Naruto Tr
9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç)

+12
TheSensei
##Uzumaki_Naruto##
Vincent Valentine
Uzumaki-Naruto
Taka no me no Mihawk
_Yondaime_
walker
Pheonix
Sasuke
Deidara
XXNaRuToXX
mago06
16 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

en iyi konoha çaylağı

9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_lcap224%9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_rcap2 24% [ 11 ]
9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_lcap22%9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_rcap2 2% [ 1 ]
9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_lcap217%9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_rcap2 17% [ 8 ]
9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_lcap22%9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_rcap2 2% [ 1 ]
9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_lcap213%9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_rcap2 13% [ 6 ]
9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_lcap24%9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_rcap2 4% [ 2 ]
9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_lcap235%9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 Vote_rcap2 35% [ 16 ]
Toplam Oylar : 46

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Taka no me no Mihawk

Taka no me no Mihawk
Yeni Üye
Yeni Üye

Sasuke Uchiha demiş ki:
Taka no me no Mihawk demiş ki:Şahsen Shikamaru taraftarıyım.Herifin planlarını değil Sasugay Madara gelse bozamaz. 9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 449274

Puhaha :D Sen Yenisin Galiba :D
ne alaka

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Benim Yanımda Sasugay Yazmışsın Ondan Dedim...

https://www.facebook.com/uchihassasuke

##Uzumaki_Naruto##

##Uzumaki_Naruto##
Missing-Nin
Missing-Nin

Oyum Rock Lee'ye Olsun Bari :)

TheSensei

TheSensei
Yeni Üye
Yeni Üye

shikamaru

kakashi08

kakashi08
Yeni Üye
Yeni Üye

Sasuke demiş ki:9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 110914 Gittide Daha Çok Güçlü Oldu 9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 110914 Aslında Chakrasını Kakashiden Daha Çok Bide Kakashiden Tüm Teknikleri Öğrense Onun Gibi Savaşsa + İtachininde Gözleri Var 9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 110914 İşte Ozaman Kimse Tutamaz 9 konoha çaylaklarından en iyisi (naruto hariç) - Sayfa 2 110914
Ya mesajında çhakrası Kakashinkinden fazla demişsin de kakashinin de kapıları açabildiğini unutmayalım !

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Kakashi kapı açsa ne olur var olan chakra artmaz ki. Sadece gücünü arttırır o kadar. Chakra yine aynı kalır.

Ayrıca konu dışına çıkmayalım.

https://www.facebook.com/uchihassasuke

UCHİHASASUKE

UCHİHASASUKE
Yeni Üye
Yeni Üye

ben neji veya sasuke diye düşünüyorum :D

kakashi08

kakashi08
Yeni Üye
Yeni Üye

Rock lee adamın hızına hayranım :D

Yondaime Rikudo

Yondaime Rikudo
Yeni Üye
Yeni Üye

Sasukenin ben zaten azın. sı..yım guc 'muş gucune sıc..ıyım or....u bide mangada elini sallaya sallaya konohaya geliyo 4 hokageyide diriltiyo sonra savaşa giriyo ben hokage olcam dıyo ozurlu bebe ya onceden sevmiyodum ama şimdi seviyom kotu deil artık ve rinneşharingana sahip:DDDDDDDDDD :D

UchihaClan21

UchihaClan21
Yeni Üye
Yeni Üye

En iyisi sasuke tartışılmaz bile gai_nice

Pheonix

Pheonix
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi

Zamanında Rock Lee demiştim. Şimdi de Lee en iyilerinden diye düşünüyorum ama birini seçmem gerekirse Neji olacaktır. Disiplin her zaman önemlidir.

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2