Naruto Tr
Naruto akippuden episode 11!  38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto akippuden episode 11!  38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto akippuden episode 11!

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Naruto akippuden episode 11!  Empty Naruto akippuden episode 11! Perş. Ağus. 04, 2011 11:54 am

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

NARUTO VS KİBA 2

Kiba : Akamaruyu yendin diye kazanıcaksın sanma... asıl gösteri şimdi başlıyor...
Naruto : Asıl gösteri derken?
Kiba : Evet.. asıl gösteri... aslında son zamanlarda akamaru bana ayak uyduramıyor... malesef gatsurgaya alıştığı için yeni tekniğimi kullanamıyor... bu yüzden böyle takılıyoruz... al sana yeni tekniğim! GETUNGA! [ Prince of persia sands of time oynayanlar için açıklarsak o duvarda testerenin yuvarlak hali gibi bir mekanizmanın aynısı.... eğer oynamıyan varsa kiba and torune vs pain baksın... anasının tekniğini çalmış...]
Naruto kaçacak delik aramaya başlar ama kiba hızlıdır ve her seferinde aşırı ağır yara alır naruto....kan revan içindedir resmen...
Naruto : Beni öldürmek istiyorsun besbelli!
Kiba : Bu fırsatı değerlendirip hokage olurum belki ne var ki bunda?
Naruto : Gel ve sana güçlenen tek kişinin sen olmadığını gösterem!
Kiba : Sorun yok seni aptal! GETUNGA!
Naruto : Fuuton : Atsugai [ madem narutonun fuuton chakrası var, e fuuton skil kullanmalı agaaaaaa :D sade frs ile olmaz... teknik ise kakuzunun tekniğidir... kakashinin mangekyou olmasa rahatca öldürebilirdi...]
Ama naruto tabi ıskalar çünkü bu skill kibayı anında delerdi... kiba anlık korkudan durur ve naruto anında rasenganı patlatır...
Naruto : Bu iş burda biter...
Tam naruto yorgun argın giderken kiba daha bitmedi diye bağırır ve üstüne doğru koşar... zaten naruto bitkindir ve bişey yapamaz... kiba tam sırtına 1 darbe vuracakken naruto korkudan osurur ve kiba 1 ton söverek yere düşer [ knight oyununda ölürkenki poz ile yani önce diz çöküp sonra yenilir..]
Sakura : Harikasın Narutoooooooo!
Hinata [ içinden] : Narutoyu öldürmeye çalıştın ve sen sağlam 1 mağlubiyet aldın kiba! mutlumuyum,evet!
Hinata : Kiba elinden geleni yaptın... çok güçlüsün :=
Kakashi : Kakuzudan bu tekniği görmem güzel oldu gerçekten... naruto aşırı gelişti....
Kevın [Bağırarak] : SENİ SÜT ÇOCUĞU NARUTOOOO! NEDEN ÖLDÜRMEDİN! CESET İSTİYORUM! KAN İSTİYORUM! ÖLÜM İSTİYORUUUUM!
Terry :Sakin ol seni gerizekalı!
Sıradaki maç : Sai vs Yamanaka İno

Sonraki bölüm : SASUKE İÇİN BİR FAKE,İNO İÇİN HERŞEYDEN ÖTE
SAİ VS İNO

2Naruto akippuden episode 11!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 11! Perş. Ağus. 04, 2011 11:57 am

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Arkadaşlar bundan sonra benim yerime renklendirilmiş halde mago06[ yunus eren] paylaşacaktır bölümleri... kevın 1 ara pisikopata bağladı eğer size kötü gelirse şimdiden özür dilerim... bu arada sonraki bölüm gerçekten süper olacak :D [ sahte gülümseme savaşı :D]

3Naruto akippuden episode 11!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 11! Cuma Ağus. 05, 2011 5:20 am

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

vay bee bu hikaye gittikçe iyileşiyor ...CESET İSTİYORUM ! aaaaaaaaaabfe:

http://naruto-tr.forumnaruto.com

4Naruto akippuden episode 11!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 11! Cuma Ağus. 05, 2011 8:42 am

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Dediğim gibi 1 ara pisikopata bagladı bizimki ama dedim forumdakiler belki sevmez diye :D yorumun iyi oldu kanka :=

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]