Naruto Tr
Naruto Konoha High School 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto Konoha High School 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Konoha High School

5 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Naruto Konoha High School Empty Naruto Konoha High School C.tesi Tem. 25, 2009 12:46 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Merhaba arkadaşlar Naruto'nun bir yan mangasını tanıtmak istedim.Bir İspanyol yazmış bildiğime göre.100 bölüm.Naruto mangası bir lisede geçseydi neler olurdu gibisinden ben şu ana kadar çıkan tüm bölümleri izledim(youtube) Çizimler çok güzel ve NaruHina ve SasuSaku cular çok sevecektir gibime geliyor.

Fakat bi sorun varki şu ana kadar tr olarak bulamadım.Eğer ingilizce olarak okumak isteyen olursa diye yinede koyuyorum.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Chapter 5 ;

Chapter 6 ;

İkinci kısım ;

Linklere gitmek için üstlerine tıklayın.Chapter 5 ve 6 da partlara tıklayın

http://naruto-tr.forumnaruto.com

2Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Salı Mart 29, 2011 3:49 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

çok değişik geldi birden ya :D ama ingilizce olduğundan anladım yazılanları

3Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Salı Mart 29, 2011 7:45 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

Yaaa ama bu naruhina :( berbat

4Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Çarş. Mart 30, 2011 2:43 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Naruhina mı ben hiç görmedim ilk bölüm narusakuydu

5Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Çarş. Mart 30, 2011 5:48 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

bunu daha önceden görmüştüm ilerde naruhina olucak :(

6Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Çarş. Mart 30, 2011 7:13 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

yaa neyse. farketmez benim için ama her ikiside olsun güzel olurda daha ilk bölümden narusakuyu birleştirmişler o yüzden kalmaz yani başka ondandır tahminim

7Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Ptsi Nis. 04, 2011 1:45 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

böyle bir sürü manga var ama hepsi yarım yamalak mesela bi tanesi mayfa gruplarıyla ilgiliydi.kızlar bir grup erkekler bir grup orda da naruhina sasusaku vardı.biraz hüzünlüydü sasusaku ama diğerlerini bilmiyom.tam günümüz mafya trajedileri var.ben beğenmedim ana konudan tamamen uzak.sadece suratlar aynı gerisi tamamen hikaye.
not : kızların kıyafetleri çok sexy di.hatta bazılarınınki biraz fazla.

8Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Ptsi Nis. 04, 2011 8:36 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

ayy ben daha yeni farkettim narusaku demişim ilk bölümleri sasusakuydu... kafam allak bullak daha hi. narusaku göremedim

9Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Salı Nis. 05, 2011 2:11 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

malesef demiycem hep narusaku mangaları olcak değil ya biraz da naruhina falan olsun :/

10Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Salı Nis. 05, 2011 3:48 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

:D nedenki :D yanı ben narusaku mangası hiç görememiştim

11Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Salı Nis. 05, 2011 4:18 pm

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

bende açılmıyor ?

12Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Çarş. Nis. 06, 2011 2:37 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

ezgszr demiş ki::D nedenki :D yanı ben narusaku mangası hiç görememiştim

zaten öyle uzun veya uzunumsu bir şey yok böyle 5 6 sayfalık fan yapımı şayler var.

13Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Perş. Nis. 07, 2011 9:52 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Bence gereksiz birşey herkes normal manga okusun zaten zamanı geldiğinde animede canlı olarak iyi bir şekilde görecektir :)

https://www.facebook.com/uchihassasuke

14Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Perş. Nis. 07, 2011 1:21 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

öyle de yinede hoşuma gidiyo arada okumak

15Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Perş. Nis. 07, 2011 3:01 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

bazen sıkılınca ruh halim değişince okurum ya :D tabi daha hele bir normale yetişsem Naruto Konoha High School 442553

16Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Perş. Nis. 07, 2011 3:06 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

işin zor valla ne diyim. :)

17Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Perş. Nis. 07, 2011 3:26 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

biraz zor yani okul varken hiç zaman yok...hele şu sıra öyle doluyduki

18Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School C.tesi Nis. 09, 2011 10:28 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

matsuri demiş ki:öyle de yinede hoşuma gidiyo arada okumak

video olarak okumak mı hoşuna gidiyor ? Yoksa manga mı :D Bence video yapmaları saçma :D

19Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Paz Nis. 10, 2011 11:36 am

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

Evet video olarak yapmaları saçma.yani yapcaksan animesini yap.manganın tadını bozma .

20Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Ptsi Nis. 11, 2011 7:00 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Videosudamı var? Çok gereksiz...

21Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Çarş. Nis. 13, 2011 2:59 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Bende onu demeye çalıştım := Herşey orjinali ile güzel zamanı gelince animeyi izleyerek tadına varabilirsin :D

22Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Çarş. Nis. 13, 2011 3:05 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

ezgszr demiş ki:Videosudamı var? Çok gereksiz...

videosu var derken öyle anime gibi değil .manganın karelerini alıyolar arkadada müzik veriyolar.sadece resim gösteren videolar gibi.
bu arad söylemeden geçemiyecem. 'mi' eki her zaman ayrı yazılır.Ezmek için söylemedim yanlış anlama :) sadece biraz takıntılıyım işte.x)

23Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Çarş. Nis. 13, 2011 3:14 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

matsuri demiş ki:
ezgszr demiş ki:Videosudamı var? Çok gereksiz...

videosu var derken öyle anime gibi değil .manganın karelerini alıyolar arkadada müzik veriyolar.sadece resim gösteren videolar gibi.
bu arad söylemeden geçemiyecem. 'mi' eki her zaman ayrı yazılır.Ezmek için söylemedim yanlış anlama :) sadece biraz takıntılıyım işte.x)

İşte öyle videolu çok gereksiz. Ayrıca türkçeyi iyi kullanman güzel :) Bende düzenli kullanmaya çalışırım :)

24Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Çarş. Nis. 13, 2011 3:28 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Matsuri seni anlıyorum ve gördüğün gibi yeterince dikkat etmeye çalışıyorum ve de ara sıra böyle hatalar olabilir lütfen artık bana bunları söyleme zaten biliyorum :)

25Naruto Konoha High School Empty Geri: Naruto Konoha High School Çarş. Nis. 13, 2011 3:30 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Konuyu dağıtmayalım.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki