Naruto Tr
Karakter açmada yardım etme yeri... 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Karakter açmada yardım etme yeri... 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Karakter açmada yardım etme yeri...

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Karakter açmada yardım etme yeri... Empty Karakter açmada yardım etme yeri... Paz Tem. 10, 2011 7:52 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Arkadaşlar herkes bir kişi için ayrı konu açıyo yer kaplıor... siz açamadıgınız karakterleri söyleyin ben takım verem :) tabiki sade ben değil siz de söylersiniz...

2Karakter açmada yardım etme yeri... Empty Geri: Karakter açmada yardım etme yeri... Ptsi Tem. 11, 2011 5:35 am

konoha

konoha
Yeni Üye
Yeni Üye

Kyubi yi açmak için ne yapmamız lazım

3Karakter açmada yardım etme yeri... Empty Geri: Karakter açmada yardım etme yeri... Ptsi Tem. 11, 2011 9:49 am

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Öncelikle kyuubi naruto die düzeltelim çünkü 4 kuyruklu halide var... Bunun için:

1- Naruto iruka mizuki [mizuki yeni karakterlerden eskiler bilmez...]
2- Naruto iruka naruto (s)
3- Naruto iruka chouji...

Eğer bunlar olmuyorsa 3. kişi olarak MEELE damage vurabilen tiplerden birini koy... AYRICA İRUKAYA DİKKAT ET GENELLİKLE HEDEF O OLUR... Ayrıca missing-nin olmana karşın iruka açık değilse team 7yi koy ama kesinlikle irukayı aç...

BU ARADA NİCKİNİ YAZARSAN SENİ CLANA ALABİLİRİM [Bu sitenin clanı var bilirsin...]

4Karakter açmada yardım etme yeri... Empty Geri: Karakter açmada yardım etme yeri... Çarş. Tem. 13, 2011 7:30 am

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

nikimi biliyosun beni klana al.

5Karakter açmada yardım etme yeri... Empty Geri: Karakter açmada yardım etme yeri... Perş. Tem. 14, 2011 5:30 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

BURASI KARAKTER AÇMADA YARDIM ETMEK İÇİN KURULMUŞ SAYFA... KLAN İSTİYENLER İÇİN AYRI BİR SAYFA VAR ZATEN! [ Davet yolladım...]

6Karakter açmada yardım etme yeri... Empty Geri: Karakter açmada yardım etme yeri... Ptsi Tem. 18, 2011 1:34 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Ben tatil olunca başladım eski hızıma. ama eskisi kadar yenemiyorum. karakterde açamadım zaten pff. ama yeni bi takım kurdum kankuro temari ve kiba. tayuya ve sakon u açmak için iyi bir takım.
Spoiler:

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-