Naruto Tr
Hinata Sasukeyi Yeniyo :D 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Hinata Sasukeyi Yeniyo :D 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hinata Sasukeyi Yeniyo :D

+3
hinata-chan
walker
##Uzumaki_Naruto##
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Çarş. Eyl. 22, 2010 3:01 pm

##Uzumaki_Naruto##

##Uzumaki_Naruto##
Missing-Nin
Missing-Nin

Konu Burası Olmayabilir Eğer Değilse Taşıyın Lütfen.

Hinata Sasukeyi Yeniyo :D If_a_sasuke_fan_dont_click_by_Anti_SasuHina

2Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Çarş. Eyl. 22, 2010 5:44 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Paylaşım için sağol kakashi:ş

3Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Çarş. Eyl. 22, 2010 6:22 pm

##Uzumaki_Naruto##

##Uzumaki_Naruto##
Missing-Nin
Missing-Nin

Yorumun İçin Sen Sağol :)

4Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D C.tesi Ekim 16, 2010 7:09 am

hinata-chan

hinata-chan
Yeni Üye
Yeni Üye

paylaşım için teşekkürler kakashi:ş

5Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Salı Nis. 12, 2011 8:16 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

çok güzel yaa :D hinata sasukeyi yeniyo gerçekte pek göreceğimizi sanmam ama hinatasever olarak ben gerçekten beğendim :D

6Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Çarş. Nis. 13, 2011 2:48 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

ezgszr demiş ki:çok güzel yaa :D hinata sasukeyi yeniyo gerçekte pek göreceğimizi sanmam ama hinatasever olarak ben gerçekten beğendim :D

Pek değil hiç göremeyiz bence. x) ok1:

7Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Çarş. Nis. 13, 2011 3:20 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

imkansız gerçekten hinata vs sasuke.... yani hinata ya ölür ya da ağır yaralanır falan filan yani :D

8Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Çarş. Nis. 13, 2011 3:22 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

ancak sasuke nin merhameti ile ağır yaralı kalır.

9Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Çarş. Nis. 13, 2011 3:27 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Sasuke 4ever olduğumdan beğenmedim :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

10Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Çarş. Nis. 13, 2011 4:03 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

kulağa çok saçma geliyo zaten bende beğenmedim.

11Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Perş. Nis. 14, 2011 12:21 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Yani saçma :D Sasuke ancak naruto ve narutodan güçlülerle karşılaştırılır := Sen naruto ile konahamaruyu karşılaştırır mısın ? Buda onun gibi :D

12Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Cuma Nis. 15, 2011 8:06 pm

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Sasuke Uchiha demiş ki:Yani saçma :D Sasuke ancak naruto ve narutodan güçlülerle karşılaştırılır := Sen naruto ile konahamaruyu karşılaştırır mısın ? Buda onun gibi :D
Düşünsene Konohamaru Narutoyu yeniyor:D

13Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Empty Geri: Hinata Sasukeyi Yeniyo :D Cuma Nis. 15, 2011 8:37 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Valla bitane öyle komedi bir film çekmeleri lazım :D

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]