Naruto Tr
İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ

+27
walker
asddsa123
matsuri
Cetok28
yellow_thunder
mago06
Sasuke
RasenShiruken
M@D@R@
Shikamaru Nara
mastris
gotekea
ShiZeNGaN
NARUTO-BLEACH
Killer-Bee
Kyuubi
WoLqaN
HasaNaruto
Mephiles
Uchiha Itachi
Rock Lee
yondaime
Axel
ugur_tatli
itachi
sasuke14
XXNaRuToXX
31 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 5 sayfası]

26İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Çarş. Kas. 12, 2008 11:19 am

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

yalan söyleme be

http://naruto-tr.forumnaruto.com

27İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Çarş. Kas. 12, 2008 11:31 am

Misafir

Anonymous
Misafir

yalan mı senin bulduğun yalan tobinin çıktığu bütün blümlere baktım o manga yoktu

28İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Çarş. Kas. 12, 2008 12:02 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

bi kere naruto yondaime nin kendi babası olduğunu bilmiyor

29İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Çarş. Kas. 12, 2008 5:04 pm

Rock Lee

Rock Lee
Yeni Üye
Yeni Üye

Ben Madara'nın Pain Olduğunu Biliyorum!Zaten Öyle!Eğer Tobi Madara Olsaydı ve Sharinganı(Eternal Sharingan)Olsaydı,Akatsuki'yi Tek Başına Zor Da Olsa Yıkardı!Lütfen Bu Sözlerimi Dikkate Alın!!

30İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Çarş. Kas. 12, 2008 5:07 pm

sasuke14

sasuke14
Global Moderatör
Global Moderatör

xd kanka o pain değil pein ayrıca ikiside ayrı karakter

31İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Çarş. Kas. 12, 2008 5:23 pm

Uchiha Itachi

Uchiha Itachi
Yeni Üye
Yeni Üye

Rock Lee demiş ki:
Ben Madara'nın Pain Olduğunu Biliyorum!Zaten Öyle!Eğer Tobi Madara Olsaydı ve Sharinganı(Eternal Sharingan)Olsaydı,Akatsuki'yi Tek Başına Zor Da Olsa Yıkardı!Lütfen Bu Sözlerimi Dikkate Alın!!

Birşey diyeceğim Tobi Madara bu mangada açıkça belirtilmiş.
Yıkmazdı çünkü Akatsukiyi zaten o kurdu.(Eternal Mangekyou Sharinganıda var.)
(Not:Mangada geçen bilgilerdir uydurmam fln değil :D )

32İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Çarş. Kas. 12, 2008 5:25 pm

Rock Lee

Rock Lee
Yeni Üye
Yeni Üye

İyi!Öyle Olsun!
Spoiler:

33İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Çarş. Kas. 12, 2008 5:47 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

tuncay demiş ki:arkadaşlar xxnarutoxx nun eklediği yanlış ben mangasının hepsini izledim bu bölümerinin o yaşlı adam yoktu ama madara olduğunu kendi açıkladı zaten kesinlikle madaradır yüzünün yarısınıda gördüm obitoyada bneziyordu biraz ama madaraydıçünkü madara konohada dövüştü orada öldüyse mezarının orada olması gerekti ama yondaimede olabilir çünkü oda konoanın hokagesiydi hokage mezarlığıında diğer 3 hokage var ama yondaime yok narutoyu babasının mezarına giderken hiç gördünüzmü
arkadaşım sandaime ve konohamaru kaç kere yondinin mezarına gittiler haberin varmı?naruto yondinin onun babası olduğunu manganın sonlarında öğreniyor.ve yondi öle bi şerefsizlik niye yapsın ki

34İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Çarş. Kas. 12, 2008 5:58 pm

Mephiles

Mephiles
Yeni Üye
Yeni Üye

tobi madaradırrrr... bukadarrr.... :D :D ve yani ne bekliyosunuz adamın botox yaptırmasını falanmı ?? :D yaşlı olucak tabi :D hatta saçları siyah yaw :D ona şükredin :D

35İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Çarş. Kas. 12, 2008 6:01 pm

Mephiles

Mephiles
Yeni Üye
Yeni Üye

Ayrıca manga izlenmez okunur tuncaycıım :D

36İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Perş. Kas. 13, 2008 8:53 am

Misafir

Anonymous
Misafir

yutupta izliyolar ama okuyarak xd

37İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Perş. Kas. 13, 2008 11:53 am

Misafir

Anonymous
Misafir

bu ona hiç benziyormu yüzlerine bakın sasuke_fire ALINTIDIR sasuke_fire [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hadi bunada yalan deyin[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

38İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Perş. Kas. 13, 2008 3:10 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

İŞTE RENKLİ HALİ

İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Who_is_tobi__Naruto_396_by_uzumakitsune

39İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Perş. Kas. 13, 2008 4:28 pm

Mephiles

Mephiles
Yeni Üye
Yeni Üye

Şimdi madara itachi uchiha nın öğretmeni ve bir hokage. bu adam itachiye clan'ı öldürmesini emreden adam ( madarada nbahsediyorum ) madara itachiye bütün clan'ı öldürürsen büyük güç olan mangekyou sharingan'a hatta kendisinde olan eternal mangekyou ya sahip olabileceğini söyledi itachide öldürdü ama sadece magnekyou su oldu madarada teselli amaçlı kendi kurduğu akatsukiye onu an-bu black ops kaptanı yaptı. lol

40İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Perş. Kas. 13, 2008 7:54 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

tamam onu anladıkta tabi tam olarak kim ??

41İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Perş. Kas. 13, 2008 8:29 pm

Mephiles

Mephiles
Yeni Üye
Yeni Üye

Madara oluyo kendisi obito olamaz... obito öldü nası tobi olsun. en yakın ve mantıklısı madara olması. Ayrıca kyuubiyi evcil hayvanı gibide kullanabiliyo. ve eternal mangekyou su var yani. şimdi diceksiniz daha sonradan öğrenmiş olabilir diceksiniz ama imkansız...

42İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Perş. Kas. 13, 2008 8:51 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

%500 katılıyorum tobi olma imkanı yok

43İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Cuma Ocak 23, 2009 12:34 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

arkadaşlar çok küçük bir ihtimal ama madaranın kardeşi vardıya o olabilirmi?çünkü ona ne olduğu bilinmiyor

44İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Cuma Ocak 23, 2009 12:39 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

ama galiba o öldü

45İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Cuma Ocak 23, 2009 12:55 pm

yondaime

yondaime
Admin
 Admin

evt madara kardeşini mangekyou sharinganını alarak öldürmüştür

http://naruto-tr.hareketforum.com/portal.htm

46İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Cuma Ocak 23, 2009 1:01 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

hayır benbisürü sitede okudum madaranın kardeşine ne olduğu bilinmemektedir diyor mangasındada ölüyor diye bişe yazmıyor moralinizi bozduysam özür dilerim

47İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Cuma Ocak 23, 2009 1:06 pm

XXNaRuToXX

XXNaRuToXX
Kurucu Admin
Kurucu Admin

ama belki senin dediğinde olabilir çünkü kesin bi bilgi yok bunlar sadece yorum

48İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Cuma Ocak 23, 2009 1:29 pm

Misafir

Anonymous
Misafir

evet olabilir

49İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Paz Şub. 01, 2009 2:21 pm

HasaNaruto

HasaNaruto
Genin
Genin

tipe gelll :D

50İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ - Sayfa 2 Empty Geri: İŞTE TOBİ NİN GERÇEK YÜZÜ Paz Şub. 01, 2009 5:41 pm

yondaime

yondaime
Admin
 Admin

ne diyosun ya

http://naruto-tr.hareketforum.com/portal.htm

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 5 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Similar topics

-