Naruto Tr
Online Anime Şarkılarını Dinleyebileceginiz Güzel Bir Radyo Sitesi 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Online Anime Şarkılarını Dinleyebileceginiz Güzel Bir Radyo Sitesi 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Online Anime Şarkılarını Dinleyebileceginiz Güzel Bir Radyo Sitesi

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

saTanis

saTanis
Yeni Üye
Yeni Üye

Anime sarkılarını ararken karsılaştıgım güzel bir site.Pek cok anime sarkısını full olarak dinleyebiliyorsunuz.En popüler anime sarkı listerinden faydalanabilirsiniz.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Deidara

Deidara
Genin
Genin

saol kardeş güzel site süper paylaşım

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Paylaşım için sağol [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iyiymiş.

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

teşekkürler

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Paylaşım Güzel Yazocan Thanks :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

ne yazocan ı la :D

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Bu Konuyu Yeni Gördüm :D
Yazocan , Memocan , Berkcan(Bekocan:D) Ama Wakler İçinde Bulucaz ...

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Kanka benden mi bahsediyorsun yoksa, duygulandırdın beni ama bu kez ağlamıyıcam,cool moddayım. hıııı: :D yok yok olmuyor tutamıyorum la kendimi ağlamaya devaaam ühüğğ: ötümağızımda::

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

:D adın ne senin ?

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

adım ahmet ama buna can eklerseniz biraz garip olur amocan falan, :D ,siz en iyisi walker ı kısaltıp walkican deyin böyle daha cix olur :D yada gerisini sizin hayal gücünüze bırakıyorum. hıhhu: Online Anime Şarkılarını Dinleyebileceginiz Güzel Bir Radyo Sitesi 727354 Online Anime Şarkılarını Dinleyebileceginiz Güzel Bir Radyo Sitesi 77823 Online Anime Şarkılarını Dinleyebileceginiz Güzel Bir Radyo Sitesi 784372

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Ahmocan :D :D Amocanda Güzel Aslında :D Puhahahah asdsadsa :D Sen Beğen Bakalım Ahmocan mı Amocan mı ? :D :D :D

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

benimde 2. adım ahmet la :D

amocan kötü oldu da ramocan diyelim biz :D sonunada -r yazarım :D

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Sizin hayal gücünüze bırakmamalıydım Online Anime Şarkılarını Dinleyebileceginiz Güzel Bir Radyo Sitesi 784372 ne yaptım ben hayatımın hatası olsa gerek , Online Anime Şarkılarını Dinleyebileceginiz Güzel Bir Radyo Sitesi 727354 Online Anime Şarkılarını Dinleyebileceginiz Güzel Bir Radyo Sitesi 71542 neyse yağız hadi mehmet ahmocan dedi anladık, peki ramocan ne abi adım ramazan değil ki ..
siz en iyisi bana ahocan,acan yada sadece can diyin,olmazmı,yoksa beğenmediniz mi . :D

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

amcan diyelim :D yada dayın enişten akljdajks :D fark etmez :D

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Olmadı emmican diyin,ha amcan ha emmican ikiside aynı zaten,emmican iyi iyi. ok1: :D

yada narutodan bir isim bulup kesip sonunada can ekleriz,mesela sarutobiyi kısaltırız olur Sarucan ,solucan gibi :D ,rikudou olsa Rican,kakashi olsa kacan,yondi olsa yoncan,oohoo bitmez bu,

en iyisi yine walker diyin. yada sonuna can eklemeden walker ın kısaltması olarak walki diyin bak bu hem kısa hem söylemesi kolay bu olsun hımm hımm ok1: kakashi:ş

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

aa walki degilde walky daha ii :D

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Bak buda olur, walky çok cix oldu la kakashi:ş ,beğendim sağol yağız :D

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

tabi la walky :D

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Buldum Yaaa AHOCAN :D :D hahhahabf: Heryerde Öle Dicem Artık :D

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Tamam kanka Ahocan olsun bundan sonra sende yağız da böyle diyin ok1: ,bende memocan ,yazocan derim artık , ortam çok duygusallaştı la llüütfeennnı: duygulandım bak,tutmayın kendinizi hadi herkes ağlasıııın ühüğğ: ötümağızımda::

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

eeüüüü ühüğğ: ötümağızımda:: hayııırrr2: hayalkırıklığı1: Online Anime Şarkılarını Dinleyebileceginiz Güzel Bir Radyo Sitesi 960895

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-