Naruto Tr
NARUTO 699-Ve Sona Geldik 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
NARUTO 699-Ve Sona Geldik 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

NARUTO 699-Ve Sona Geldik

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Şşt NARUTO 699-Ve Sona Geldik Perş. Kas. 06, 2014 7:08 am

Pheonix

Pheonix
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi

NARUTO 699-SON

12 yaşından itibaren tanıdığımız ''Hokage olacak çocuk''diye bildiğimiz,kimimizin ilk animesi olan Naruto artık sona eriyor..evet ağlayabiliriz.
698'de gördüğümüz gibi Sasuke ve Naruto son savaşlarının bitişini yaşıyorlardı.İki dost en son kolları kopmuş bir şekilde gökyüzünü izliyorlardı.Kishi sonun yaklaştığını çoktan bize bildirmişti.Ancak hayranları olarak inanmadık,inanmak istemedik.Çünkü 15 senedir güzümüzün önünde büyüyen bu çocuğu bırakmak hiçbirimiz için kolay olmayacaktı.Ancak acı gerçeği kabul edelim.Manga bugün,6 Kasım 2014'te sonlanıyor.
Peki Naruto'nun bitişi nasıl olacak ? Şu anda manganın son bölümüne sadece saatler kalmış bulunmakta.Beraber göreceğiz.Ancak buradan Tumblr vs. siteler sayesinde ulaşmış olduğumuz,sosyal medyada dolanan bazı sahneleri atmak istiyorum.Eğer sosyal medyada dolaşanlar doğruysa shiplerimiz canon olmuş bulunmakta.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dediğim gibi manganın çıkmasına sadece saatler kaldı.Başından beri olduğu gibi son macerasında da Naruto'ya destek olalım.

2Şşt Geri: NARUTO 699-Ve Sona Geldik C.tesi Kas. 08, 2014 7:35 pm

mugiwara00

mugiwara00
Yeni Üye
Yeni Üye

700. bölümüde çıktı manganın herkesin büyüdüğünü görüyoruz çok çooooook üzüldüm naruto bitti bunca zamandır izliyordum nerdeyse onunla beraber büyüdüm diyebilirim hayatımdan bir parça eksilmiş gibi hissediyorum sanki.Keşke bitmeseydi inşallah bir şekilde devam eder, bir ara akkipuden fln diyolardı şimdi dua ediyorum o gerçek olsun diye.Vede naruto nun hinatayla, sasukeninde sakurayla evlenmesinede üzüldüm çünkü ben koyu bir NaruSaku fanıydım.Ama naruto bitti o koca anime bitti oyunlarda nickimi bulduğum anime bitti :( Bizde one piece'e kaldık napalım,ama naruto geri dönerse çevirmeyiz elbet.
Bu arada one piece'in naruto'ya naruto'nunda one piece'e göndermeleri çok hoşuma gitti :=

3Şşt Geri: NARUTO 699-Ve Sona Geldik Ptsi Kas. 17, 2014 10:30 am

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

bitti mk ya  ühüğğ:

http://naruto-tr.forumnaruto.com

4Şşt Geri: NARUTO 699-Ve Sona Geldik Çarş. Kas. 19, 2014 2:39 pm

Pheonix

Pheonix
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi

Kishimoto'nun Naruto'nun Hokage olduğu döneme dair bir manga hazırlayacağı söylentilerini duydum ama bilemiyorum.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]