Naruto Tr
Kabutonun Tabutta Çıkardığı Kişi Kim Olabilir ? - Sayfa 4 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Kabutonun Tabutta Çıkardığı Kişi Kim Olabilir ? - Sayfa 4 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kabutonun Tabutta Çıkardığı Kişi Kim Olabilir ?

+10
asddsa123
mago06
Cetok28
blustrom
Shikamaru Nara
sonsper2
sabaku-kyou
walker
XXNaRuToXX
Sasuke
14 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [4 sayfadaki 5 sayfası]

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

kishi öyle bi uyarlarki kanki :D adam pisiko :D karakterlerden belli :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

O biryanada kanki biz öyle hemen sasuke-naruto döğüşü diyoruz ama kabuto nun çağırdığı diğer adamlarda az buz değil yani zaten kakashi hala 7 kılıç ustasıyla savaşta ,daha çağrılan dört kage de var ,bu adamları yenmek de öyle kolay görünmüyor ki bakalım naruto-sasuke döğüşünü ne zaman görebileceğiz Kabutonun Tabutta Çıkardığı Kişi Kim Olabilir ? - Sayfa 4 29581 :D, bunun yanında benim düşüncem hala çağrılan kişinin rikudou olabileceği yönünde ama bakalım, kimi göreceğiz :D

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Bakmadım ama öğrendiğime göre Kabuto bütün ölüleri çağırmış Asuma, Hokageler falan.

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Hokageleri çağırmadıda ama dediğin gibi Asuma çağrılanlar arasında var,hokageler ölü iblis mührü ile mühürlenmiş olduklarından kabuto onları çağıramıyor,ama mesela diğer köylerin bir kaç kagesi çağrılanlar arasında var, olay şu ki ortalık resmen mezarlığa dönmüş durumda :D

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Vay galiba çok heyecanlı bir bölüm gaara- Ben şimdi bu bölümleri bakmıyorum çünkü bir daha bunları öğrendiğimde (ki bilirsiniz benim daha yolum var) bundan önceki bölümleri okuyasım gelmiyo heyecanım gidiyor yani o yüzden okumuyorum :...:

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Sadece animeden mi takip ediyorsun ,mangaya bakmayı hiç düşünmüyormusun ?İşin açıkçası bende animeye yeni başladığımda animeyi bitirdikten sonra mangaya bakmayıp yeni çıkacak olan bölümleri biriktirip tekrardan izlerim diye düşünüyordum ,ama sonra ne olduğunu anlayamadan bir baktım ki malasef mangayı takip eder olmuşum drıgggggıu: neyse artık sende kendi zevkine göre takip edersin .

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Ben mangayı takip ediyorum ki :D Benim dediğim bende manganın 350. bölümlerinde falanım o yüzden ilerideki olaylara bakmıyorum heyecanı kaçıyor bana göre.

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Anladım ,daha okuyacak baya bir bölümün varmış,malasef ben bitirdim ve her hafta yeni bölümleri beklemek zorundayım,neyse dediğin gibi henüz görmediğin bölümlerdeki olayları şimdiden öğrenirsen heyecanı elbet kaçacaktır,dikkatli ol :D

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

İşte benimde kastettiğim buydu.Bence mangayı bitirmeye çalışmaktan daha güzel beklemek çünkü çok işim var ve bunu bitirmeye çalışıyorum. Sizin için hafta bir kere izlemek yeterli bende öyle değil.

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

kim için haftada bir kere izlemek yeterliymiş? bence herkez vakti olsa hergün izlemek ister :)

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

senin dediğin istek. ama haftada bir bölüm yayınlandığı için o tek bölümü izlemek yeterli.

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Konuyu tam dağıtmayalımda bide eğer mangayı sonuna kadar takip etmediyseniz bu bölüme bakmanızı tavsiye etmem!..

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Memocan sen bir ara tabuttaki kişinin madaranın kardeşi olabileceğini söylemiştinde bende olmaz falan demiştim ama bir ara shippuudende 140. bölümü izledimde ,madara kardeşinden bahsederken baya üzgün görünüyordu ,yani bir bakıma aslında senin dediğin gibi kardeşide olabilir tabuttaki kişi, tabi orda eğer sasukeye bir duygu sömürüsü oyunu yapmıyorduysa?

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

ki bence kesinlikle duygu sömürüsüydü.adam kardeşini sırf güç için öldürdükten sonra pişman olacak bi tip değil.kesinlikle duygu sömürüsü bence.

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Tabi yinede kesin birşey diyemeyiz ama madaranın kardeşi hakkında yalan söylediği de bir olasılık çünkü kardeşinin gözlerini kendi isteği ile verdiğini söylüyor ama itachi ise madaranın o gözleri kardeşinden kendisinin aldığını söylüyordu
Ayrıca madara sasukeye kyuubinin konohaya saldırısının tamamen doğal sebeplerden meydana geldiğini söylüyordu yani kimsenin herhangi bir müdahalesi olmadığını belirtiyordu ki ,hepimiz biliyoruzki kyuubiyi konohaya gönderen madara idi,sonuç olarak madara yalan larda iyi ancak yinede ne olacağını bilemeyiz tabuttaki kişi kardeşide olabilir yada bir başkası. Kabutonun Tabutta Çıkardığı Kişi Kim Olabilir ? - Sayfa 4 29581

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

kardeşi olamaz eğer kendisi almışsa gözleri; madara nın

bile o kadar yüzsüz olacağını sanmıorum.

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Madara da ayrı bir gizem sonuçta, ki adamın yüzünü bile göremedik ayrıca mangada kabuto ile aralarında geçen konuşmalardan dolayıda tobinin madara olduğundan şüphe edilebilir ,hadi madara olduğunu kabul etsek bile gerçekte madaranın kardeşi ile ilgili anlattıkları yada diğer anlattıklarının ne kadarının doğru olduğunu bilmiyoruz,tabi bekleyip görücez, belkide tabuttan hiç tahmin etmediğimiz biri çıkar.

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Bence madaranın sevdiği biri olamaz olsa bile madara onun gerçek olmadığını biliyo ve işinede yaramaz. Ama işine çok yarayan ve madaranında çok yakından bildiği biri olabilir...

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Ya şu Tobinin Madara olduğundan emin olamazken başka bir soruya cevap bulmaya çalışmak gerçekten zor ,Tobi tam bir gizem madara olsa bile yinede gizem kalkmıyor çünkü zaten Madarayıda ancak Tobinin anlattıkları kadar biliyoruz birde bir iki şeyde sağdan soldan işte,

Hadi bunu geçtik en azından Edo Tensei ile ilgili şeyler öğrendik ve böylecede en azından kimlerin çağrılamayacağını öğrenmiş olduk,tabi bu durum yinede bize cevabı vermiyor,sonuç olarak ben bu çağrılan kişinin hala Rikudou olabileceği düşüncesindeyim özellikle Orochimaru gibi ne var ne yok araştırıp öğrenmeyi seven Kabuto için Rikudou tam bir labaratuvar ortamı gibi çünkü bir bakıma Rikudou herşeyin başladığı başlangıç noktası gibi yada bir ağacın kökü gibi birşey araştır araştırabildiğin kadar ki kabuto zaten bazı sözleriyle 6 yolun bilgesine olan ilgisini belirtiyordu tabi çok eski zamanlarda yaşamış olan Rikudonun DNA sını nasıl bulmuştur orasına bir cevap veremem.Bunun dışında bu çağrılan kişi görünüşte çok basit ama taşıdığı özellik yönünden çok önemli biride olabilir yada hep söylediğimiz gibi sürpriz biri olabilir.

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

DNA konusuna şöyle bir şey söylemek istiyorum. orochimaruda eskiden 1. hokagenin DNAsını kullanıp yeni doğmuş bebeklerde uygulamıştı ve onlardan biride yamato hatta. o zaman orochimaruda nerden buldu onun DNAsını.?

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

İşin açıkçası dediğin olayların olduğu bölümler geçeli baya oldu bende pek hatırlamıyorum tabi bunun bilgisi verildimi onuda bilmiyorum belki bir ara bakarım sen söyleyince merak ettim

Ancak yinede şöyle düz mantıkla bakar isek Hashiramanın yaşadığı dönem ile Orochimarunun Sarutobinin öğrencisi olduğu dönemler arasında fazla zaman aralığı yok,yani 1.hokagenin DNA sını bulmak çok zor olmasa gerek en basitinden mezarından DNA alabilir tabi hashiramanın mezarı varmıydı onuda hatırlamıyorum her neyse ancak ben mesela şöyle bir düşündüğümde Rikudou nun yaşadığı dönemler eski zamanlar ayrıca adam zaten başlı başına bir gizem yani Rikudounun DNA sını bulmak gerçekten zor olur.

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

kıyafetlerinden falan bulmuştur o yaa yani o sorun çıkaracak bi konumu sanmıyorum.

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

ezgi adamın DNA sını buldu ki onu tabuttan çıkardı... bknz: Sandaime vs orochimaru

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

bende bişi demedim zaten DNA sını biryerden bulmuştur işte o önemli değil diyorum.sen neden bahsediyosun emre?

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Arkadaşlar 1. hokage ve madara + canlandırma jutsu ile ilgili konu açtım dikkatli bakın ve okuyun sizde şaşıracaksınız... Mantıksız olay var :D

Sayfa başına dön  Mesaj [4 sayfadaki 5 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki