Naruto Tr
Naruto da en iyi takımlardan biri 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto da en iyi takımlardan biri 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto da en iyi takımlardan biri

+2
itachi
Utku Lee
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Naruto da en iyi takımlardan biri Empty Naruto da en iyi takımlardan biri Çarş. Ekim 07, 2009 4:38 pm

Utku Lee

Utku Lee
Genin
Genin

arkadaslar ilk basta su takım la ben sabake kyouu yaptim ...

1.Rock Lee

2.Gaara of the desert

3.Zaku Abumi ve ya Hyuga Neji

bu takımda çok ninjutsu puanı ve ya bloodline olmadi taijutsu gelirrr

Naruto da en iyi takımlardan biri 956499

2Naruto da en iyi takımlardan biri Empty Geri: Naruto da en iyi takımlardan biri Cuma Ekim 09, 2009 7:26 pm

itachi

itachi
Anbu
Anbu

Ne açıdan iyi O_o

http://www.mysite.mynet.com

3Naruto da en iyi takımlardan biri Empty Geri: Naruto da en iyi takımlardan biri Paz Ekim 11, 2009 2:19 pm

Utku Lee

Utku Lee
Genin
Genin

çok kolay taijutsu bloodline ve ninjutsu geliyor ve kolay kazanılıyor

4Naruto da en iyi takımlardan biri Empty Geri: Naruto da en iyi takımlardan biri Paz Ekim 11, 2009 5:57 pm

yondaime

yondaime
Admin
 Admin

illaki farklı renkte kazanılmaz ki ki

ben rehablatet gaara(yanlış yazdım:D)kakashi bide itachiyle kaç maç üst üste kazanmıştım ama bide ben prof um naruto arenada :D

http://naruto-tr.hareketforum.com/portal.htm

5Naruto da en iyi takımlardan biri Empty Geri: Naruto da en iyi takımlardan biri Ptsi Ekim 12, 2009 2:27 pm

Utku Lee

Utku Lee
Genin
Genin

ya yani hiç kimse açik değilse diorum

6Naruto da en iyi takımlardan biri Empty Geri: Naruto da en iyi takımlardan biri Ptsi Ekim 12, 2009 9:42 pm

yondaime

yondaime
Admin
 Admin

tenten-temari-zaku :D

bi ara en iyi takımdı

http://naruto-tr.hareketforum.com/portal.htm

7Naruto da en iyi takımlardan biri Empty Geri: Naruto da en iyi takımlardan biri Salı Ekim 13, 2009 6:41 am

antix1

antix1
Yeni Üye
Yeni Üye

bence
kiba temari 3. kişi de farketmes
kibanın 2 el 15 uran skldn snra garuga 60 cakıo temaride eer baslangıcta cakra varsa summoning yapıom dier tarafın adamlarnın canı 65 ten baslıo :D
bengenelde 3. adama sakon alıom onunda gatlng punc ve 25 heal ii iş cıkarıo

8Naruto da en iyi takımlardan biri Empty Geri: Naruto da en iyi takımlardan biri Perş. Ara. 24, 2009 2:15 pm

Pheonix

Pheonix
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi

ben hep Rock Lee,Neji,Nara Shikamaru ile oynuyordum. Naruto da en iyi takımlardan biri 52225

9Naruto da en iyi takımlardan biri Empty Geri: Naruto da en iyi takımlardan biri Çarş. Ocak 20, 2010 1:56 pm

baturik22

baturik22
Yeni Üye
Yeni Üye

arkdaşlar benim kiba görevim var ban kibanın yanında temariden başka kim iyi gider yardımcı olursanız sevirim şimdiden saolun

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]