Naruto Tr
Chidori mi Rasengan mi 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Chidori mi Rasengan mi 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Chidori mi Rasengan mi

+9
UCHİHASASUKE
Vincent Valentine
xxshadowxx
asddsa123
walker
Sasuke
XXNaRuToXX
Shikamaru Nara
Deidara
13 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

sasukenin chidorisimi narutonun rasenganı mi daha iyi

Chidori mi Rasengan mi Vote_lcap230%Chidori mi Rasengan mi Vote_rcap2 30% [ 3 ]
Chidori mi Rasengan mi Vote_lcap270%Chidori mi Rasengan mi Vote_rcap2 70% [ 7 ]
Toplam Oylar : 10

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Chidori mi Rasengan mi Empty Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 8:29 am

Deidara

Deidara
Genin
Genin

Evet arkadaşlar sasukenin chidorisimi narutonun rasenganı mi daha iyi

2Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 9:11 am

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

tabikide resengan :D unutmayın ki sasukeyle naruto çatıda savasırken birbirlerine chidori ve rasenganla saldırdılar ama kakashi onları tuttu ve jiraiya senseiyle konusurken sasuke ölebilirdi dedi ! bu kadar basiiit :D

3Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 9:21 am

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Hmmm.Bence Jirayaın Rasenganı :D

http://naruto-tr.forumnaruto.com

4Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 9:29 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

RASSENGAN :D Zaten Chidori Rasengan Kadar Güçlü Olsa Narutonun Bi Etkisi Kalmaz :S Sasukede Hem Sharingan Hemde Chidori Dimi Ama :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

5Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 10:37 am

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Rasengan diyorum,ayrıca Shikamaru Nara nın bahsettiği olaydada rasengan vede chidorinin su tankları üzerindeki etkilerini görmüştük,hatta sasukede görmüştü Chidori mi Rasengan mi 110914 ,sonuç olarak Rasengan daha etkili olmuştu. Chidori mi Rasengan mi 159473

6Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 11:07 am

Deidara

Deidara
Genin
Genin

ilk öğrentiklerindeydi bence chidori

7Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 11:25 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Ya Zaten 2 Tane Adam Düşün 2'si Yeni Öğrenmiş Taktikleri Daha Geliştirmeden Saf Halinde Hangisi Güçlü ? Tabiki Rassengan ve Bunuda Naruto + Sasukede Gördük Dimi :D

8Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 11:57 am

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Ya birde tabi yanlış biliyorsam söyleyin ama ::
Chidori = Saf chakra + Raiton-Electricity(elektrik mi şimşek mi emin değilim.)
Rasengan = Saf chakra
´dan oluşmuyorlarmı ozaman normalde şöyle bir eşleştirme olması gerekirdi sanırım
Chidori VS Rasen shuriken eğer yanlış değilse yazdıklarım ozaman zaten rasengan ilk haliyle bile chidoriyle baş edebiliyorsa zatan rasengan otomatikman daha iyi ve daha güçlü bir teknik olmuyor mu.

Tabi en başından zaten yanlış biliyorsam yazdıklarım zaten çürür.
Chidori mi Rasengan mi 83488

9Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 12:00 pm

Deidara

Deidara
Genin
Genin

benim bildiğim

rasengan:saf chakra+Fuuton

10Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 12:29 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Hayır,öyle değildi hatta hatırlarsan zaten rasenganı yani saf chakra ile yapılan halini Jiraiya öğretti narutoya ,bir bakıma bu teknikle chakrasını şekillendirebilmeyi öğrendi .

ama daha sonra tabiki naruto VS sasuke döğüşünden sonra Asuma dan rüzgar elementinin nasıl kullanacağını öğrendi ,ve onu rasenganla birleştirebilmeyide yani Rasen shuriken i kakashi ve yamato nun yardımlarıyla öğrendi.

Yani sonuç olarak naruto-sasuke döğüşünde şöyle bir karşılaşma oldu
Chidori(saf chakra + raiton) VS Rasengan(saf chakra).

11Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Ptsi Ağus. 09, 2010 3:52 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

HAYIR WALKER YANLIŞ CEVAP doğru cevaabı pain vs kakashide görebiliriz!!! arkadaşlar 1 kere bu mantıkla düşünürsek kolay olr... MADEM KAKASHİNİN CHİDORİSİ S SNIFI 1 TEKNİK; O ZAMAN NEDEN 2 PAİN İLE BAŞEDEMEDİ??üstelik choji ile babasından taktik aldı ve aralarında chakra emen adam yoktu!!VE NEDENSE JİRAİYA 2-3 ADAM FELÇ ETTİ!ve jiraiyanın kullandığı en üst düzey teknink MASSİVE RASENGAN[sanırım a sınıfı teknik]hem öyle olsa bile 1 kanıtım daha var MADEM CHİDORİ ÜST DÜZEY TEKNİK NEDENSE KAKUZUNUN SADECE 1 CANI GİTTİ VE TAM KALBİNE NİŞAN ALMASINA RAĞMEN VE NARUTO VS SASUKEDE CHİDORİ PATLATMIŞTI NARUTOYA SASUKE VE NEDENSE HALA YAŞIYOR??VE AYRICA NARUTONUN KAKUZUYA ATTIĞI 1 RASENSHURİKEN İLE KAKUZUNUN 3 CANI GİTTİ!!!lütfen 1az dikka edelim

12Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Salı Ağus. 10, 2010 7:23 am

xxshadowxx

xxshadowxx
Yeni Üye
Yeni Üye

rasengan tabiki bunun tartışması olmaz kardeşim...:D

13Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Salı Ağus. 10, 2010 8:15 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

asddsa123 demiş ki:HAYIR WALKER YANLIŞ CEVAP doğru cevaabı pain vs kakashide görebiliriz!!! arkadaşlar 1 kere bu mantıkla düşünürsek kolay olr... MADEM KAKASHİNİN CHİDORİSİ S SNIFI 1 TEKNİK; O ZAMAN NEDEN 2 PAİN İLE BAŞEDEMEDİ??üstelik choji ile babasından taktik aldı ve aralarında chakra emen adam yoktu!!VE NEDENSE JİRAİYA 2-3 ADAM FELÇ ETTİ!ve jiraiyanın kullandığı en üst düzey teknink MASSİVE RASENGAN[sanırım a sınıfı teknik]hem öyle olsa bile 1 kanıtım daha var MADEM CHİDORİ ÜST DÜZEY TEKNİK NEDENSE KAKUZUNUN SADECE 1 CANI GİTTİ VE TAM KALBİNE NİŞAN ALMASINA RAĞMEN VE NARUTO VS SASUKEDE CHİDORİ PATLATMIŞTI NARUTOYA SASUKE VE NEDENSE HALA YAŞIYOR??VE AYRICA NARUTONUN KAKUZUYA ATTIĞI 1 RASENSHURİKEN İLE KAKUZUNUN 3 CANI GİTTİ!!!lütfen 1az dikka edelim

Kanka Chidorinin Üzerinde Herhangi Bir Element Konulmamış ve Bizde Saf Chidori Yada Saf Rassengandan Bahsediyoruz...

Sen Gidip Kakuzuyu Karısrıtıon O Rasengan Değil RassenShuriken Yani Hava + Rassengan...

Chidroiyi En Fazla Geliştiren Sasuke ve Oda Saf Chidori Ama Vücudunda Dolaşan Yani Chidori Nagashi(Chidori Stream)

Eğer Chidori İle Herhangi Bir Element Birleşse Ve Bunu Kakashi Değilde(Az Chakrası Olduğu İçin) Sasuke Yapsa Ozaman İkisi Eşit Güçte Olurdu...

En son Sasuke Uchiha tarafından Salı Ağus. 10, 2010 12:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

14Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Salı Ağus. 10, 2010 10:20 am

Vincent Valentine

Vincent Valentine
Genin
Genin

Elbette Çidori.

15Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 11:15 am

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Sasuke Uchiha demiş ki:Kanka Chidorinin Üzerinde Herhangi Bir Element Konulmamış ve Bizde Saf Chidori Yada Saf Rassengandan Bahsediyoruz...

Chidroiyi En Fazla Geliştiren Sasuke ve Oda Saf Chidori Ama Vücudunda Dolaşan Yani Chidori Nagashi(Chidori Stream)

Ya şimdi chidori elektrik/yıldırım elementi kullanılarak yapılmıyormu, saf chidori den kastını anlayamadım,yani chakra kulanılmıyor mu,yoksa demek istediğin chidori bir chakra çeşidi mi ,kafam karıştı valla Chidori mi Rasengan mi 83488.
Ayrıca killer bee döğüşünde hatırlarsak sasuke kılıcına elektrikli chakrayı yükleyip öyle saldırmıştı ama killer be de elektrik/yıldırım elementini kullandığndan etkilenmemişti ,tabi ben öyle olduğunu sanıyorum ,şimdi eğer chidori de element yoksa o halde killer bee nin yaptığı şey neydi,oda mı chidoriyi biliyor du o zaman. Chidori mi Rasengan mi 205432

16Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 11:20 am

Vincent Valentine

Vincent Valentine
Genin
Genin

Chidori Raiton elementinden arkadaşlar.

17Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 11:26 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Pardon Ya Chidori Saf Chakra Değil O Saf Chakra + Raiton Birleşimi Ama Rasengan Madem Saf Chakra Oluyorsa ve Chidori Saf Chakra + Raiton İse Sizce Chidori Daha Güçlü Olması Gerekmiyormu Ozaman :D ?

18Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 11:36 am

Vincent Valentine

Vincent Valentine
Genin
Genin

Zaten Chidori daha güçlü :D

19Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 11:37 am

Deidara

Deidara
Genin
Genin

evet chidori daha güçlü rasengandan

20Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 12:16 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Abi ozaman neden chidori daha güçlü oluyor anlamadım
madem rasengan saf chakra dan oluşuyor ve chidori saf chakra + raiton dan oluşuyor ve buna rağmen rasengan ve chidori güç yönünden birbirlerine yakınsa o halde rasengan daha güçlü bir teknik olmuyor mu

yani biri elementle güçlendirilmiş ama diğerinde herhangi bir elementin katkısı yok demek oluyor bu, ozaman rasengan herhangi bir elementle güçlendirilmediği halde chidori ile baş edebiliyor demektir.

Sonuç olarak rasengan bir alt aşamasıyla bile chidoriyle baş edebiliyor demektir
yani eşit koşullarda şöyle olmalıydı chidori VS Rasen Shuuriken eee öyle oluncada zaten rasen shuurikenin kesin üsttünlüğü ortada.

21Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 12:23 pm

Deidara

Deidara
Genin
Genin

bizede öyle diyoruz zaten

22Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 12:34 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Ya sanırsam ben demek istediğimi anlatamadım neyse sonuç olarak bence Rasengan daha güçlü.

23Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 12:38 pm

Vincent Valentine

Vincent Valentine
Genin
Genin

Saçmalamayın ama :D Normal rasengan diyoruz rasen shuriken değil.Rasengan saf çakra,element eklenmemiş olayında yani.Sırf birinde element var diye diğerinede element saçma olur.

24Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 12:48 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Ya ben zaten illa rasen shuriken le eşleştirelim demiyorum ben sadece rasenganın daha güçlü olduğunu anlatmak için öyle birşeyden bahsettim.

25Chidori mi Rasengan mi Empty Geri: Chidori mi Rasengan mi Çarş. Ağus. 11, 2010 12:56 pm

Vincent Valentine

Vincent Valentine
Genin
Genin

Rasengan daha güçlü değil.Elementi yok diye daha güçlü olamaz.Vuruş gücüne vb. bağlı güç..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki