Naruto Tr
Rock Lee Fan Club 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Rock Lee Fan Club 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Rock Lee Fan Club

+3
M@D@R@
Shikamaru Nara
Utku Lee
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Gai___- Rock Lee Fan Club Cuma Şub. 19, 2010 9:37 pm

Utku Lee

Utku Lee
Genin
Genin

Bende bir Rock lee fun club açmak istedim ve iste :=

Lee,Ninja Akademisinde öğrenceliği boyunca, Ninjutsu ve Gensutsu kullanmaktan yoksundu.Sadece Taijutsu kullanabiliyordu.Bu özelliği yüzünden arkadaşları onunla hep alay etti.Öğretmenler bile onun başarısız olduğunu düşünüyordu.Fakat Lee Kendini taijutsuya yönelterek onun üzerinde çok çalıştı Ninja Akademisinden genin olarak mezun olduktan sonra Maito Gai nin takımına katıldı.Maito onlara hayallerini sorduğunda Lee,"Genjutsu ve Ninjutsu kullanamama rağmen Taijutsumu ilerleterek büyük bir ninja olacağım."dedi.Hyuuga Neji ona güldü.Lee Neji'nin ona gülmesini çok içerledi.Fakat Lee'nin hayali gainin çok hoşuna gitmişti.Bu nedenle Lee onun en sevdiği öğrencisi oldu ve Maito ona özel bir ilgi gösterdi.Lee hergün daha sık antreman yaparak kendini Taijutsu'da geliştirdi.
Kişisel Özellikleri

Lee son derece hevesli ve enerjik bir çocuktu.Ayrıca Öğretmeni Maito Gai'nin en sevdiği öğrencisiydi.Lee Ninjutsu ve Gensutsu kullanamıyordu.Fakat doğuştan gelen mükemmel bir Taijutsu özelliği vardı.Sürekli Hyuuga Neji'nin "Ne kadar çalışırsa çalışsın bir ezik her zaman bir eziktir ve asla bir dahiyi yenemez"sözünü düşünüyordu.Bu sözde Dahi diye bahsedilen Neji,ezik diye bahsedilen kendisiydi.Fakat ona göre kazanmanın tek yolu sık sık antreman yapmak ve kendini geliştirmekti.Bu nedenle sürekli antreman yapıyordu.Lee,Gaaraonun sağ kol ve bacağını kırdıktan sonra ölümcül bir ameliyata girdi ve Tsunade sayesinde bu ameliyatı başarılı bir şekilde geçirdi.
Lee,Karşısındaki kişiyle düzgün bir japoncayla konuşur ve karşısındaki kişiye yakışan ve saygı belirten -kun,-san,-sama gibi sözcükler kullanırdı.Lee,Gai-Sensei gibi güçlü bir ninja olmak istiyordu.Ve bunun için sürekli çalışıyordu.Ayrıca Lee,çok güçlü bir ninja olmak olan inancından asla şüphe etmez ve inancını bir an olsun kırmazdı.
Lee,takım arkadaşı olmasına rağmen Hyuuga Neji yi bir gün yenmek için çok çalışıyor.Ve geliştirdiği teknikler üzerinde sürekli antreman yapıyordu.Bir taijutsu tekniği olan Nilüfer Tekniği ni takımda bulunan 3 kişiden ilk ve tek yapabilen oydu.Gai onun bu tekniği başardığını görünce Lee'nin güçlü bir ninja olacağına daha çok inanmaya başladı.
Lee,chunin sınavlarında Haruno Sakura adlı kızla tanıştı ve ona ilk gördüğü anda aşık oldu.Naruto bunu öğrendiğinde Lee'ye çok sinirlendi. Lee,Sakura'dan onunla gelmesini istedi.Ve onu hayatı pahasına koruyacağına söz verdi.Fakat Sakura,Lee ile aynı fikirde değildi.Onu reddetti.Lee onun gözlerinde Sasuke Uchiha'ya olan aşkı görebiliyordu.Bu yüzden sasuke'ye bir savaş teklif etti.Sasuke kabul etti.Fakat Sasuke ondaki gücü farketti ve buna çok şaşırdı.Lee tam Sasuke'yi öldürmek üzereyken Gai geldi ve Lee'yi durdurdu.Sakura Lee'nin Sasuke'yle dövüşmesi nedeniyle Lee'ye daha çok sinir olmuştu.Fakat Lee,Sakura'yı kurtarmaya geldiğinde Sakura ona minnettar oldu.
Görünüm

Lee çok eşsiz bir görünüme sahip.Lee gür kaşlarının ardında, önde gelen ve geniş, mükemmel siyah gözleriyle birlikte güzel bir görünüme sahipti.Onun akademideyken,uzun örgülü bir saçı ve geleneksel çin tarzı kıyafeti vardı.Fakat Gai'nin takımına katıldıktan sonra, onun görünümünü önemli ölçüde değişti.Saçını ve Kıyafetini tıpkı Gai gibi değiştirdi.Yeşil Bir kıyafet giydi.Kollarına çalışmaktan yara olmuş ellerini kapatacak şekilde beyaz bir bandaj sardı.Ayaklarına içlerinde büyük ağırlıklar olan Turuncu bilek ısıtıcıları taktı.Lee ne zamanki o ağırlıkları çıkarırsa ulaşılamayacak bir hıza sahip oldu.
Sezon I

Chuunin Sınavı

1 yıl önce katılmasına izin verilmediği Chuunin sınavlarına.Gai'nin takımıyla birlikte katıldı.Sınavlar daha başlamadan Sasuke Uchihaya meydan okudu.Tam Sasuke üzerinde ölümcül bir taijutsu hareketi olan Front Lotus'u yapacakken.Öğretmeni Gai gelip onu durdurdu.Chuunin sınavının 1. etabı başladığında.Lee takım arkadaşlarıyla birlikte yazılı sınava girdiler.Bu sınavda bir hile vardı.Ve bu 3 kişi o hileyi farkedip 2.etaba geçtiler.Lee ve takımı 2.etapdaki parşomenleri toplayıp kuleye ulaşan 12 kişiden 3'ü oldu.
3.Bölüm eleme etabında Lee,Gaara ile eşleşdiğinde onu rahatça yenebileceğini düşündü.Lee ilk önce basit hareketlerle başladı fakat Gaara'nın istem dışı kum kalkanını atlatamadığı için gerçek hızını kullandı.Fakat böylede kalkanı atlatamadı.Son çare olarak ayak bileğindeki ağarlıkları çıkardı.Çok hızlıydı.Gaara'nın kum kalkanı ona yetişemiyordu.Gaara hayatında ilk defa Lee'den yumruk yedi.Eğer son anda Derisini Kuma dönüştürmeseydi gerçekten Gaara'nın suratı kötü bir hale gelecekti.Gaara,Lee nin ona vurmasına çok sinirlendi ve kumunu Lee nin peşine taktı.Lee çok hızlı kaçıyordu.Bu yüzden kum kalkanı.Lee'nin sadece sol ayak ve kolundan yakalayabildi.Daha sonra Gaara kumlarıyla Leenin ayağını ve bacağını kırdı.Ve Lee,Gaaraya karşı kaybetmiş oldu.
Sasukeyi geri getirme

Lee,Gaara'nın onun ayağı ve kolunun kırması yüzünden bu göreve katılamadı.Ve bu kırıklar ancak Tsunade tarafından yapılan ameliyat ile iyileştirilebilirdi.Fakat %50 şansı vardı.Lee kararını düşünürken Gai ona sen ölürsen bende kendimi öldürürüm dedi ve Lee bunun üzerine Gai'nin ona olan sevgisinin farkına vardı.Hem Lee ninja olamayacaksa yaşamasının anlamı olmadığını düşünüyordu.Lee sonraki gün ameliyata girdi ve başarılı şekilde ameliyat oldu.Yatağında dinlenmesi gerekiyordu fakat o diğerlerine yetişmek için harekete geçti.Yanlarına vardığında Naruto, Kimimaro adlı kişiyle savaşıyordu.Lee,Naruto'ya gitmesini ve onunla kendi ilgilenebileceğini söyledi. Rock Lee Fan Club Kimimaro_vs_Gaara_Rock_Lee Rock Lee Fan Club Magnify-clip
Kimimaro'nun ölmeden önceki son hareketi.

Lee,Kimimaro ile dövüşe başladı.Fakat Lee,Kimimaro'nun Kaguya klanına özel bir yetenek olan kemik kullanma yeteneği olduğunu farketti.Kimimaro kemiklerini istediği gibi kullanıp onlarla dövüşebiliyordu.Lee tam yenilmek üzereyken,Kimimaro'ya "İlacımı içme saatim geldi."diyerek kandırdı.Ve bir japon içkisi olan sake'yi içti.Lee sake'den bir damla alsa bile bilincini kaybediyor fakat mükkemmel dövüşebiliyordu.Lee tüm şişeyi bitirdi ve Kimimaroya saldırdı.Kimimaro onunla zor savaşıyordu.Lee dövüşürken onu uyuma taklidi yaparak kandırdı.Kimimaro kontrol etmek için geldiğinde Lee "Şaka yaptııımmm.!!" diye bağırarak Kimimaro'ya saldırdı.Zaman ilerlediğinde Sake etkisini yitirdi.Lee'nin bilinci yerine geldi fakat yorulmuş ve Kimimaro'ya birşey yapamamamıştı.
Bu sırada Gaara yardıma geldi.Lee,Gaara'ya neden geldiğini sorunca Gaara,Naruto'yu düşünerek:"Burada birine borcum var."dedi.Gaara Kimimaro'ya yeni tekniğiyle saldırdı.Fakat yinede Kimimaro'ya zarar veremedi.En sonunda Kimimaro ölümcül hastalığı yüzünden öldü.Ve Gaara ve Lee büyük bir beladan kurtulmuş oldu.
Sezon II

Rock Lee Fan Club Lee6 Rock Lee Fan Club Magnify-clip
Lee,2.Sezon

Gaara'yı kurtarma

Kakashi takımı Gaara'yı Akatsuki'nin elinden kurtarmak için 5.Hokage Tsunade tarafından görevlendirildi.Fakat Tsunade,Kakashi takımı için endişe edip onlara yardım etmesi için Gai takımını gönderdi.Gai takımı yola çıktı.Yoldayken onları engellemek için gelen Hoshigake Kisame adlı Akatsuki üyesi ile karşılaştılar.Neji ve Lee,Kisame tarafından yakalandı.Gai ancak 6.çakra kapısını açarak Kisame'yi uzaklaştırabildi..
Pain'in istilası

Pain Konoha'ya saldırmaya başladığında.Gai takımı uzakta bir görevdeydi.Onlar geri döndüğünde Konoha'nın harabeye döndüğünü gördüler ve şok oldular.Daha sonra etrafı gezerken Hinata Hyuuga'nın ağır yaralı olduğunu gördüler ve ona tıbbi yardım yaptılar.Fakat daha sonra Gai Takımı,Naruto ve arkadaşlarını zaferi kutlarken gördüler.
Yetenekler

Taijutsu

Lee,Ninjutsu ve Genjutsu kullanamamasına rağmen çok iyi Taijutsu kullanıyordu.Fakat kimse Lee'ye inanmıyordu.Çünkü sadece taijutsu kullanarak iyi bir ninja olmak imkansız gibi görünüyordu.Lee çok az bir yeteneğe sahipti fakat sadece Taijutsu kullanarakta mükemmel bir ninja olunabileceğini herkese kanıtlamak istiyordu.Lee,Taijutsu üzerine çok çalıştı ve korkulması gereken bir ninja oldu.
8 Çakra Kapısı

Rock Lee Fan Club Eight_Gates-Rock_Lee Rock Lee Fan Club Magnify-clip
Lee 3.çakra kapısını açtıktan sonra

Gai,Lee'ye yasak bir Kinjutsu olan Çakra kapılarını açmada 5 Kapı gösterdi.Normal bir ninja,Kas gücünün %20 sini kullanabilirken , bu kapılar açıldığında normal kas gücünün %50 sine ve hatta %100 üne ulaşılabiliyordu.Fakat %100 üne ulaştığında kaslar parçalanmaya başlıyor ve bir süre sonra ölünüyordu.
Drunken Fist

Lee,Sake adı verilen japon içkisinden bir damla alsa bile tüm bilincini yitiriyor ve Çok güçlü bir saldırı çeşidi yapabiliyordu.Bu saldırının adı Drunken Fist'di.Lee bilincini kaybettiğinde,bilinci yerinde olduğundan daha hızlı ve güçlü oluyordu.Lee'nin bu gücü farketmesi bir barda oldu.Yanlışlıkla bir damla aldı fakat tüm barı yıkabilecek güce geldi.Gai,Neji ve Ten-Ten onu zor durdurdular yoksa Bar başlarına yıkılabilirdi.

Sözleri

• (Sakura'ya) "Sakura,Lütfen benimle gel.Seni hayatım pahasına koruyacağıma söz veriyorum!"
  • (Sasuke'ye) "Biliyor musun?Ninjalar ikiye ayrılır.Bunlar doğuştan yetenekliler ve Çok sıkı çalışanlardır.Bir ezik bile olsa bir ninja çok sıkı çalışarak bir dahiyi yenebilir.İşte o benim. !"
  • "Gai-sensei çok havalı.Ve antreman yapmak onu dahada havalı hale getiriyor!"
  • (Kimimaro'ya) "Ben Gizli Yaprak göyünün Yakışıklı Yeşil Ayısıyım.Benim adım Rock Lee!"
  • "Eğer 400 şınav çekemezsem , 800 kere kuklalara vuracağım! Eğer kuklalara 800 kez vuramazsam, 2000 kere ip atlayacağım!"
  • (Neji'ye) "Neji bu tekniği sana karşı kullanacaktım.Fakat bu tekniği şimdi kullanıyorum!"
  • (Gai'ye) "Ninjutsu veya Genjutsu kullanamama rağmen sadece Taijutsu kullanarakta büyük bir ninja olunabileceğini tüm dünyaya kanıtlayacağım!"
  • (Tenten'e) "Dahi mi?Neji dahidir de ne demek.Bir ezik bile çok sıkı çalışmayla bir dahiyi yenebilir."
  • (Sakura'ya) "Konoha'da nilüferler iki kez açar."

• Rock Lee Fan Club 10826

Üyeler:

M@D@R@
Ve
CanSensei

(isteyen gelebilir arkadaslar)

En son Utku Lee tarafından Cuma Şub. 26, 2010 8:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

2Gai___- Geri: Rock Lee Fan Club Cuma Şub. 19, 2010 9:40 pm

Utku Lee

Utku Lee
Genin
Genin

Arkadaslar isteyen katilabilir

3Gai___- Geri: Rock Lee Fan Club C.tesi Şub. 20, 2010 9:19 am

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

userbar yapmayacakmısın ?

4Gai___- Geri: Rock Lee Fan Club C.tesi Şub. 20, 2010 10:01 am

Utku Lee

Utku Lee
Genin
Genin

yakında ekliycem :D

5Gai___- Geri: Rock Lee Fan Club C.tesi Şub. 20, 2010 11:12 am

M@D@R@

M@D@R@
Jounin
Jounin

Güzel olmuş. İsterseniz ben bir tane userbar bulurum ;))

Edit : İstersen benim imzamdaki userbarı ekleyebilirsin ;))

6Gai___- Geri: Rock Lee Fan Club C.tesi Şub. 20, 2010 11:55 am

Utku Lee

Utku Lee
Genin
Genin

userbarı ekledim imzamın altında

7Gai___- Geri: Rock Lee Fan Club Salı Şub. 23, 2010 7:38 pm

CanSensei

CanSensei
Missing-Nin
Missing-Nin

kuzicim bende geliyorum :=