Naruto Tr
En güçsüz akatsuki üyesi 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
En güçsüz akatsuki üyesi 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

En güçsüz akatsuki üyesi

+11
fearkiss
ezgszr
[Naruto]
mago06
asddsa123
ZaRkO
##Uzumaki_Naruto##
walker
matsuri
Shikamaru Nara
Safarin
15 posters

En Güçsüz Akatsuki Üyesi

En güçsüz akatsuki üyesi Vote_lcap20%En güçsüz akatsuki üyesi Vote_rcap2 0% [ 0 ]
En güçsüz akatsuki üyesi Vote_lcap25%En güçsüz akatsuki üyesi Vote_rcap2 5% [ 1 ]
En güçsüz akatsuki üyesi Vote_lcap25%En güçsüz akatsuki üyesi Vote_rcap2 5% [ 1 ]
En güçsüz akatsuki üyesi Vote_lcap226%En güçsüz akatsuki üyesi Vote_rcap2 26% [ 5 ]
En güçsüz akatsuki üyesi Vote_lcap242%En güçsüz akatsuki üyesi Vote_rcap2 42% [ 8 ]
En güçsüz akatsuki üyesi Vote_lcap20%En güçsüz akatsuki üyesi Vote_rcap2 0% [ 0 ]
En güçsüz akatsuki üyesi Vote_lcap216%En güçsüz akatsuki üyesi Vote_rcap2 16% [ 3 ]
Toplam Oylar : 19

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1En güçsüz akatsuki üyesi Empty En güçsüz akatsuki üyesi Cuma Ekim 22, 2010 10:57 am

Safarin

Safarin
Yeni Üye
Yeni Üye

Soru başlıkta sizce kim en güçsüz akatsuki

Not:Bildipim kadariyla ilk görünme sırasina göre yazdim..

2En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi C.tesi Ekim 23, 2010 2:47 pm

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

sasori diyorum ben. ezik sakura bile onla savasıp canlı cıktıysa bence o ezigin önce gidenidir..

3En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi C.tesi Ekim 23, 2010 6:54 pm

Safarin

Safarin
Yeni Üye
Yeni Üye

3th Kazakageyi yenmiş ama güçsüz bencede

4En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Paz Ekim 24, 2010 12:38 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

Yaa sakura ya ezik demeyin.bencede sasori. ühüğğ:

5En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Ptsi Ekim 25, 2010 3:06 am

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Sasori diyorum başka birşey demiyorum

6En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Cuma Ekim 29, 2010 5:37 pm

##Uzumaki_Naruto##

##Uzumaki_Naruto##
Missing-Nin
Missing-Nin

Bende Sasori Diyorum.

Spoiler:

7En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi C.tesi Ekim 30, 2010 11:30 am

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

BEN OLSAM BENDE ACIRDIM NE DE OLSA KADIN FOSİL RESMEN .YAŞI BELLİ DEĞİL.:D :D

8En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi C.tesi Ekim 30, 2010 11:43 am

##Uzumaki_Naruto##

##Uzumaki_Naruto##
Missing-Nin
Missing-Nin

Ben Olsam Acımazdım nede olsa düşmanım :D :D :D

Spoiler:

9En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Cuma Kas. 05, 2010 6:27 pm

ZaRkO

ZaRkO
Yeni Üye
Yeni Üye

Aralarında karar vermek gerekirse Sasori tabikide..

10En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi C.tesi Kas. 06, 2010 4:19 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

arkadaşlar büyük hata yapıyorsunuz... sasori ilk başta öldü diye en güçsüz diye sayamassınız!!DERİDARA BİLE KENDİ AĞAZIYLA SASORİ BENDEN DAHA GÜÇLÜ DEDİ hatta sasoriye usta diye sesleniyordu!

11En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Paz Kas. 14, 2010 1:55 pm

mago06

mago06
Missing-Nin
Missing-Nin

en güçsüz zetsu zetsu savaş için deil hemde zetsu bilgi toplayıcı

12En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Çarş. Kas. 17, 2010 10:56 am

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

beyaz zetsuda haklı olabilirsin.. ama siyah zetsunun gücünü göremedik daha

13En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Salı Kas. 30, 2010 12:37 pm

[Naruto]

[Naruto]
Yeni Üye
Yeni Üye

asddse arkadaşım haklısın.Bi kazegake yi yenmek kolaymı ? Sasori bilerek öldürttü kendini Itachi ve Deidara gibi.Akatsuki de güçe göre sıralayacak olursak 1.Pain 2.Madara (Pain bence Madara dan güçlü) 3.Itachi 4.Sasori 5.Kisame 6.Hidan-Kakuzu karar veremedim.7.Konan 8.Deidara (Şunuda belirtiyim,Hidan'ı teke tek vs de kolay kolay yenebilen çıkmaz.

14En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Salı Kas. 30, 2010 1:38 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

teke tek mi? saçmalık... 4 vs 1 olsun yine kazanır o adam... shikamaru gibi 200 IQ'un varsa teke tek de yenersin :D yani En güçsüz akatsuki üyesi 18573ın tekniği anlaşılmadıkca yenmek kolay değil.. bu arada sasori öldürtmedi kendini bilerek... ama dediğim gibi güçlü o adam.. hatta kankurou vs deidarada kendi ağazıyla benden kat kat ii dedi.. 1 Pain fanı olarak demek isterdim ama madara daha güçlü... aslında bu konuda yorum yapamak lazm... ne de olsa akatsuki bu boru deil :D örnek : konan madaranın tırnagı olamz[ama konanı ezik görmeyelim o da baya güçlü] ama hareket özelliklerini bildiği için zorladı

15En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Çarş. Ara. 01, 2010 4:51 pm

[Naruto]

[Naruto]
Yeni Üye
Yeni Üye

Dojutsusu olmayan birinin Hidan'ı yenmesi çok zor... (Shikamaru ve Naruto hariç tabikide.) Ve de bilerek öldürttü.Chiyo ihtiyarıda diyor ''Sasori son saldırımı görmüştü fakat bir nedenden dolayı savuşturmadı'' diye.
Pain ve Madara olayıda kendi görüşüm.
(Bir de şu Naruto'yla Pain'in yan yana durduğu imzanı spoiler içine alırmısın.Çok yer kaplıyor)

16En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Perş. Ara. 16, 2010 9:09 pm

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

arkadaş demişki en başlarda '' Deidara bile Sasoriye Usta diyo'' ona bakarsan Naruto'da Kakashi'ye usta diyo. mantıklı olursak aslında güçlü güçsüz ayrımı yapılmaz. çünkü bu grupta en güçsüz diye bi tabir yok. çünkü birinin avantajı bir diğerinin dezavantajıdır. bu böyle bence. ama en baştada dedigim gibi bence en güçsüz sasori.

17En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi C.tesi Mart 12, 2011 10:05 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

ben en güçsüze konan diyorum fazla birşey bilmiyorum aslında ama eğer bildiklerime göre yorumlarsam bu kişi konan olur.

18En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Çarş. Tem. 27, 2011 8:50 am

fearkiss

fearkiss
Genin
Genin

Deidara En güçsüz akatsuki üyesi 975997

19En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Çarş. Tem. 27, 2011 9:08 am

mago06

mago06
Missing-Nin
Missing-Nin

deidarayla kisameyi kim dedi yaa püü size xD kisame en krallarından görceniz ilerde xD

20En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Çarş. Tem. 27, 2011 11:31 am

Sarı_Yıldırım

Sarı_Yıldırım
Yeni Üye
Yeni Üye

benim görüşüm deidara sasori kendini bilerek öldürttü yoksa chiyo ve sakura oradan canlı çıkamazdı :D

21En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Çarş. Tem. 27, 2011 3:25 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

En güçlü olarak Madara Tartışmasız ve Hidanı kimse yenemez diyemeyiz değil mi ? Kafasını kopatan yendi sayılır yani HİDAN'I birşey zannetmeyin... En Güçsüz diye birşeyde yok Hepsinin gücü ayrı ayrı yerlerde güçlü gelir... En çok pasif kalan zetsu ama beyaz zetsu bile konohaya çok çektirdi ve başkalarının chakrasını emip istediği kişiye verebiliyo := Siyah zetsunun gücü kat kat fazladır yani daha göreceğimiz çok şey var...

En çok sasori işaretlenmiş ama sasori kolay biri değil yani bence sasori akatsukide en güçsüz arasında değil...

En güçsüz olarak isim vermek zor En güçsüz akatsuki üyesi 110914 Hepsi güçlü yani. En Güçsüzü 1 kişi değil 5 , 6 kişi birden güçsüz hepsinin gücü eşit :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

22En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Ptsi Tem. 29, 2013 2:27 pm

JiraiyaFlash

JiraiyaFlash
Yeni Üye
Yeni Üye

Sasori ile Hidan arasında gidip geliyorum aslında Deidara nın da yenilmez bir şey olduğunu falan düşünmüyorum..

Ama gerek normal akatsuki gerek edo akatsuki de ilk ölen ve mühürlenen sasori olduğu için sasori diyorum..

23En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Ptsi Tem. 29, 2013 2:30 pm

narutofan

narutofan
Yeni Üye
Yeni Üye

bence Konan. Hiç bi numarasını göremedik alkıs::

24En güçsüz akatsuki üyesi Empty Geri: En güçsüz akatsuki üyesi Salı Tem. 30, 2013 12:25 am

JiraiyaFlash

JiraiyaFlash
Yeni Üye
Yeni Üye

narutofan demiş ki:bence Konan. Hiç bi numarasını göremedik alkıs::

Sen animede kaçıncı bölümdesin bilmiyorum ama(ya da mangada) Tobi nin kolunu koparıp eline veren ve Tobinin Danzou dan aldığı İzanagi yapabilen gözü olmasa Tobi/Madara ı Konan yamultuyordu !!!

Konan nın da numarası yoksa kimsenin yok..

Pain, İtachi, Kakuzu, Tobi, Kisame hariç diğer tüm akatsukiyi alır ki Kakuzudan bile emin değilim..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Akatsuki FC
» Akatsuki Spor