Naruto Tr
Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e

Join the forum, it's quick and easy

Naruto Tr
Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 38b64fe3979ca298c23988c98bf8ae5e
Naruto Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ?

+10
Pheonix
Naruto
walker
ezgszr
Uzumaki-Naruto
Vincent Valentine
asddsa123
M@D@R@
Shikamaru Nara
Sasuke
14 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

26Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Cuma Ağus. 13, 2010 6:27 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 726548 böle katlişam yaparım asjdhasljkd :D

27Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Cuma Ağus. 13, 2010 6:53 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 73216 bende böyle karşılar Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 968995 kunaileri fırlatır Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 85758böyle banlarım :D

https://www.facebook.com/uchihassasuke

28Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Cuma Ağus. 13, 2010 6:54 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

game oversin olmmmmmmmmmmm xD

29Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Cuma Ağus. 13, 2010 6:58 pm

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

Tamam Konuyu Dağıtma Burda Kalsın :D

30Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Cuma Ağus. 13, 2010 7:00 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

Dmm :D

En son asddsa123 tarafından C.tesi Ağus. 14, 2010 3:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

31Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Cuma Ağus. 13, 2010 8:54 pm

Shikamaru Nara

Shikamaru Nara
Global Moderatör
Global Moderatör

Konuyu dagıtmayın kilit atmak zorunda kalmayalım.

32Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? C.tesi Haz. 11, 2011 8:57 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

tek kişi söylüyorum ona tek geçerim. >> shikamaru

33Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Paz Haz. 12, 2011 3:24 am

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Sadece zeka yönünden bakarsak benim listemin başında Yondaime olur ,daha sonra sırasıyla Shikamaru-Shikaku-madara-Kakashi gelir .

Tabi bir ninja için sadece zeka seviyesinin yüksek olmasının yeterli olmayacağıda ayrı bir mesele.

34Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Paz Haz. 12, 2011 9:29 am

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

ben yondaimenin shikamarudan sonra geleceğini düşünüyorum şimdilik. belkide yondaimeyle ilgili pek bir bölüm görmediğimdendir daha.

35Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Paz Haz. 12, 2011 12:06 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

İşin açıkçası Shikamarunun gayet zeki biri olduğu ortada zaten ,hatta Shikamaruyu her gördüğümde zeka kelimisi aklıma geliyor desem yeridir :D
Diğer taraftan Yondaime gibi bir ninjanın ön plana çıkarılabilecek birden fazla özelliği olduğundan tek bir özelliği üzerinde fazla yoğunlaşılmıyor bence ,tabi ben manga da dahil olmak üzere baktığımda Yondaimenin daha zeki olduğunu düşünüyorum, kim bilir belkide yondaime beğendiğim karakterlerin başında olduğundan objektif olamıyorumdur :D :D

36Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Paz Haz. 12, 2011 7:40 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

onu bilemem ama shikamaruyu görünce benimde aklıma zeki kelimesi gelir hep :D

37Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Paz Haz. 12, 2011 9:45 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Yani zaten Shikamarunun hatta babasının bile daha çok zeka yönüne yoğunlaşıldı ve hep öyle lanse edilince doğal olarakta Shikamaru = Zeka oluyor otomatikman.
Yondaime ye gelirsek en iyimser olarak söyleyebileceğim şey Yondaimenin zeka yönünden Shikamarudan geri kalmayacağıdır. :D

38Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Ptsi Haz. 13, 2011 8:33 am

Naruto

Naruto
Jounin
Jounin

Kakashi-Shikamaru-Tobi-Yondaime-?

39Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Ptsi Haz. 13, 2011 10:01 am

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

Ben geriye kalan 4ümü söyliyim artık vakti geldi herhalde :D
1.shikamaru dedim
2.madara
3.yondaime
4.orochimaru
5.kakashi

En son ezgszr tarafından Ptsi Haz. 13, 2011 4:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

40Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Ptsi Haz. 13, 2011 3:35 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Bir listede ben yapayım

1> Yondaime
2> Shikamaru
3> Tobi
4> Shikaku(Shikamarunun Babası)
5> Kakashi

Aslında listeye Orochimaru ve İtachi de dahil olabilir.

41Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Ptsi Haz. 13, 2011 4:49 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

iyide zaten yapmışsın :D ben yapmamştım o yüzden şimdi diğerlerini yazdım :d

42Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Ptsi Haz. 13, 2011 5:17 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

Ya bir kaç kişinin adını söyledimde tam bir liste yapmamıştım onuda yaptım
Herşey bir yana pekiştirme vede vurgu yapmış oldum :D :D

43Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Ptsi Haz. 13, 2011 5:22 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

yalnız konuyu dağatmayalım demişlerdi. konuyu dağıtmayalım artık. tamam anladım.

44Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Çarş. Haz. 15, 2011 12:08 am

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

şimdi... bütün bu olanlardan sonra fikirlerim değişmeye başladı desem yeridir...

1-Shikamaru [her zamanki gibi :D]
2-Yondaime
3-Shukaku
4-sasori [ adam zehirdi kuklaydı değişik biçimde kalpti... aşmış kendini :D orda eski kuklasına döndüğü zaman çok fena moral bozabilecek tip]
5-Orochimaru [ adam adı gibi yılan olabiliyor..kendi dünyasını kuruyor..ölümsüzleşiyor...kusanagi kılıcını istediği zaman istediği kdr kullanabiliyor ki normalde kılıç sasukede...birnevi dnasına geçirmiş...ve juugonun crused sealini kendi vücuduna aktarıyor ve ısırdığına zehri veriyor...BUNLARIN HEPSİ AKLI VE ZEKASI SAYESİNDE]

ayrıca en salak 5liyide hazırladım :

1-sakura [bas bas gereksiz diye bağırıyorum her defasında]
2-naruto [ anne baba sevgisi görmediğinden dolayı zekasında sorun olmuş...BU MİNATONUN ÇOCUGU OLAMAZ]
3-Hidan reiz :D [yorumm yapmak bile hata :D]
4- sasugay [ anasını ve babasını abisi öldürünce delirip aklını yitirmiş..yazık..]
5- Gai veya rock lee :D :D

45Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Çarş. Haz. 15, 2011 12:10 am

Pheonix

Pheonix
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi

Shikamaru
Kakashi
Jiariya
Neji
Tobi

Tabi bunlar benim fikrim.

46Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Çarş. Haz. 15, 2011 2:08 am

Sasuke

Sasuke
Admin
 Admin

asddsa123 bu sana gelsin :D en gerizekalılar :D

Narumal (En gerizekalı bunu herkes biliyo :D )
Nagayto (Pe in) :D ( Naruto gibi mala hemen inanıyo :D )
Gayyyi :D herkes biliyo :D
Sakura :D Bunu zaten bilmeyen yok

47Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Çarş. Haz. 15, 2011 9:21 am

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

tamam o zaman bende yapıyorum :/: bu hepinize gelsin Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 727354
1. ino domuzu
2. narutoy
3. gay'i
4. tantana (hep geride kalıyo mal güçsüz)
5. hidon (kendini bişey sanıyo pis mazoşist satanist)

48Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Çarş. Haz. 15, 2011 12:04 pm

asddsa123

asddsa123
Jounin
Jounin

aman aman gerizekalılar ve odunlar sıralamasında sasugay var diye bana düşman olanlar çıktı :D nagayto ne yav? hem bu sasugay lafını birçok kişiden duyuyorum :D :D bazende saskeee denildiğide oluyor..[ çünkü SEVİLMİYOR] paine karşı tepki veren kişiyi kolay kolay bulamassın...

49Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Çarş. Haz. 15, 2011 12:43 pm

ezgszr

ezgszr
Global Moderatör
Global Moderatör

tamam gereksiz konulara yer yok burda. biz saksı değiliz.

50Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? - Sayfa 2 Empty Geri: Animedeki En Zeki İlk 5 Karakter ? Çarş. Haz. 15, 2011 2:15 pm

walker

walker
Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi

:D Konu bir anda en zeki karakterlerden ,En aptal karakterlere dönmüş :D , bakıyorum da herkes içini dökmüş :D

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-

» En Sevilen Karakter