Naruto Tr
Havadan Sudan Be Kardesim ;) Makara Seviyosan Gel :) - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Havadan Sudan Be Kardesim ;) Makara Seviyosan Gel :) - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Havadan Sudan Be Kardesim ;) Makara Seviyosan Gel :)

+10
ShiZeNGaN
yondaime
CanSensei
Minato6723
Killer-Bee
M@D@R@
!tach!
Utku Lee
Sato No Kyoki
Shikamaru Nara
14 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 5 sayfası]

!tach!

!tach!
Chuunin
Chuunin

Benim kuzenim şu anda hava kullanıyo ve hiç memnun değil :D

Minato6723

Minato6723
Chuunin
Chuunin

ben 15 lvl.im başka bi ülkeden arkadaş ekledim ilk eklediğimde 23 dü ertesi gün baktığımda 1 lvl. atlıo bide 117867 param var elementlerim ateş ve hava ama keşke ateş ve elektrik yapsasım havadan bi b*k çıkmıo Havadan Sudan Be Kardesim ;) Makara Seviyosan Gel :) - Sayfa 2 442553

CanSensei

CanSensei
Missing-Nin
Missing-Nin

ben ninja sagada 21 levelim elektrik ve ates elementiyim süper skiller var xD Gülümseme isteyen ekleyebilir normal facebooğum İbrahim Can Eldut ninja saga için açtığım Can Eldut (Yondaimenin resmi var ) ... :=

!tach!

!tach!
Chuunin
Chuunin

12 lwl adamımı sildim :D Toprak açtım. Daha 6 lwlim enerjim 480 xD Gülümseme

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

maşallah hepiniz deli gibi kasmışsınız bu arada beni eklemeyenler eklesin '-Yağız Kuzum

Utku Lee

Utku Lee
Genin
Genin

bn adamim 20 lvl daha bugün chunnin oldum :D

Bu arada elementleri elektrik ve su

yondaime

yondaime
Admin
 Admin

yaa bende 20 lwl im ama daha chuunin olamadım

http://naruto-tr.hareketforum.com/portal.htm

!tach!

!tach!
Chuunin
Chuunin

Bir 20 lwl olsam :D Hayvanı olsn var mı ?

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

itachi sen kac lvl sin ?

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

arkadaslar bisey dicem size yeni karakterler acıp davet edelimmi öyle öyle invite friend mevzusundan itemler kazanırız hani 5 taneye scrool 10 taneye para 15 taneye kılıc veren mevzu varya onu diyorum yapalımmı ?

Sato No Kyoki

Sato No Kyoki
Chuunin
Chuunin

Shikamaru Nara demiş ki:arkadaslar bisey dicem size yeni karakterler acıp davet edelimmi öyle öyle invite friend mevzusundan itemler kazanırız hani 5 taneye scrool 10 taneye para 15 taneye kılıc veren mevzu varya onu diyorum yapalımmı ?

nasıl yapcaz :D

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

herkez bi mail adresi acacak sonra face acacak bizi ekliyecek sonra ninja saga uygulamasına uye olacak ve bizde kendi karakterlerimizden yani suan oynadıklarımızdan ona arkadaslık daveti yollayacaz 5 6 kisi yapsa günde 3 tane acsak 15 18 tane olur rahat rahat kasarız valla .d

Sato No Kyoki

Sato No Kyoki
Chuunin
Chuunin

iyi fikirr :D

!tach!

!tach!
Chuunin
Chuunin

Shikamaru Nara demiş ki:itachi sen kac lvl sin ?

14 lvl'im :=

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

okky tamam emre ben alide gelir bide itachi sen 4 kisiyiz günde 3 tane acsak 12 olur 1 haftada karakterler fennaaa olur .d

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

neyse ise yaramıyo .d gerek kalmadı bune .d beyler hepiniz başlasanıza castle age ye ben 120 lwl im

!tach!

!tach!
Chuunin
Chuunin

Castle Age'ye bir baktım ama bizim bilgisayarda çok kasıyo :=

Sato No Kyoki

Sato No Kyoki
Chuunin
Chuunin

Ben castle age yi anlamadım.Nasıl oynayacağız ?

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

yaa ist e quest ler görevler oluyo battle adı üzerinde vs. monsters i bi 50 lwl olun öğretirim .d heroes ten kahramanlarını seçiyosun bir quest bölümünden diğerine geçmek için son quest i yapman yazım onun icinde herhangi bi 4 quest i yapman lazım matematiksel olarak 5 in 4 lü permutasyonu falan dermisim .d neyse iste herhangi bi 4 quest in ilk stununu yapınca son quest acılıyo ama son quest i acmak icin olan questlerin sütunlarını tamamlamak icin o quest icin gerekli şeyleri ve başında resmi qösterilen hero yu secmen gerek öyle öyle sonraki qörev sayfalarına geciyosun town dan questleri yapmak icin gerekli malzemeleri alıyosun yada asker falan oracle yi bi kasın sopnra anlatırım sorarsanız keep ten profilinizi labaratuarı ve başarılarınızı görürsunuz alchemi ve basarıları 20 lwl den sonra anlatayım .d en son olarakta army yani senin ittifağın gibi birşey arkadaslarını oyuna davet edince army sayın artıyo yani birligindeki kişiler artıyo oyun bu kadar quest leri yaparak ve battle da adam döverek lwl kasın sonra bana gelin sorun 20 lvl ve 50 lwl lerde .d

amma yazmışım be .d

Sato No Kyoki

Sato No Kyoki
Chuunin
Chuunin

Sağol :D

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

önemli değil vazifemiz .d

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

ee bune böyle yaa tamam sbs yaklasıo calısıosunuzda birazda foruma önem verelim konusalım dertleselim dimi ama yaa .d

Sato No Kyoki

Sato No Kyoki
Chuunin
Chuunin

Hem çalışmak gerek hem eğlenmek xD Gülümseme

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

dimi ama emre .d eğlenmekte onemli sadece calısırsanız basaramazsınız

Sato No Kyoki

Sato No Kyoki
Chuunin
Chuunin

Shikamaru Nara demiş ki:dimi ama emre .d eğlenmekte onemli sadece calısırsanız basaramazsınız

aynenn öyle yeğen xD Gülümseme

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 5 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki