Naruto Tr
mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz

+29
haya-kobayashi
UmR09
Safarin
cnr12345
##Uzumaki_Naruto##
Sasuke
Minato6723
mastris
Sato No Kyoki
baturik22
M@D@R@
Pheonix
Shikamaru Nara
fearkiss
nagato
Zetsu
AsuMa
-DeidarA-
Tuna~ruto
Utku Lee
itachi
sasuke14
gotekea
yondaime
CanSensei
NARUTO-BLEACH
Kurosaki
Killer-Bee
XXNaRuToXX
33 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz

mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 Vote_lcap234%mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 Vote_rcap2 34% [ 16 ]
mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 Vote_lcap211%mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 Vote_rcap2 11% [ 5 ]
mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 Vote_lcap255%mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 Vote_rcap2 55% [ 26 ]
Toplam Oylar : 47

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

Safarin

Safarin
Yeni Üye
Yeni Üye

öldürürdüm Mangekyou Sharingan için değer

UmR09

UmR09
Yeni Üye
Yeni Üye

hiç düşünmeden öldürürdüm.

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

Bu yüzden asosyal oluyo insanlar.

haya-kobayashi

haya-kobayashi
Yeni Üye
Yeni Üye

Başka bir yol arardım tabi ve bu göze sahip olurdum xDzaten orda olsam en iyi arkadaşım kimse olmazdı akatsukilere felan girerdim

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Shikamaru Nara demiş ki:Bu yüzden asosyal oluyo insanlar.

yazocan dediğin gibi arkadaşlık bitmiş bu devirde asosyal oluyo insanlar :( animeye kaptırmayın kendinizi... narutoda bile arkadaşlıkğı anlatıyor :)

https://www.facebook.com/uchihassasuke

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

herşey narutodaki arkadaşlık yada arkadaşlar gibi olmuyo ama mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 499595

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

ezgszr demiş ki:herşey narutodaki arkadaşlık yada arkadaşlar gibi olmuyo ama mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 499595

Heralde biz ninja değiliz :D olmaz. Ama en iyi en güvenilir dost yapmakta senin elinde :=

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Karşındaki bu dostluğu kabul ederse ne demek :) Ama yinede dost bulmak düşündüğün kadar kolay değil.

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

İŞte o şansı sen kendin yaratıcaksın := karşındaki eğer çok kötü biriyse zaten olmaz :D Senin güvendiğin biri varsa sen ona güven duygusu aşılıyorsan sizden iyi dost bulamazsın :D

Konuyu dağıttık galiba...

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Evet baya dağıldı. Şimdi admin gelicek hadi susalım :D

yondaime

yondaime
Admin
 Admin

admin geldi :D
konuyu dağıtmayalım arkadaşlar kötü admin olmak istemiyorum :D

http://naruto-tr.hareketforum.com/portal.htm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Demiştim sizeeee...Ben büyük ihtimalle öldürmeye kalkardım öldürmek isterdim. Ama öldürmezdim yinede.

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Aslında açarsan sonsuz bir karanlığa gidersin onun için öldürülmemesi lazım. Bide en iyi arkadaşını istesende öldüremezsin. Vicdan izin vermez. Herkes rahat burda böyle ama kolaysa gidin bir hayvana vurun. Ona bile vurunca vicdan sızlar :)

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

ben bir hayvana hayatta vuramam insana vururum ama hayvana.... neyse konuyu dağıtmayalım gençler

TheSensei

TheSensei
Yeni Üye
Yeni Üye

asla öldürmezdim

kakashi08

kakashi08
Yeni Üye
Yeni Üye

Ben öldürmezdim izlerdim bikaç yıl ölümünü görürdüm dee biz ne ara sharingan sahibi olduk da monkeygoyo bize düşüyo bence 3 virgul idare eder mangekyou sharingana sahip olmak için en iyi arkadaşınızı öldürür müydünüz - Sayfa 3 717236

Yondaime Rikudo

Yondaime Rikudo
Yeni Üye
Yeni Üye

Ben bir zaman tanırdım kim kimi oludururse mangekyu onun olcak diye bi vs kurardım kazanan ben olsam uzulmezdim cunku hem kendisi istedi hemde benim kollarımda olmek onun için bir onur olurdu. ağlaa.*  huyır1:

Yondaime Rikudo

Yondaime Rikudo
Yeni Üye
Yeni Üye

Ben uchihalı olmak istemezdim SENJU olmak isterdim kakashi:ş Uchiha kılanı lanetli bi kılan ve acımasızlar ıyy urpertici ss Ama o beni oldurup mangekyu elde etmeye calısa lan ozaman is degişirdi haydi bismillah derdim girişirdim suda var bana olmeden once gozlerini verirsse olur zaten hem olumunu gormus oluyom hemde 1 gozum sharingan yay ozamn uzulmezdim hemde mangekyom olur ama ETERNAL MANGEKYOM OLMAZDI  :(

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Similar topics

-

» mangekyou sharingan