Naruto Tr
En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter

+20
#Minato
TheSensei
CanSensei
matsuri
Naruto
ezgszr
[Naruto]
wolkan
##Uzumaki_Naruto##
mago06
M@D@R@
sukru0707
Sasuke
asddsa123
Shikamaru Nara
fearkiss
ShiZeNGaN
nagato
AnimeTeam
XXNaRuToXX
24 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Bence
Erkek:Sasuke
Kız:İno

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Değiştiriyorum

Erkek sasuke o değişmedi
Bayan Muzikagee :D taşş hatun ama hala tsunadeyi seviyorum :D :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Bende değiştircektimmmmm
Erkek İtachi (belli zaten :D)
Bayan Mizukage (onu zaten yazmıştım en iyisi bu bence :D

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

KADIN: önce tsunade sonra sakura
ERKEK : yondaime sasuke

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

ezgszr demiş ki:Bende değiştircektimmmmm
Erkek İtachi (belli zaten :D)
Bayan Mizukage (onu zaten yazmıştım en iyisi bu bence :D

ezgi yanlız sasuke artık itachiden daha çok beğeni toplamaya başlıyor söyleyebilirim :D bu işe duygularını değil sadece gördüklerini koy :D Bayan olarak zaten herkes aynı fikirde diyebilirim. Muzikage çıktı çıkalı böyle :D Sakurayıda en güzel ninja yapmaya çalışıyorlar artık :=

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Sasuke Uchiha demiş ki:
Erkek İtachi (belli zaten En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914)
Bayan Mizukage (onu zaten yazmıştım en iyisi bu bence En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914

ezgi yanlız sasuke artık itachiden daha çok beğeni toplamaya başlıyor söyleyebilirim En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914 bu işe duygularını değil sadece gördüklerini koy En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914 Bayan olarak zaten herkes aynı fikirde diyebilirim. Muzikage çıktı çıkalı böyle En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914 Sakurayıda en güzel ninja yapmaya çalışıyorlar artık :)
Arkadaşım :) Benim bahsettiğim belli zaten açıklaması benim profilimden görüldüğü gibi belli zaten açıklamasaydı :) yani "herkes itachi diyor o belli zaten" değildi. Eskisi hala benim için geçerli ama favorilerimi değiştimdim eskisindede yazdığım gibi sasukeyi zaten hoş buluyorum :)

CanSensei

CanSensei
Missing-Nin
Missing-Nin

Yakışıklı Sasuke Güzel İno <<< Bence :D

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

ezgszr demiş ki:
Sasuke Uchiha demiş ki:
Erkek İtachi (belli zaten En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914)
Bayan Mizukage (onu zaten yazmıştım en iyisi bu bence En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914

ezgi yanlız sasuke artık itachiden daha çok beğeni toplamaya başlıyor söyleyebilirim En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914 bu işe duygularını değil sadece gördüklerini koy En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914 Bayan olarak zaten herkes aynı fikirde diyebilirim. Muzikage çıktı çıkalı böyle En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914 Sakurayıda en güzel ninja yapmaya çalışıyorlar artık :=
Arkadaşım := Benim bahsettiğim belli zaten açıklaması benim profilimden görüldüğü gibi belli zaten açıklamasaydı := yani "herkes itachi diyor o belli zaten" değildi. Eskisi hala benim için geçerli ama favorilerimi değiştimdim eskisindede yazdığım gibi sasukeyi zaten hoş buluyorum :=

Biraz daha anlaşılır yazarsan daha iyi olur. Konular birbirine karıştı ne söylediğini çözmeye çalışıyorum :D Herkes itachi demiyor artık o eskiden öyleydi :D son yorumlara bakarsan sasuke daha çok ağır basar genelde sadece burayada bakma birçok foruma bak.

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Off deliricem şimdi.. diyorumki benim profil resmim uchiha itachi imzmdada öyle yazıyor. yani birisi baktığında uchiha itachi diyeceğimi benim profilime bakarak anlayabilir. demek istediğim bu. Anladın mı? En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 110914

TheSensei

TheSensei
Yeni Üye
Yeni Üye

erkek:yondaime(minato)
kız:mizukage

#Minato

#Minato
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek: Minato
Bayan:Hinata

Prensesir

Prensesir
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek : Edward Elric
Kız: Hinata
erkek Naruto dan olursa
Minato

En Yakışıklı Erkek ve En Güzel Bayan Karakter - Sayfa 2 803104

SenseiHacker

SenseiHacker
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek:Minato
Kadın:Kushina

Yondaime Rikudo

Yondaime Rikudo
Yeni Üye
Yeni Üye

Bence menma cok yakısıklı bide tabiki SASUKE tratısmasız ama dogru kadın olarak HİNATA SHİON TSUNADE KUSHİNA varda var ama en guzeli HİNATA tabiki tsunadeyı geccek bak gorursunuz :D goguslerı zaten tsunadeyı gececek ona şüpe yok  :D

LLawliet

LLawliet
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek=yondaime
Kız=kushina tsunade hinata

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-