Naruto Tr
Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) - Sayfa 10 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) - Sayfa 10 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir)

+12
mago06
asddsa123
Deidara
Vincent Valentine
Tpacman
Shikamaru Nara
Minato6723
Sasuke
konoha
walker
ShiZeNGaN
NARUTO-BLEACH
16 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [10 sayfadaki 11 sayfası]

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Bu arkadaşlık naruto <3 sasuke olmasında her türlü akarız dimi kankaaa :D

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

tabi kanka naruto sasuke arkadaşlığının herzaman arkasındayız ve bana göre sasuke madarayı kandırıyo narutoyu öldürcem diye yani madarayı öldürcek bence ;)

https://www.facebook.com/uchihassasuke

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

yok kanka bn istemiom öle... yakında naruto sasukeye sarkıcak,öpücek,sevicek ve arkadaşlık 2 erkeğin aşkına döncek :D [neyse bn akippudenin 3.bölümünü yazmakla meşgul olcam]

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Kanka Sasuke intikamını almadan madaraya saldırmaz bence önce aklında naruto ve konoha var sonrasında ise belki madara tabi madarayı öyle kolayca öldüremez zaten ,ayrıca Kabutoyuda untmayalım oda sasukenin peşinde,ne zaman sasukeye saldırır belli olmaz.

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Daha anlamadınız mı kanka ? Orochiye karşı bile diyodu gerekirse orochi vücudumu alır ve itachiyi öldürür diyodu ama kimsenin beklemediği bi anda tahmin edemediği gibi orochiye karşı koydu ;) Yani madara okdar kolay olmcak ama onada karşı koyucak kimsenin tahmin edemeyeceği bi yerde :D

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

izleyip ögrencez işte bu kdr kasmayın :D [naruo akip. episode 2 eklenmişir :D][reklam yapmak lzm :D]

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Kanka ben böyle diyorum yanılabilirimde ama bence böyle olur :)

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Yok zaten büyük ihtimallede dediğin gibi yada ona benzer birşey olacaktır kanka ama bana göre sasuke önce naruto ile konohaya dalmayı düşünüyordur

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Kanka ben öle düşünüom yanılabilirimde ama öyle olabilir :)

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Oho yanılmaya bakarsak bu kishi bize sağ gösterip solu çakar kanka ,herzamanki yaptığı şey nasıl olsa :D

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Kanka herkesin düşüncesi farklıdır benim düşüncem bu :D

237Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Salı Haz. 21, 2011 6:00 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Doğru diyorsun kanka herkesin bir fikri var sonuçta , neyse sasuke mi öldürür narutomu , yada bir başkasımı bilmem ama en azından ölmeden madaranın yüzünü görelim bari :D
Flashback ler fazla sürmezse naruto ile Bee yi savaşta görücez , ama tabi madara nın planları sonucunda savaş şekilleniyor ayrıca şu zetsunun başlatmış olduğu kargaşa da hala çözülmemişti sanırsam, Shikaku birşeyler düşünüyordu ,bakalım planı ne olacak bunun dışında itachi ile nagato bakalım savaşta nasıl kullanılacaklar .

238Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Perş. Haz. 23, 2011 9:14 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Kanka süper bi bölüm en sonları etkiledi beni :D Rinneganla kuyruklu canavarları yönetme 6 yolun bilgesi ne süper bölüm bunları durdurmak çok zor olcak :D kimse bu şekilde madaranın kontrol edeceğini tahmin edemezdi heralde :D

239Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Perş. Haz. 23, 2011 2:56 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Ya zaten asıl o son sayfa şoktu ya ne öyle be kardeşim ,madar hareket çeker gibi birşey yapmış resmen :D ,Bu arad o rinneganlar nerden geldi knk hadi sharingan koleksiyonunu gördükte madaranın o kadar rinnegan ı nasıl elde edipte jinchuuurikilere monte etmişki Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) - Sayfa 10 205432

Bu arada bunları Pain gibi chakra çubuklarıyla falan kontrol etmiyor heralde çünkü ben chakra çubuğu görmedim , heralde sharinganıyla yönetiyor 4. mizukageyi sharinganıyla kontrol ettiği gib yada başka birşekilde ya ,gelde bu işin içinden çık kakanaru:: :konus: lol!

240Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Perş. Haz. 23, 2011 3:24 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Ya kanka madara bulmştr bi yolunu chakra cubukları olmadan yönetmeyi sharinganın gücüde vardır ayrıca hepsini rinnegan ile canlandırdı sanırsam cünkü onların kontrolünü kabutoya bırakmaz :D Okadar rinengan yok bide aynı nagato mantığından gidiyo :D ama bekleyip görücez kishi her yolu bulur :D

241Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Perş. Haz. 23, 2011 3:59 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

:D knk zaten madara = Kishi gibi birşey oldu adam ne istese yapıyor teknik ,jutsu, doujutsu, şujutsu ,bujutsu :D nedesen bu madarada var zaten ,Diğer tarftan şimdi zaten 6 tane jinchuuriki var burdanda pain in 6 lısı akla geliyor tabi nagatonun yapabilecekleri ile madaranın yapabilecekleri arasında baya fark var zaten ama madara birçok şeyin gizeminin de farkında avantajlı durumda kısacası,tobi madara olsun olmasın tarih ve jutsu bilgisi çok fazla , naruto hernekadar güç artışı yapsada sasuke bir yana karışısında tobi gibi aşması greken büyük bir güç var.

242Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Perş. Haz. 23, 2011 4:27 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

tabi knk tobi gbi büyük bri tüm köyleri bukadar zorlardı :D

243Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Haz. 29, 2011 9:56 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

545. bölüm güzel bir bölümdü ,özelliklede narutodan tek bölümde bu kadar şey pek beklenmez ,zaten kötü niyeti sezebiliyordu ,üstüne birde rasengan üretiyor adam :D ,herşey bir yana naruto yılın hareketini yaparak tek parmağı ile mini rasen shuriken yaptı, artık bundan sonra kurşun atar gibi mini shuriken atar :Dve son olarak ta riskli olmasına rağmen neden kage bunshin yaptı ,yani şimdiye kadar genelde naruto konu döğüş oldumu zeka küpü kesildiğinden yine o sorunada bir çözüm bulmuştur belki ,hatta belkide gerçi olurmu bilmem ama sage modda iken doğal chakra çekip biriktirip , kyuubi moda geçincede kyuubinin narutodan karşılıklı chakra alış verişi sırasında oluşan chakra eksiğini böyle tamamlayıp kage bunshin yapmıştır belki ,yada başka birşeydir . lol!
Ayrıca madaranın 1. hokagenin genleri sayesinde bu kadar uzun yaşabildiği gibi birşeyler söyledi Tsunade bu açıklamaya bakarsak bu durum tobinin madara olma ihtimalini fazlasıyla arttırıyor hatta artık madarada diyelim gitsin ,artık madara mı değilmi demekten kafa allak bullak oldu :D ,adamın ölümsüz gibi birşey olduğu ortada. :konus:

244Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Perş. Haz. 30, 2011 8:26 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Kanka shippuden biticek söylentiler DOGRUYSA akippuden başlıyıcak ama naruto hala resengan ve kage bunshinde :D dünyayı rasengan türevleriyle kurtaracak :D

245Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Perş. Haz. 30, 2011 9:14 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Harbiden ya bir rasengandan adam birsürü şey çıkardı , gerçi ben bunada şükrediyorum knk ,o kadar kyuubi moddan sonra hala bildiğimiz eski tarzda döğüşseydi ,tam bi saçmalık olurdu , aslında tek bölümde bu kadar şeyi bir anda görmek bile şaşırtıcı ,şimdiye kadar adım adım güç artışı yapan naruto bir anda tavan yaptı ,ki yapmalıydıda yoksa madara ya karşı duramazdı gerçi bu halıyle bile ne yapacak orasıda meçhul knk Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) - Sayfa 10 29581

246Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Perş. Haz. 30, 2011 10:23 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Ya olmalı ztn... ayrıca sasuke EMS sahibi... benim şikayetim sırf rasengan... adam gibi şeyler görmek istiyoruz... ama narutonun hız konusunda minato kdr hızlı çıktığı ayrı 1 gerçek ki ben bunu desteklemiştim... dedigim gibi rasengan ve türevleriyle dünyayı kurtarmak kulağa pek hoş gelmiyor...

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

valla knk narutonun teknikler konusunda farklı şeyler yapmasını isteyenlerden biride benim ,tabi manga daha ne kadar sürecek bilmediğimizden tam kesin birşeyde diyemiyoruz şimdi diyelimki şu an daha manganın yarısında falansak şu anki durumu normal görebiliriz tabi bizde yeni şeyler görmektede ister istemez acele ediyoruz ,

tüm bu yaptığı rasengan türevlerinin yanında zamanla çok farklı teknikler öğrenecekse bir lafım yok ancak koca animeyi sadece rasengan çeşidi tekniklerle bitirecekse ,ki öyle olacağını sanmıyorum saçma birşey olur .herneyse ama farklı tekniklerde yondaime gerçekten bir örnek Yondaimeyi narutodan daha az görmemize rağmen Yondiyi her gördüğümde ,filler olsun Ova yada mangada farklı teknikler var adamda.

Herşey biryana bu madarayı nasıl halledecekler harbiden zor iş ,adama ölümsüz gibi birşey demeye başladılar ,sonraki bölüm yine böyle hareketli güzel olur umarım.

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Ama naruto öğreniyoda tam öğreniyo rassenganı tam olarak bitirdiğinde ozaman daha çok farklı şeyler yapacaktır hele babasını kesin geçicektir... Sasukede de artık hep aynı şeyleri görücez türevlerini görücez akkipudende değişebilir :=

Madaranın 1. ile ilişkisinde ömrünün biraz uzadığını tahmin etmiştim ama ölümsüz yapacağınıda tahmin etmemişim bu 1. bukadar güçlü ise ozaman neden yenildi kardeşim bu yaa :D Neden hemen öldü gitti :D

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Naruto da sasukede şu anda sahip oldukları güçlerini vede tekniklerini dahada fazla geliştireceklerdir dediğin gibi knk

Hashirama ile ilgili olarakta yani madara bu adamın genleri ile neredeyse ölümsüz birşey oluyorsa hashiramanın kendisi niye bukadar kısa sürede ölüp gidiyor ki ,ama büyük ihtimalle bunun sebebi madaranın bildiği birşeyler olsa gerek yani sadece hashiramanın genleriyle böyle olmamıştır bazı teknikleride kullanarak şu anki halinde olsa gerek

Şu madara naruto karşılaşması çok hareketli olacaktır , bu arada narutonun nasıl kage bunshin yaptığıda ayrı bir soru.
Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) - Sayfa 10 499595

250Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 27, 2011 2:36 am

Sarı_Yıldırım

Sarı_Yıldırım
Yeni Üye
Yeni Üye

evet benim kafama takılan yerde o kishi atladı dicektimde o adam atlamaz vardır bi sırrı arkadaşlar son bölümün sonu inanılmazdı takım savaşlar itachi&nagato vs naruto&bee inanılmaz bi dövüş olacak heyecanla bekliyorum guy:

Sayfa başına dön  Mesaj [10 sayfadaki 11 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki

Similar topics

-