Naruto Tr
İtachi vs Sasuke 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
İtachi vs Sasuke 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İtachi vs Sasuke

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Yıldızlı İtachi vs Sasuke C.tesi Tem. 12, 2014 7:11 am

Yondaime Rikudo

Yondaime Rikudo
Yeni Üye
Yeni Üye

Arkadaşlar şimdi kimin daha güçlü olduguna siz karar verin ben şahsen itachi diyorum ama sasuke madarayıda gececek herkez biliyor.
İtachi:Mangekyou Sharinganı ilk gordugumuzde en güçlü karakter dedigimiz kişi.Sonra adam Amaterasusunu godugumuzde hayran bırakmıştır Tsukyomiye gelirsek ben bole jutsu olmaz dedim tek hamlede işi bitiriyor nerdeyse := sonra Susanoo yu gorunce harika ^^ dedim bu jutsuyu tek bumu yapıyor derken sasuke de susanoo yapıyormuş mechkisame Bu adam hokage düzeyinde biridir. Kendisi S-rank bir karakterdir.Sasuke savaşında sasukeyi yenecekti ama bilerek yenildi ve bi hastalıgı vardı ozm.Sonra benim bildigime göre en zeki karakter olabilir.Genjutsuda madaradan 2 kat daha iyi özellikle kargaya donusmesi saldırı hıc olmamış gibi bir etki veriyor.Sonra esnek yapısıyla her shurikenden 1sns hızında kurtuluyor.Adamın daha bilmedigimiz 2 özelligide ortaya cıkıyor ki bu ozellik kesin öocum kavgalarda :D O iki özelligin ismi ise Izanami ve Izanagi bu iki özellik cok super en son bir kere edo iken kabutoya kullanmıştır. Şimdi size bu iki göz genjutsusunun özelliklerini anlatcam:
Tek kelimeyle:İzanagi kaderi degiştirebilen ise,İzanami karar verndir!
Simdi size İtachinin en güçlü jutsularını özelikleriyle yazcam:
1-Tsukuyuomi:İtachiye baktıgınız an direk tsukyomi dünyasına postalanırsınız :D orada 7 gun 27 saat 2 hafta bıcaklanırsınız herlade boleydi := 
2-Amatersu:Rakibini yakana kadar sonmez eger kullanıcı iptal ederse söner bide herlade rakip uchihaysa sondurebilir heralde.
3-Susanoo:Bu susanoo ninja düyasına gelmiş gecmiş en güçlü tekniklerden biridir.Rakibine deydigi an rakip yavasca yanar.
Ama itachinin susanoo su farklı totsuka kılıcı saplandıgı kişiyi mühürler buda itachiye verilen muazzam tekniklerden biridir.
 NOT:Sıra geçelim sasukeye ben sasukeyi yazmıcam siz yazcanız onun hakkında bıldıgım bişey yok sıra sizde arkadaşlar siz SASUKE diyosanız ÖZELLİKLERİNİ yazınız,İTACHİ diyosanız benim gibi ÖZELLİKLERİNİ yazınız.
Şimdi size İTACHİNİN 3 buyuk ozelliklerinin resimlerini göstercem bilmeyenler olur diye :D 
1-Tsukuyomi:İtachi vs Sasuke Tsukiyomi5
2-Amatersu:

İtachi vs Sasuke 399581-untitled_1
3-Susanoo:İtachi vs Sasuke NagatoImpaledAnime
Bitti arkadaşlar şimdi sıra sizde yazın kim gucluyse onun ozelliklerini := 
Teşekür vermeyi unutmayın :D saygılarımla YONDAİME RİKUDO...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-