Naruto Tr
Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir...

+2
Naruto
asddsa123
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... C.tesi Tem. 30, 2011 7:11 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Arkadaşlar küfür katmamak şartı ile istediginiz gibi övüp sövebilirsiniz... anlamayan dahiler için 1 örnek verirsek :

Üstteki üye çok bilmiş... forumda oldum olalı hiç sevmem..

ya da :

Üstteki üye mi? o çocuk Dahi... aynştayn... :D

Hadi bakalım kolay gelsin... ilk benle başlayın :D [ arada hikayemide eleştirin yazar olayları fln hıııı: ]

2Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Cuma Ağus. 05, 2011 8:46 am

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Hala mı cevap yok? :D

3Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Cuma Ağus. 05, 2011 2:13 pm

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Çok sabırsız hemen her saniyede 50 yorum gelsin istiyor:D

4Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... C.tesi Ağus. 06, 2011 3:12 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Son zamanlarda [bence] sitede en aktif 4 kişiden biri... iyi biri :D

5Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... C.tesi Ağus. 06, 2011 4:01 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

Sitenin Hayal Gücünde sınırsız olan üyesi yani fan hikayeci :D

http://naruto-tr.forumnaruto.com

6Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... C.tesi Ağus. 06, 2011 4:23 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Sitenin Kilit ismi...[ çünkü ondan başka siteye giren ne mod var ne admin şu sıralar...] kendisi okuyucularımdan 1isidir :D ayrıca işinin ehlidir [ ki ben hala burada takılıyorum :D ayrıca fazla cıvık olduysa özür :D]

7Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Paz Ağus. 07, 2011 11:02 am

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Cıvık değil bu arada sasuke hiç girmiyor hayalperest,paylaşımı çok olan bir canlı

8Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Ptsi Ağus. 08, 2011 1:42 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Ben zaten 4 kişiden 1i derken 4. kişi olarak sasuke dememiştim :D
Naruto,ben,XXnarutoXX,mago06 [ bu arada 1 kişiyi 2 kere eleştirmeyelim çok saçma gelior :D benden değilde bir üsttekinden devam edin]

9Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Salı Ağus. 09, 2011 12:34 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

inatçı ama bi o kadarda düşünür.iyi yani

10Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Salı Ağus. 09, 2011 1:03 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

İçine aniden çocuk kaçan biri... benim gibi ne zaman ne halde ne yapacağı belli olmaz :D ama iyi biri yani :D

11Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Çarş. Ağus. 10, 2011 11:02 am

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

@asddsa kısacası biz dengesiziz 4ever :D (harbi dengesizlik var yalnız ciddiyim bu konuda)

12Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Perş. Ağus. 11, 2011 7:03 am

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Çok Eleştirmen ötümağızımda::

13Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Perş. Ağus. 11, 2011 9:35 am

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

abartılı uyarıcı.
Spoiler:

14Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Perş. Ağus. 11, 2011 7:46 pm

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Çünkü bende eleştirmenim(sana dedim ama)

15Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Cuma Ağus. 12, 2011 12:15 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Post kasıyor ve bazen öyle yorumlar yapıyor ki 9 yaşında çocuk sandığım zamanlar,troll olduğunu düşündüğüm zamanlar,narutoyu okumuş ama hiç anlamamış olduğunu düşündüğüm zamanlar oluyor... ayrıca her bölüme cevap atıyor ama ona pm attığım halde 1 tek hikayeme cvp atmıyor drıgggggıu:

16Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Cuma Ağus. 12, 2011 3:19 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

tavırlarında bizlerden üstün olduğunu düşündürmeye çalışan bir hal var.ama öyle değil
Spoiler:

17Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Cuma Mart 22, 2013 7:05 pm

yacan

yacan
Yeni Üye
Yeni Üye

heyecanlı biri

18Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Empty Geri: Üstteki Üyeyi Öv ya da eleştir... Cuma Mart 22, 2013 7:12 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Yeni ve ne yapacağını bilmeyen biri :)

https://www.facebook.com/uchihassasuke

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-