Naruto Tr
Naruto Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerebilir) 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerebilir) 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerebilir)

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Arkadaşlar konu kalabalığı olmasın ve daha hızlı yardım edebilmek için böyle bir konu açtım.

Herkes Naruto ile ilgili soru sorabilir veya soruları cevaplayabilir...

https://www.facebook.com/uchihassasuke

kakashi08

kakashi08
Yeni Üye
Yeni Üye

???yamatoya ne oldu ve madara ışınlanabilir mi (boyutlara hakiim mi) kakashi artık boyutlara hakim mi??

kakashi08

kakashi08
Yeni Üye
Yeni Üye

bide kakuzuya ne oldu ?

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Yamato hakkında tam bir şey hatırlamıyorum. Belki daha açıklanmamıştır.

Madara ise boyutlara hakim değil. O teknik sadece Obitonun(Tobinin) gözüne ait olduğu için Madarada böyle bir özellik yok. Kakashi ise boyutlara tam anlamıyla hakim değil fakat Obito onu kendi boyutuna atmıştı ve o boyuttan tekrar kendini çıkartabilmişti. Naruto rasengan yapmıştı , o rasenganın boyutunu değiştirip Obitonun soyutluk boyutuna ulaştırdı ve rasengan Obitoya çarptı. Ama obito kadar etkili kullanamıyor...

Kakuzu falan ise diğer tüm Edo-tensei ile gelen kişiler gibi geri gitti. İtachi Kabutoyu yenip , ondan Edoyu bozacak işaretleri öğrendi ve Kabutoya genjutsu yaparak Edoyu bozdu. Kabutonun yaptığı tüm Edolar (Madara hariç) hepsi geri gitti.

kakashi08

kakashi08
Yeni Üye
Yeni Üye

Verdiğin bilgiler için tesekkur ederim de ya ben akatsuki üyelerinin nasil öldugunu biliyorum ama kakuzu edoyla degil yeni bi shinobi kalbiyle diriltildi diye biliyorum hem zaten onun diriltildikden sonra da 5 kalbi vardi sanirim ama yanlis biliyo da olabilirim aciklarsan sevinirim

kakashi08

kakashi08
Yeni Üye
Yeni Üye

Naruto anime 273. Bolumu izleyemedim de kakuzu muhurleniyo mu ?

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Kakuzuda edo ile geri döndürüldü. Kakuzu onun parçalarını bile buldu. Herkes ''Rasen Shuriken yedikten sonra parçaları kalmamıştır'' diye tahmin etti ama nasıl olduysa Kabuto bir şekilde buldu ve diriltti.

Mühürlenme kısmına gelince, Kakuzunun mühürlenmesini bize göstermediler fakat İtachi Kabutoyu durdurduktan sonra edo-tensei jutsusunuda durdurdu ve tüm diriltenler gibi kakuzuda yok oldu. Sadece 1 kişi yok olmadı oda Madara ;)

SenseiHacker

SenseiHacker
Yeni Üye
Yeni Üye

Uzun zamandır aklıma bir soru takılı naruto chunin sınavına ilk girdiğinde 3.
bölümde Konoha ya saldırı olduğu için sınav iptal oldu. Ama nasıl oluyorsa Shikamaru chunin oldu ama o sınav sırasında pes etmişti . Ayrıca 3. bölümde Naruto Neji ile kapıştı ve yendi ama chunin olamadı. Bunu bana neden olduğunu açıklayabilir misin ?  xD Gülümseme

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-