Naruto Tr
Eski Naruto Arena oyuncusuyum sorularınızı bekliyorum 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Eski Naruto Arena oyuncusuyum sorularınızı bekliyorum 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Eski Naruto Arena oyuncusuyum sorularınızı bekliyorum

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Dragnar16

Dragnar16
Yeni Üye
Yeni Üye

merhaba adım Burak bugün foruma katıldım

eski bir naruto-arena oyuncusuyum 2006 senesinde oyunu oynamaya başladım ne zaman bıraktığımı hatırlamıyorum ama benim oynadığım zaman en son shippuden naruto'yu açmıştım ve o daha yeni eklenmişti oyuna, benim oynadığım zamanlar rank veya level yoktu sistem tamamen win ve lose üzerineydi

2011de geri geliyim dedim klan kurdum falan ama bir türlü eski zevki alamadım ve tamamen bıraktım şimdi diyeceksiniz seni niye dinleyelim diye şöyle söyliyim zamanında hokage mertebesine yükseldim sıralamada birinci oldum ve bunu yaklşık bir sene korudum (inanmayanlar için oyun içi adım boorock)

oyun hakkında herhangi bir sorunuz varsa bekliyorum, oyun hakkında istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz ^^

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Eski Naruto Arena oyuncusuyum sorularınızı bekliyorum 72159

Adamım buldum seni :D ama sanki biraz genin gibi duruyorsun  hmmmm1:

http://naruto-tr.forumnaruto.com

Dragnar16

Dragnar16
Yeni Üye
Yeni Üye

şu anlık genin oyuna pek geri dönme niyetim yok =) zamanında yardırıyordum o ayrı konu ladder rank de 1 dik bir ara sonuçta =)

Eski Naruto Arena oyuncusuyum sorularınızı bekliyorum 4i1r9l

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]