Naruto Tr
Naruto akippuden episode 12!  38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto akippuden episode 12!  38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto akippuden episode 12!

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Naruto akippuden episode 12!  Empty Naruto akippuden episode 12! Ptsi Ağus. 08, 2011 2:40 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

SASUKE İÇİN BİR FAKE,İNO İÇİN HERŞEYDEN ÖTE
SAİ VS İNO

Sıradaki maç Sai vs İno'dur...
Sai [Sahte gülüşle]: Merhaba bayan mükemmel... bugün nasılsınız?
İno : Çok sağol sai keyfim yerinde... seninle maç yapmaktan gurur duyarım...
Terry : Heyy seni pislik! o benim avım! ayrıca sözümü çalmışın!
Kevın : Fena değil... benimki kadar olmasada sahte gülüş yapabiliyor...
Sai [ Sahte gülüşle ] : Kesin sesinizi...
Kevın [ Sahte gülüşle ] : Sen artık 1 ölsün....
Sai [ Sahte gülüşle ]: Kesinlikle finallerde öldün!
Kevın [ Sahte gülüşle ] : Vazgeçtim.. seni öyle 1 döveceğim ki ölmek istiyeceksin ama ölmeyeceksin.. sadece acı çekeceksin...
İno : Kes sesini seni kaba kendini bilmez çocuk! aptalın tekisin sen belli... Sai-kuna sataşmanın cezasını çekersin!Sai-kun'un o tatlı suratında tek bir çizik göreyim seni mahfederim!
Kevın : Sanırım toplu katliam yapacağım!
Vs başlar...
Sai direk 1 kuş çizer ve tepesine biner... İno ise kunaisini fırlatır ama sai kaçar... sonrasında 3 aslan çizer ve saldırılara başlar...
Terry : Ne kadar kaba 1 erkek... kadınlara karşı nazik davranılmalı! nazikçe yense en iyisi olur...
Kevın : Öyle diyorsun ama sen raiton kullanıyorsun? ne ayak? [ raitonun diğer skillerden ayıran en önemli özelliği kritikal vuruşları olmasıdır... tek ama çok güçlü skiller kullanılır... en bilindik örnek olarak kirinden bahsedebiliriz...]
Terry : İşte benim vuruşlarım tek vuruş ve yüksek voltajda saldırınca bedeni bile hissedemiyecek ve kendinden geçecek... tabi ayıldıktan sonra haraket etmesi zor olacak....
Sainin aslanlarından kurtulan İno shintenshin no jutsuyu kullanarak bedeni ele geçirmeye çalışıyordu...
İno [ içinden] : Eğer Sai-kun'un bedenini ele geçirirsem ilan-ı aşk eder sonrada pes ederim := kusursuz plan diye buna denir...
Ama ino 1 türlü denk getiremez çünkü sai kaçmaktadır... en sonunda sai çaktırmadan yılan çizer ve ino yakalanır... sonrasında sai hızlıca yere iner ve inonun kafasına kılıcının kını ile vurup bayıltır... maç Sainindir....
Sai : Sizi öldüreceğim :=
Kevın : Bende seni := [ seni seviyorumda kullanılan cevap seni öldüreceğimde kullanıldı... ilginç :D]

SON

SONRAKİ BÖLÜM : 2 MUHTEŞEM HYUUGA
HİNATA VS NEJİ

2Naruto akippuden episode 12!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 12! Ptsi Ağus. 08, 2011 2:41 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Arkadaşlar bugün yunus ne facede ne de sitede onnline değildi... bu yüzden bu bölümü gene ben paylaşıyorum.... son 2 diyalogta '':='' işareti sahte gülüş demektir :D

3Naruto akippuden episode 12!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 12! Ptsi Ağus. 08, 2011 2:59 pm

mago06

mago06
Missing-Nin
Missing-Nin

knk mesaj attım sana nie paylasmadıgımı

4Naruto akippuden episode 12!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 12! Ptsi Ağus. 08, 2011 4:07 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Hmm...Güzel Bir Bölüm Daha :D Diğer Bölümü Heyecanla Bekliyorum... kakashi:ş

http://naruto-tr.forumnaruto.com

5Naruto akippuden episode 12!  Empty Geri: Naruto akippuden episode 12! Ptsi Ağus. 08, 2011 5:37 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

@Mago06

Buradan yazmana gerek yok kanka... neyse 13.bölümü kaçırma bu sefer :D[ olmadı çarşambadan ver]

@XXNaRuToXX

Yorum için saolasın kanka := ama azda olsa eleştir bea :D çok güzel olmuş,diğer bölümleri zevkle bekliyorum,beğendim,I Like it,+1 vb. şeyler çok kuru kalıyo :D sanki isteksizce beğenmemiş gibi Naruto akippuden episode 12!  105209

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]