı şuan sasuke nefret içinde yaşıyo fln ozaman sasukeyide sevmezdim değil mi ? :D ben narutoyuda seviom tek kişi sevmiom akatsukide bile birçoğunu seviom :D ama senin yazdığın senaryo saçma değilmi o bölümü 1 kere daha oku derim yani :D

9Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Perş. Haz. 23, 2011 3:45 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

begenenler oldugu gibi saçma bulanarda olur...sen yarıda kestim demiştin... tamamını oku sonra yorum at aga =) çünkü olay ordan başlıyor...

10Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Perş. Haz. 23, 2011 3:53 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Tamam kanka okucamda olaylarda biraz kopukluk var dediğim gibi bikaç defa oku fazla uzatmana gerek yok istediğin gibi yaz ama olaylar düzenli olsun :)

11Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Perş. Haz. 23, 2011 6:33 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

kankaa kopukluk yok bence...neyse ztn ilk defa düzenli hikaye yazıyorum...[perf. ödevlerindeki 1 tiyatroluk senaryolara benzemio bu :D] 1 defa laf soktu die kopukluk olmz bnce...

12Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Çarş. Tem. 27, 2011 12:10 pm

Sarı_Yıldırım

Sarı_Yıldırım
Yeni Üye
Yeni Üye

baya güzel olmuş bu ve 7. elementi çok merak ettim narur

13Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Perş. Tem. 28, 2011 10:28 pm

mago06

mago06
Missing-Nin
Missing-Nin

buda iyiydi gaara_ball
fakat knk bu yazdığımız ninjalı ve
japonyada yapılan bir anime adamın
adı kevin olması pek iyi olmamış takaşi makaşi makat hahhahabf:
olsaymış dahada güzel olabilirmişş ama bölede güzel kakashi:ş

14Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Cuma Tem. 29, 2011 5:37 am

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Kanka 6 veya 7. bölümde açıklaması var... normalde capon isimliler

15Naruto akippuden episode 3!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 3! Cuma Tem. 29, 2011 8:04 am

mago06

mago06
Missing-Nin
Missing-Nin

okurum bi ara knk ok1:

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]