Naruto Tr
Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir)

+12
mago06
asddsa123
Deidara
Vincent Valentine
Tpacman
Shikamaru Nara
Minato6723
Sasuke
konoha
walker
ShiZeNGaN
NARUTO-BLEACH
16 posters

Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 11 sayfası]

1Şşt Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 7:54 am

NARUTO-BLEACH

NARUTO-BLEACH
Missing-Nin
Missing-Nin

Arkadaşlar Ne Olacak Bu Kyuubinin Hali Kushina ve Naruto Ne Yapacak Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) 29581 Sasuke Ne Durumda ??? Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) 77823 Bu Aralar Mangayı Pek Takip Edemiyorum Kushina Naıl Geldi Anlayamadım Ve Tsunade öldü mü ?? Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) 38093

2Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 9:01 am

ShiZeNGaN

ShiZeNGaN
Genin
Genin

Naruto kyubiiyi hakıyla dövmedi ksuhina tuttu naruto ya vur dedi aynı sokakta kavga ederken diğer çocuğu tutacaklar sizde yumriklacaksınız naruto yu hiç sevmiyorum o tam bi g*t çünkü hiç hakıyla ciddi bi kavgada galip geldini görmedim durmadan geberirken canını kyuubi kurtarıyor oda kyuubiyi sevmiyor tam bi m*l Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) 500351 gelelim kushinnanın gelmesine niyemi geldi oğlu gene dayak yicekti yondaime gibi geldi gene oğlunu kayırdılar zavallı kyuubi yi batakladılar

Sasuke artist olsada filmmin en baba karakteri bazen mallık ediyor ama olcak okadar

tsunade ölmedi nerden çıkardın :D:D:D

Tsunadeninde öldüğü falan yok çakrası

3Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 1:51 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Sonuç olarak bakarsak yardım almak ayıp değil eğer mecbursan alırsın hani delikanlılığa ters diyecek halimiz yok. narutoda yardım aldı, sasukede yardım aldı, bu ortada.sonuç olarak kyuubi den bahsediyoruz kuyruklular arasında en büyük çakraya vede güce sahip olanı,öyle kolay değil kontrolüne almak.Ayrıca zaten sasuke sharinganından dolayı naruto ya karşı avantajlı sayılır eee bırakta naruto nunda kyuubi si olsun.Bunun yanında Naruto Kakuzu yu kimseden yardım almadan hakkıyla yendi hatırlatırım,ayrıca kabutoda narutonun rasenganıyla nalları dikebilirdi ama tabi kendini hemen iyileştirmeye başladığından dolayı kurtuldu ve sonra orochi ile birlikte kaçtılar ordada sadece rasenganla kabutoya karşı koydu hatta naruto ölümden döndü.Neyse mangaya gelirsek bu aralar iyi gidiyor.Tsunade kendine geldi ve görevine devam ediyor köyler arasında birlik kuruldu ve ortak bir ninja ordusu oluşturma kararı alındı tabiki akatsukiye karşı, bu arada naruto ile killer bee yi akatsukiye karşı korumak için gizli bir adaya götürüldüler orada naruto kyuubi yi kontrolü altına almayı öğrendi annesinin yardımıyla da olsa,Sasukeye gelirsek artık tüm köylerin düşman olarak gördüğü biri oldu.Şuan ise kushina ile naruto arasındaki konuşmalarda geçmişe dönüldü, narutonun doğduğu zamana.

4Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 2:13 pm

ShiZeNGaN

ShiZeNGaN
Genin
Genin

*50 kişi ile kakuzo ya çöktüler adamın çakrası sonsuzmu bu 1
*Sasuke kendi clanından gelen güç naruto da clan ından gelen gücü kulansın yoksa, bu beni ilgilendirmez
*Kabuto tabi jutsu kulanacak naruto rasengan bassın, sen elin kolun bağlı dur! bu 3
*Naruto nerdeyse her savaşında gebermişti tam dayak yerken kyuubi çıktı kurtardı, işte anlican kyuubi bunda dışarı çıkarken babası, kyuubiyle savaşırken anası geldi yani süt çocuğu gibi bişe ... buda 4
*ben sasuke fanı değilim buda 5

konuyu beni eliştirmek için mi açtılar sen fikirlerime karşı çıkıyorsun

5Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 3:09 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Seninle gereksiz bir tartışmaya girme gibi bir niyetim yok madem konuyu okadar iyi biliyorsun ozaman mangayla ilgili bilgi verirsin arkadaşa,sen bunun yerine kendi yorumunu yazmışsın,ha yazadabilirsin ama sorulan soruya tam bir cevap yazmak yerine daha çok yorumunu yazmanın anlamı ne ozaman, ayrıca birbirimizi eleştiremeyiz diye bir kuralı varsa bu forumun ,söylede ona göre yazayım.Forumlar bunun için vardır zaten adam gibi eleştirdikten sonra bunun yanlış tarafı ne. ayrıca zaten ben senin sasukenin fanı olduğunu söylemedim.Bunun dışında Kakuzu en güçlü halinde bile olsaydı Fuuton-Rasen shuriken e karşı direnseydi bile zorlanırdı ben zaten narutonun gücünden çok o tekniğinden dolayı kazandığını söylemek istedim,ayrıca önemli olanı sonucu değil.kabuto ya gelirsek iyileştirme jutsusu niye kullandı, kullanmasaydı demiyorum sadece narutonunda yardım almadan döğüşmüş olduğunu hatırlatmak istedim.Diğer taraftan ben sasuke sharinganını kullanmasın demedimki elbette kullanacak,bunun dışında Sasuke orochimarunun mührü sayesinde bir çok düşmanını yendi odamı klanından kalmıştı sonuç olarak benim asıl demeye çalıştığım şey, narutoda sasukede sahip oldukları herşeyi kullanabilirler,gerektiğinde yardımda alırlar.Sasukede killer bee ye karşı döğüşürken ölümden döndü yanındakiler onu birkaç defa kurtardılar ,yoksa bizde şimdi sasukenin helvasını yerdik..ama öncedende dediğim gibi bunu sasukeyi ezmek için yazmıyorum ,eğer mecbur kalınırsa yardımda alırsın.Ayrıca bende antisasuke taraftarı değilim, sadece fikirlerimi söylüyorum.Yazdıklarımı sırf sana karşı çıkmak için yazmadım ,yazdıklarıma dikkat edersen açılan konuyada cevap veriyorum, seni düşman olarak ta görmüyorum öyle hemen cephe almanın bir anlamı yok.

En son walker tarafından Çarş. Tem. 07, 2010 3:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

6Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 3:18 pm

ShiZeNGaN

ShiZeNGaN
Genin
Genin

kendini göstermek için mi uzun yazıyorsun kendini göstermek için yazmasaydın bana incitmek için o kadar uzun yazmazdın bende sadece senin yaptığın gibi yazılarını eleştirdim yaptığın aynı şeyin aynısı sende beni küçültmek için roman yazmışın
PM at burda rezil olmayalım

7Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 3:27 pm

konoha

konoha
Yeni Üye
Yeni Üye

ikinizde farklı yönlerden bakınca haklısnız bundan birbirinizden özür dilemelisiniz

8Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 3:33 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Beni neden eleştiriyorsun dediğinden o cevabı yazdım ayrıca seni bu kadar kolay inciten ne.mesajımın ölçülerinden çok ne demek istediğime yoğunlaşsaydın daha iyi olurdu ama her neyse anlaşılan senin amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek , o yüzden dediğin gibi fazla uzatmanın bir anlamı yok.Ayrıca Fıkıfıkı nick li arkadaş önerin için teşekkürler,sanırım olay kapandı.

9Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 3:35 pm

konoha

konoha
Yeni Üye
Yeni Üye

Adam bence durmicak laf atar Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) 956499

10Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 3:36 pm

ShiZeNGaN

ShiZeNGaN
Genin
Genin

Gene lafı attın gene ama kapatalım konuyu şu kızgın konuyu sasuke_bayton

11Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 3:37 pm

konoha

konoha
Yeni Üye
Yeni Üye

tamam bence kabuto itachiyi canlandırırsa çok mükemmel olur ....

12Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) Çarş. Tem. 07, 2010 3:38 pm

ShiZeNGaN

ShiZeNGaN
Genin
Genin

Ama İtachinin gözleri sasukede çünkü sasuke gözlerini tobiden yeni aldı nolcak bende bilmiyom Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) 6889

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

arkadaslar siz sasuke orochimarudan güç aldı diyosunuz ama narutoda da kyuubi var + sage mode öğrendi + kyuubiyi yönlendimeyi öğrenio simdi ben sasuke fan olduum icin o sözleri söylemeniz yanlıs :S bide sasukede itachi gözlerini verd fln demeyin naruto kyuubiyi yönlendirio ve sasukenin icindeki güc gitti :D sasukeye laf atmayalım lütfen...

https://www.facebook.com/uchihassasuke

Minato6723

Minato6723
Chuunin
Chuunin

bence bu tartışmadaki en doğru laf

15Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) C.tesi Tem. 10, 2010 9:21 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

saol kardeşim :)

16Şşt Geri: Naruto Manga Tartışma (Spoiler İçerir) C.tesi Tem. 10, 2010 8:10 pm

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

''tamam beyler aranızda tartısmayın'' lafını daha önce söylemek isterdim ama görmedim konuyu :) bence gecmişi bırakıp ileri bakalım malum savaş kapıda :)

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Bencede ileri bakmak lazım.

Ama benim sağdece söylemeye alıştığım ben sasuke fan olduğum için sasukeye laf atmayın

Ben kimsenin karakterine laf atmam ona göre hee :D

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

oky memocan :D

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

:D simdi artık sana göre adım memocan oldu galiba :D

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

501 de Yondaimenin uzay zaman jutsusuyla ilgili biraz açıklık geldi gibi çünkü maskeli adam (tobi olduğundan emin değilim) şöyle birşey demişti "Işınlanma tekniği bir noktadan bir noktaya taşımasını saglayan
işaretleme sistemiyle çalışıyor" dikkatimi çeken bu noktada yondaimenen kunaileri oldu,nedense bir kaç karede kunailere dikkat çekmek isteniliyor gibiydi, belki onların bir etkisi olabilir.

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

zaten kakashinin küçüklügünde hersey açıklanıo yondaime o kurai mühürleri fln var onların oldugu yere ısınlanıo hatta kakashi tam kurai eline aldı ozaman yondaime geldi :)

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

peki ya mühürler kunailerin ta kendisiyse ? aslında o kağıtlar aldatmacaysa ? bence olamayacak birşey değil sonuç olarak tekniğin sahibi Yellow Flash !! :D

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

okadarda değil orda ışınlandığı heryerde mühürlü kunai ler vardı :D eğer senin dediğin gibi olsaydı madaradada mutlaka kunai vardır onun dibine ısınlanıp gebertirdi :D

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Aslında zaten bu jutsuyu sadece kunailerle sınırlandıramayız ama zaten yondaimedeki kunailer diğer normal kunailerden farklıydı maskeli adam daki kunailer sanırsam normal kunailerdendi , ayrıca yondaimedeki kunailerde sarılı kağıtların bir aldatmaca olma ihtimali olsada,peki neden bir aldatmaca yapmaya çalışsınki ,ayrıca hatırlarsanız yondaime aynı mührü kushina daki kyuubi için olan yaptığı mührede karıştırmıştı yani bu işaretleme sistemi yada mührü her neyse farklı şeyler üzerine yapılabiliyor ve bu yöndende bakarsak tobinin maskesinde de bir şeyler var gibi çünkü her boyut değiştirdiğinde maske merkezli bir girdap oluşuyor yani hadi diyelimki narutoda öğrendi oda kendi kullandığı birşey üzerinde bu işaretleme sistemini kullanabilir

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

valla bilmiom kardeş bakıp öğrencez artık :D inşallah animede açıklık getirirler herseye :=

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 11 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki

Similar topics

-