Naruto Tr
Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ?

+6
fearkiss
Sasuke
Naruto
ezgszr
walker
Pheonix
10 posters

Sasuke İtachi'yi öldürmemiş olsaydı kim öldürüdü ?

Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_lcap221%Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_rcap2 21% [ 6 ]
Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_lcap210%Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_rcap2 10% [ 3 ]
Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_lcap23%Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_rcap2 3% [ 1 ]
Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_lcap221%Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_rcap2 21% [ 6 ]
Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_lcap27%Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_rcap2 7% [ 2 ]
Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_lcap23%Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_rcap2 3% [ 1 ]
Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_lcap27%Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_rcap2 7% [ 2 ]
Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_lcap217%Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? Vote_rcap2 17% [ 5 ]
Toplam Oylar : 29

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Pheonix

Pheonix
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi

Sasuke İtachi'yi öldürmemiş olsaydı kim öldürüdü ?

Bence Kakashi veya Naruto.

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Bence İtachiyi eğer sasuke öldürmesiydi onun yerine İtachi yi öldürme ihtimali en yüksek olan kişi Tobi(madara) olurdu, çünkü bir bakıma İtachi Tobinin planlarını harakete geçirmesine engel teşkil ediyordu ve onun ölmesi Tobininin menfaatine olurdu , ki İtachi öldükten sonrada zaten yanlış hatırlamıyorsam tobi itachi den çekindiğinden falan bahsediyordu , ayrıca zaten İtachinin ölümünden hemen sonrada planlarını harekete geçirmeye başladı Tobi.

Pheonix

Pheonix
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi

hmm...Mantıklı. Bakalım başka kimlere oy gelecek.

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

ben yamato ve sai dedim. anbu takımındalar ben burda mantığa bakmadım açıkçası. hangisini istediğiniz dediğin için. onların öldürmesi değişik olurdu farklı kişiler oldukları için. bende yamato sai dedim.

Pheonix

Pheonix
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi

Sai'nin öldürebileceğinden şüpheliyim.Fakat Yamato öldüreblir.

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

İşin açıkçası güç seviyesi olarak bakarsak İtachi eğer yıpranmış olmasaydı ayrıca sasukeye olan sevgisi yerine sasukeden gerçekten nefret ediyor olsaydı, sasuke de onu yenemezdi ancak tam tersi bir durum söz konusuydu zaten, diğer taraftan bakarsak İtachi yi yamatoda öldüremezdi, ki hatırlarsak kakashi bile İtachi ile döğüştükten sonra hastanelik olmuştu ,tabi soru kimin öldürmesini isterdiniz olunca herhangi bir isim söylenebilir ,ama işin içine güç girince listedekiler içinde sadece Danzou nun İtachi yi öldüremese bile yinede zorlayabileceğini düşünüyorum.

Onun dışında naruto ile İtachi önceden bir kaç defa karşı karşıya geldiler ancak o karşılaşmalarda narutonun İtachiye karşı pek birşey yapamadığını zaten biliyoruz ,tabi sage mod ile birşeyler yapabilirmiydi emin değilim , zorlayabilirdi ancak öldürebileceği şüpheli .

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

itachi kolay klolay zaten ölmezki. sasuke ile onun zayıf yönünden faydalandı.yani narutoda öldüremezdi.güç dengesine bakarsak buradakilerin onu pek öldürebileceğini sanmıyorum açıkçası :d

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Aynen zaten salında İtachi çok yıpranmıştı tabi bunun sebepleri içinde geçmişte yaşadıkları, ayrıca mangekyo sharinganın yıpratıcı bir etkisinin olması zaten normalde sharingan fazla chakra gerektiriyor, tabi sonuç olarak zaten bence en başından İtachinin aklında sasukeyi güçlendirmek ve sahip olduğu gücüde ona vermek vardı Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? 29581

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Tabikide Sakura:şakada itachi anında öldürürdü sakurayı
Bence naruto çünkü sasuke senin yüzünden kötüleşti falan diye öldürebilirdi

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

sakuramı öldürürdü diyosun yani şimdi? anlayamadımda?

Pheonix

Pheonix
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi

Hyır tabi ki xD

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Şaka yazdım oraya

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Ben oy vermedim ama tobi yok diye ayrıca orochi eklenmiş yani sasuke öldürmüştü onu bence gereksiz... yani mantıksız ninjalar var :)

https://www.facebook.com/uchihassasuke

fearkiss

fearkiss
Genin
Genin

Diğer; Jiraiya öldürsün :D

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Madara(Tobi) Yada Jira :) 1. kişi daha ekledim ve diğer olarak işaretledim :)

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi

Bence İtachiyi Kimse öldüremezdi Adam bi Genjutsuda Kakashiyi Hastanelik etti Ama Belki Tobi ÖLdürebilirdi

Killer-Bee

Killer-Bee
Missing-Nin
Missing-Nin

ben orochi öldürsün diyorum Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? 86863

http://pokemon-tr.hareketforum.org

salihsuhan

salihsuhan
Yeni Üye
Yeni Üye

konohamaru koysaydın onu derdim ama yok oyüzden naruto

naruto uzamaki

naruto uzamaki
Yeni Üye
Yeni Üye

ben size söyliim artık olaylarda öne çıkmasada kakashi öldürürdü çünkü herkesin güvenliği için

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Güvenlikle ne alakası var ya :)

naruto uzamaki

naruto uzamaki
Yeni Üye
Yeni Üye

aklıma gelenler korumak için filan
Sasuke Öldürmeseydi İthachi'yi Kim Öldürsün İsterdiniz ? 29581

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

İtachi zaten kimseye zarar vermiyorki. Animede bile çıktı sadece görüntü olarak öyle görünen biri.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-