Naruto Tr
Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

NARUTO-BLEACH

NARUTO-BLEACH
Missing-Nin
Missing-Nin

Film haberleri sitesi ComingSoon.net, 20th Century Fox’un Dragonball live-action filminin ilk fragmanını 17 Ekim’de Max Payne adlı filmden önce yayınlayacağını belirtti.

Bir süre önce 20th Century Fox’un filmi ertelemesinin ardından çıkan, filmin iptal edildiği yönündeki asılsız söylentilere yanıt gecikmedi. Filmin prodüksiyonunda görev alan ancak isminin belirtilmediği bir kaynağa göre, filmin çekimlerinin bir süre önce tamamlandığı ve gecikmenin özel efektlerin geliştirilmesi gibi ekstra işlemler nedeniyle bu yazdan önümüzdeki bahara alındığı belirtildi. Ardından ilk düzenlemelerin yapılarak üst mevkideki yetkililere gösterildiğini ve herkesin filmi çok sevdiğini açıklayan aynı görevlinin, herkesin ellerinde büyük bir hit olacak yapım bulunduğunu düşündüğü film hakkında “Bir devam konuşması kesinlikle geçti. Yapılacağından şüphem yok hatta bir üçleme bile gerçekleştirilebilir,” dediği aktarıldı.

Akira Toriyama’nın ünlü eserinden uyarlanan live-action James Wong (Final Destination, X-Files, The One) tarafından yönetiliyor. Justin Chatwin (Goku), Emmy Rossum (Bulma), Yun-Fat Chow (Master Roshin), Joon Park (Yamcha) ve Jamie Chung (Chi Chi) gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu film Nisan 2009’da izleyici ile buluşacak.

Ve işte İlk fragmanlar arkadaşlar:

Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Tnr0807190804001-l1

Ve bikaç karakter resim koyayım filmden:
Goku:
Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Durangomx-gokupubshot2674

Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Durangomx-goku962

Chi-Chi
Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Durangomx-chi_chi_0170lo958

Bulma
Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Ds789841747_MV5BMTY2MDA1MTEwNl5BMl5BanBnXkFtZTcwNDc5NDYyMQ_002

Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Roadshow4

Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Young1

Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Durangomx-mai_erikotamura958

Master Roshi
Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Ds913423427_MV5BMTQ1ODkzMDU4MF5BMl5BanBnXkFtZTYwODk0MzY0_002

Lord Picollo
Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Ds619010284_MV5BMjg5NzM1OTMwOV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDg4NDkzMQ

Yamcha
Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın Ds786034860_MV5BMTg1MDE3NTYzM15BMl5BanBnXkFtZTYwMDk2NTY4

Ben bu animenin nerdeyse her bölümünü izledim bitmesine çok az kaldı süper anime idi film de güzel olur inş merakla bekliyorum.

itachi

itachi
Anbu
Anbu

Kaka bende heyecanlandımda resmi göremiyorum. :D

http://www.mysite.mynet.com

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

resimler cıkmamıs kanka Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın 110914 Bende bir Dragonball hayranı olarak sevindim girin bakın 110914 konuyu güncellermisin ?

https://www.facebook.com/uchihassasuke

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]