Naruto Tr
Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Neden Kabuto'yu sevmiyorlar?

+2
Sasuke
CanSensei
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Mart 30, 2013 10:59 am

CanSensei

CanSensei
Missing-Nin
Missing-Nin

Evet arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi neden çoğu kişi Kabuto'yu sevmiyor? Konoha yaptığı kötülüklerden dolayı mı yoksa farklı bir nedeni mi var ? :D

2Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Mart 30, 2013 11:01 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Ben aslında severim kendisini ama tek kötü bulduğum şey , orochiyi taklit etmesidir.

Kendisine göre bir yol bulsa , kendi karakterini çizerse daha iyi olur fakat orochiyi taklit etmesi kötü oldu.

Bir de ilk başta İtachi gibi bir çok kişinin sevdiği biri ile vs yapması belki onu kötü göstermiş olabilir.

https://www.facebook.com/uchihassasuke

3Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Mart 30, 2013 11:41 am

CanSensei

CanSensei
Missing-Nin
Missing-Nin

Kendi yolu olsa daha iyi olurdu dediğin gibi. Ben Kabuto'yu Narutoda ilk geldiği bölümlerde sevmiştim (30.bölümlerde falan). O zamanlar daha bi iyiydi ama şimdi ne kadar orochiyi taklit etse de sempatimi kazanmış bir ninja :)

4Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Mart 30, 2013 12:18 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Taklit konusu o kadar takılmaz aslında...benim gözümde sennin moda ulaşınca hayran bıraktı...ama itachiye o rezilce mağlubiyetten sonra hayal kırıklığı oldu...savaşta ise ayrı bir hayal kırıklığı...sırf savaştaki tiplere power up gelmesi için çağırılmış edo tensei vardı sadece...

5Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Mart 30, 2013 12:23 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Ha bide şey var ''Ben artık bir ejderhayım'' bu beni hayal kırıklığına uğrattı :D Kishi bana göre çok abartmıştı burada :D Tabi Animeler abartı olur o farklı ama ne biliyim baya garibime gitti :D

6Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Mart 30, 2013 12:25 pm

CanSensei

CanSensei
Missing-Nin
Missing-Nin

Haklısın bu kadar abartmak gerekmiyor :D Bu gidişle Kabuto bayağı ilginç bi hale gelecek gibi görünüyor

7Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Mart 30, 2013 12:34 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Kabutonun ilginç hale gelecek vakti kalmadı artık geçmiş ola... o animedeki görevini bitirmiş oldu [ spoiler vermenin anlamı yok :D]

8Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Mart 30, 2013 12:36 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Aman spoilere dikkat. Anime bölümündeyiz :D

9Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Mart 30, 2013 1:33 pm

CanSensei

CanSensei
Missing-Nin
Missing-Nin

Yemiş kadar oldum sorun yok :D

10Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Mart 30, 2013 1:34 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Benim söylediklerim daha animede çıkmadı değil mi ? Tüh be... :D

11Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Çarş. Nis. 03, 2013 5:53 pm

yacan

yacan
Yeni Üye
Yeni Üye

admin sasuke haklı

12Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Perş. Tem. 10, 2014 7:26 am

Yondaime Rikudo

Yondaime Rikudo
Yeni Üye
Yeni Üye

Ben seviyorum ama bilmişligini sevmiyorum bide ejderha senini olunca ayrı bi karızması oldu adama aslında ıtachiyi sasukeyi yenebilirdide izanami ve izanagi nerden cıktı keske olmasaydı adam cok guclu orchiden daha iyi kullanıyor yılanları demi arkadaşlar nar_ras

13Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? Empty Geri: Neden Kabuto'yu sevmiyorlar? C.tesi Haz. 03, 2017 8:03 pm

NanDattebayo

NanDattebayo
Yeni Üye
Yeni Üye

Karaktere kanım ısınmıyor yoksa başka bir nedeni yok  :=

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-