Naruto Tr
Naruto Arena Pratik... 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Naruto Arena Pratik... 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Arena Pratik...

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Naruto Arena Pratik... Empty Naruto Arena Pratik... C.tesi Ağus. 11, 2012 10:42 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Arkadaşlar aklıma şöyle bir düşünce geldi...NA'da mesele karakter değil,oyuncunun kendisidir lafını duymuşsunuzdur...duymanıza da gerek yok bariz belli :D her neyse biz görev mağduru arkadaşlarımıza hangi karakterlerle oynanıcağını yazarız zaten o kolay iş...ama bizim sadece karakter ismi vermemizle pek birşey değişmez...sadede gelirsek burada yeni başlayanlar ya da görev mağdurları deneyimli kişilere msn,face vb. yollarla bu başlık altından ulaşabilir,deneyimli ile acemi arkadaşlarımız birbirleriyle maç yapıp daha iyi bu oyunu öğrenebilirler...mesela ben sasuke uchiha ile 4-5 maç yaptım ve az biraz yardımcı olduğumu düşünüyorum :D neyse benim[jounin] veya adminin[missing-nin] yardımlarını alabilirsiniz...

bence herşey pratikten geçer...zamanında kage olan ve yine eskiden jounin olan 2 arkadaşım sayesinde jounin olabildim zaten :D :D

2Naruto Arena Pratik... Empty Geri: Naruto Arena Pratik... Paz Ağus. 12, 2012 3:11 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Güzel demişsin teşekkür ederizde beni niye eziosun orda anlamadım :D Acemimiyim okadar.. :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

3Naruto Arena Pratik... Empty Geri: Naruto Arena Pratik... Paz Ağus. 12, 2012 3:43 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Mehmet çok yanlış anladın beni kanka :D sen eskilerdensin ne de olsa...karakterlerin skilleri değişti,yenileri geldi filan oyun değişti...o yüzden eskiler kolay kolay oynıyamaz :D

4Naruto Arena Pratik... Empty Geri: Naruto Arena Pratik... Paz Ağus. 12, 2012 5:09 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Heh böyle söyle aga :D şimdi oldu affettim :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]