Naruto Tr
En Çok Duygulandığınız Anlar 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
En Çok Duygulandığınız Anlar 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

En Çok Duygulandığınız Anlar

+3
Rodibas
asddsa123
CanSensei
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1En Çok Duygulandığınız Anlar Empty En Çok Duygulandığınız Anlar Salı Eyl. 13, 2011 7:47 pm

CanSensei

CanSensei
Missing-Nin
Missing-Nin

Evet arkadaşlar sizde duygulandığınız anları ve görüşleri belirtirseniz çok sevinirim :)
Benim en çok duygulandığım an Jiraiya öldükten sonra Naruto'nun dondurma alıp ağacın altına oturduğu andı :(

2En Çok Duygulandığınız Anlar Empty Geri: En Çok Duygulandığınız Anlar C.tesi Ekim 29, 2011 3:46 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Naruto ve shippudende duygulandığım tek an shikamarunun asumaya doğru koşması ve o üzücü müziğin devreye girmesiydi... başka hiç üzüldüğümü hatırlamam etmem :D kendimi vicdansız hissediyorum şu an :D

3En Çok Duygulandığınız Anlar Empty Geri: En Çok Duygulandığınız Anlar Cuma Ara. 23, 2011 3:06 pm

Rodibas

Rodibas
Yeni Üye
Yeni Üye

Jiraiya-Sama'nın Ölümü

4En Çok Duygulandığınız Anlar Empty Geri: En Çok Duygulandığınız Anlar C.tesi Mayıs 04, 2013 1:56 pm

XXXMİNATOXXX

XXXMİNATOXXX
Yeni Üye
Yeni Üye

naruto vs kyuubi de kushinanın devreye girdiği sahne süperdi.

5En Çok Duygulandığınız Anlar Empty Geri: En Çok Duygulandığınız Anlar Ptsi Tem. 29, 2013 2:23 pm

JiraiyaFlash

JiraiyaFlash
Yeni Üye
Yeni Üye

Jiraiya nın ölümü ve daha sonrasında yaşanan Nagato-Jiraiya-Naruto üçleminin trajedisi idi herhalde

6En Çok Duygulandığınız Anlar Empty Geri: En Çok Duygulandığınız Anlar Ptsi Tem. 29, 2013 2:25 pm

Killer-Bee

Killer-Bee
Missing-Nin
Missing-Nin

JiraiyaFlash demiş ki:Jiraiya nın ölümü ve daha sonrasında yaşanan Nagato-Jiraiya-Naruto üçleminin trajedisi idi herhalde

Katılıyorum ve birde asumada çok duygulanmıştım ben ağlaa.* 

http://pokemon-tr.hareketforum.org

7En Çok Duygulandığınız Anlar Empty Geri: En Çok Duygulandığınız Anlar Çarş. Tem. 09, 2014 12:47 pm

Yondaime Rikudo

Yondaime Rikudo
Yeni Üye
Yeni Üye

Benim en duygulandıgım an CHJİ nin cocukken dalga gectikleri shane cok şekerdi nerdeyse aglıcaktım bide JİRAYA nın oldugu shane keske olmeseydi ERO-SENİNim benim ya naruto:  ağlaa.*  hayalkırıklığı1:  hayııırrr2:  huyır1:

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]