Naruto Tr
Pisi Ball - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Pisi Ball - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Pisi Ball

+6
##Uzumaki_Naruto##
Sasuke
Uzumaki-Naruto
Shikamaru Nara
walker
XXNaRuToXX
10 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

26Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball C.tesi Mart 19, 2011 9:04 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Kyoku Misuteri demiş ki:Bu sitede bu kadar kineziyle uğraşan olduğunu bilmiyordum. Bunlar telekinezi, farklı elementlere de hükmede bilirsiniz. Bi aralar bunlarla epey ilgilenmiştim şimdi biraz zayıflamış olsam da, yine yetenekli olduğumu düşünüyorum. Psi ball sadece bir başlangıç kendi tekniklerim var sorun yaşayanlar varsa,Basit ve anlaşılır bir şekilde anlatabilirim.
Aynen...Bende bir aralar bununla çok uğraştığım.En çok uğraştığımda terrakineziydi.Çok zor çok araştırdım ama elementim toprak olduğu sonunda başardım ama o gündür bu gündür pek fazla yapamıyorum. Hatta hiç yapmadım 1-2 kere desem yeridir...

27Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball C.tesi Mart 19, 2011 9:10 pm

Kyoku Misuteri

Kyoku Misuteri
Yeni Üye
Yeni Üye

Terrakinezi ,toprak yönetimi olduğundan çok zordur. Çünkü toprak enerjiyi çeker ve buda kontrolü zorlaştırır.

28Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Paz Mart 20, 2011 11:33 am

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Aynen öyle :D Gerçekten çok zor o kadar zorlandım ki neyseki sonunda başardım o toprak parçasını yerinden oynattım kyuubi: Senin elementin ne? Sen hangi kinezilerle ya da kineziyle uğraştın?

29Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Paz Mart 20, 2011 4:41 pm

Kyoku Misuteri

Kyoku Misuteri
Yeni Üye
Yeni Üye

Pyrokinezi,elektrokinezi,hydrokinezi,telekinezi,Aerokinezi, elementim su ama pyrokinezi ve elektrokinezide ustayım.Bunun dışında telekinezide kendimi tekniklerimi yapıp, onlarda ustalaşırım.

30Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Paz Mart 20, 2011 7:30 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Ben bütün kinezilerle uğraştım pyrokinezi umbrakinezi hydrokinezi aerokinezi bunları rahat yapıyorum. Elementim olmamalarına rağmen çok rahat yapıyorum ki zaten bunlar element istemiyor isteyen sadece terrakinezi var. Telekinezide de bayağı ustalaştım.

31Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Ptsi Mart 21, 2011 7:45 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

aslında birde lunarkineziyle uğraştım ama bu teknik gerçekten kötü... bu tekniği herkes yapmaz internetten araştır bak. bende yapmaycaktım ama enerji çalmayıı merak ettim ve bunu yapabilecek kadar olumsuzda düşünebilirim hemde çok rahat bu yüzden bunuda yapabiliyorum.yinede bu teknike kafamı hiç yormadım yormakta istemem sonucu bilemiyorum çünkü yapabildiğimi gördüm şahitlerimde var. fakat baştan söylüyorum bu teknike kendini karanlık idareye adamış olanlara...AKATSUKİ TİME :D

32Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Ptsi Mart 21, 2011 9:23 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

bu teknik konuşmaları aklıma bişey geirdi b i çeşit anı gibi.çok güldüğüm bi tane.bi siteye girmiştim site çok dandikti,sitenin dandikliği kadar yorumlarda dandikti.aynı bu konu üzerinde sürekli tartışan 12 11 yaşlarında çocukların yorumları beni gülmekten öldürdü. bi tanesi öle bişey dedi ki gülmekten öldüm aynen yazıyorum..

Sevgili faln filan (ismi hatırlaadım)
dediğini yaptım ln inanamazsın ne olduğuna. bende güneşten denedim.ama seninki gibi olmadı ev bi anda ateş aldı ve ben sadece laptopumu kurtarabildim o günden beri pisi ball yapmamı annem yasaklıyo..
not: hahahaha ben senden daha güçlüyüm.

işte böle bir yorum bunun gibi bir sürü saçmalık var.herkes herkesin sölediğine inanıyo.bu kadar mal bir durum görmemiştim (ya da okumamıştım ) Pisi Ball - Sayfa 2 906655

33Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Salı Mart 22, 2011 3:38 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

ama bu cidden maldı :D

34Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Salı Mart 22, 2011 4:00 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

haklısın konunun çok malca olduğunu belirten bir uyarı yazmalıydım önce. xD

35Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Salı Mart 22, 2011 6:05 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

hangi konunun olduğunu anlamadım? benim bahsettiğim senin bir çocuğun yorumunu yazdığın şeydi

36Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Salı Mart 22, 2011 8:02 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

bende onu kastettim?

37Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Çarş. Mart 23, 2011 1:35 am

Yuugan

Yuugan
Yeni Üye
Yeni Üye

çoğu kişi olmuyo falan demişte ben ilk denemede yaptım ama şunu söyliyim yaptıktan sonra ellerimde acayip bir ağrı ve sızı vardı tabi yapa yapa alıştım xD çok zor bişi değil çok işe yarar bişi ben bir kaynaktan enerji falan çekmeye gereksinim duymuyorum xD ve bunu maddelerede aktarabiliyorum xD yazın sular ısınınca falan bi kaç derece soğuyoda ama ahanlı şahanlı abartılacak kadar değil xD

38Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Çarş. Mart 23, 2011 8:48 am

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Yuugan demiş ki:çoğu kişi olmuyo falan demişte ben ilk denemede yaptım ama şunu söyliyim yaptıktan sonra ellerimde acayip bir ağrı ve sızı vardı tabi yapa yapa alıştım xD çok zor bişi değil çok işe yarar bişi ben bir kaynaktan enerji falan çekmeye gereksinim duymuyorum xD ve bunu maddelerede aktarabiliyorum xD yazın sular ısınınca falan bi kaç derece soğuyoda ama ahanlı şahanlı abartılacak kadar değil xD
benim aldığım enerji negatif enerji canım ve ben bu enerjiyi psi ball yapabilmek için almıyorum :) negatif enerjiyle psi ball yapamazsın :) ve bu arada bende ilk denememde çok rahat yaptım demiştim :)benim çektiğim negatif enerjiyle de psi ball yapabilirsin ama bu öyle bir psi ball değil maddeye cisme zarar veren bir psi ball yani nasıl desem...rasengan gibi(abartı oldu ama örnekleme yaptım)

39Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Çarş. Mart 23, 2011 3:10 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

baya uçmuşun ne örnek ama. rasenganın yanından bile geçemez

40Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Çarş. Mart 23, 2011 4:19 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

yaa hani rasenganda bir çakra topu ve dokunduğu yere zara veriyo ya o yüzden dedim buda enerji topu çakra ruhsal enerji olduğuna göre bizim yaptığımızda ruhsal enerji olduğuna göre bizde bir nevi çakra topu yapıyoruz.

41Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Çarş. Mart 23, 2011 4:27 pm

matsuri

matsuri
Missing-Nin
Missing-Nin

Eh belki

42Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Çarş. Mart 23, 2011 5:12 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

demek istediğim bu işte

43Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Çarş. Mart 23, 2011 6:21 pm

Yuugan

Yuugan
Yeni Üye
Yeni Üye

ezgszr demiş ki:
Yuugan demiş ki:çoğu kişi olmuyo falan demişte ben ilk denemede yaptım ama şunu söyliyim yaptıktan sonra ellerimde acayip bir ağrı ve sızı vardı tabi yapa yapa alıştım xD çok zor bişi değil çok işe yarar bişi ben bir kaynaktan enerji falan çekmeye gereksinim duymuyorum xD ve bunu maddelerede aktarabiliyorum xD yazın sular ısınınca falan bi kaç derece soğuyoda ama ahanlı şahanlı abartılacak kadar değil xD
benim aldığım enerji negatif enerji canım ve ben bu enerjiyi psi ball yapabilmek için almıyorum :) negatif enerjiyle psi ball yapamazsın :) ve bu arada bende ilk denememde çok rahat yaptım demiştim :)benim çektiğim negatif enerjiyle de psi ball yapabilirsin ama bu öyle bir psi ball değil maddeye cisme zarar veren bir psi ball yani nasıl desem...rasengan gibi(abartı oldu ama örnekleme yaptım)
Ben sana dememiştim ama negatif enerjiyle hiç denemedim bir aralar yaparım ^^ ayrıca çoğunuz demişim hepiniz değil ^^

44Pisi Ball - Sayfa 2 Empty Geri: Pisi Ball Çarş. Mart 23, 2011 6:36 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

negatif enerjiyle bunu yapamazsınnnnn.....bu pozitif enerjiiii.... Pisi Ball - Sayfa 2 727354

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2