Naruto Tr
Hayaller Bakanlığı ! 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Hayaller Bakanlığı ! 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hayaller Bakanlığı !

+2
Naruto
nac91
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Şşt Hayaller Bakanlığı ! Cuma Mart 18, 2011 6:28 pm

nac91

nac91
Yeni Üye
Yeni Üye

Evet arkadaşlar ülkemizde veya dünyada böyle bir kurum olsaydı ve gelin bizim ile hayallerinizi paylaşın bizde gerçekleşmesi mümkün olanları gerçekleştirelim deselerdi, sizin hayaliniz ne olurdu ? :) !

2Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Paz Mart 20, 2011 8:37 am

nac91

nac91
Yeni Üye
Yeni Üye

Burada da ilk ben başlatayım konuya örnek olur. :)

Başbakan olursam tatilimi ayda yapacağım. :) Kulağa komik gelebilir ama umrumda bile değil. :) Şöyle düşünün bir Başbakan veya Cumhurbaşkanı günümüzde Dubai'e gitse yer yerinden oynuyor o ülkenin reklamı oluyor parsı değer kazanıyor filan fıstık. Düşünün birde aya gitse ne olur. :) :)

Saygılar !

3Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Paz Mart 20, 2011 2:09 pm

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Bende Türkiye Cumhurbaşkanı olsaydım adımı jupitere yazdırırdım ülkemin bayrağını kazıtırdım.(Saçma ama hayal hayaldir)

4Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Ptsi Mart 21, 2011 12:49 pm

nac91

nac91
Yeni Üye
Yeni Üye

Naruto demiş ki:Bende Türkiye Cumhurbaşkanı olsaydım adımı jupitere yazdırırdım ülkemin bayrağını kazıtırdım.(Saçma ama hayal hayaldir)

İsterse dünyadaki en saçma hayal olsun fark etmez (tabi neye göre saçma ? Senin için çok olağan olan benim için saçma olabilir veya tam tersi. Bu yüzden fark etmez) dostum. Çünkü burası hayaller bakanlığı. Burada sadece hayaller var ! :)

5Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Ptsi Mart 21, 2011 8:53 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

güzel laf!

6Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Salı Mart 22, 2011 2:48 pm

nac91

nac91
Yeni Üye
Yeni Üye

matsuri demiş ki:güzel laf!

Hangi laf ? :)

7Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Salı Mart 22, 2011 3:08 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

nac91 demiş ki:Burada da ilk ben başlatayım konuya örnek olur. :)

Başbakan olursam tatilimi ayda yapacağım. :) Kulağa komik gelebilir ama umrumda bile değil. :) Şöyle düşünün bir Başbakan veya Cumhurbaşkanı günümüzde Dubai'e gitse yer yerinden oynuyor o ülkenin reklamı oluyor parsı değer kazanıyor filan fıstık. Düşünün birde aya gitse ne olur. :) :)

Saygılar !

işte bu.yani demek istediğim güzel laflar bütünü xD :)

8Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Salı Mart 22, 2011 3:56 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Güzel bir tartışma...Keşke olsa (buda hayale girer :D )

9Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Salı Mart 22, 2011 4:48 pm

nac91

nac91
Yeni Üye
Yeni Üye

Eyvallah matsuri sağ ol daha ne çılgınca hayaller var bende. Akıllara zarar ! :)

Ezgi seninde ilginç bir hayalin var ama ne konuda bir tartışma olacak bu ki ? :)

10Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Salı Mart 22, 2011 4:57 pm

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Mİlyoner olursam bir ada satın alır adını benim adım koyardım oteller açardım tatil merkezi olurdu şşşşşşşştk: Hayaller Sınır Tanımaz :D :D

11Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Çarş. Mart 23, 2011 6:28 pm

Yuugan

Yuugan
Yeni Üye
Yeni Üye

Şansım olsa güzel bir çocuk filminde rol almak isterim hıhhu:

12Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! C.tesi Tem. 30, 2011 7:02 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Öncelikle zengin ve sağlıklı olmak isterim... ve hayal olarak en büyük hayalim olan YAZAR olmak isterim [ dostoyevski gibi önemli 1 yazar mesela... TABİKİ AYNISI DEĞİL ONUN KADAR ÜNLÜ :D naabam kitap tarzını :D]

Ayrıca dünyanın önemli yerlerini görmek isterim... Venedik'e balayına giderim :D Dubai'ye tatile giderim... Mekkeye Hacc'a giderim.. vs. yerlere zamanında gitmek isterim...

13Şşt Geri: Hayaller Bakanlığı ! Paz Tem. 31, 2011 7:57 am

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

şu anda hedefim okumakla ve ileriki yaşantımla ilgili.bir şehir var oraya gidip ordaki bir okulda okumak istiyorum ama bu benim için biraz zor ama deniycem

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]